• NitkoBitan
    17k
    Od jutra se brojac vrtiskener

    Da da... danas prelazimo 39 000. Nakon zdrijeba bi se moglo zavrtit ubrzanim tempom.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Do prvog kola lige prvaka prelazimo 42 000
  • Bosskovitz
    11.7k
    38.926

    39.000 danas pada do ždrijeba?

    Samo od jutros me 5 ljudi pitalo jel mogu srediti kartu za LP. Strpljenje i ljubaznost su mi još uvijek na zavidnoj razini.
  • skener
    873
    Od jutra preko 200 novih članova

    A kao običan četvrtak
  • rob ljubavi
    868


    Do kraja dana bi se četrdesetka mogla opasno početi tresti :sweat:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Danas me pita frend koji vjerovatno ni ne zna naći Maksimir jel se mora učlaniti da kupi ulaznicu za LP.
    Baš očekujem dosta novih članova ovih dana.
  • Captain America
    17.6k
    Postoji vrlo jednostavno rješenje za ove padobrance koji se učlanjuju kako bi gledali protivnike protiv Dinama. Prednost kupnje ulaznica imaju članovi koji su se učlanili prije početka ove sezone ili, malo radijalnije, oni koji su izašli na izbore. Padobranci bi ubuduće razmišljali trebaju li biti članovi stalno ili samo kad dolaze najmoćniji klubovi.
  • Crni86
    3.5k
    To je problem s kojim ce se ljudi u klubu morat pozabavit, svakako nije fer prema ljudima koji su pravi i istinski clanovi kluba da ga se izjednaci sa nekim tko se uclanio da dode gledat city ili real. I ja sam godisnjak pa mene to ne dira, ali suosijecam s ljudima koji se ovdje osjecaju zakinuti.

    Napraviti dva kruga prvokupa za clanove, u prvom krugu staviti da budu svi clanovi koji su se uclanili prije pocetka ove sezone, a u drugom sve clanove koji su se uclsnili tek u ovoj sezoni.
  • Dudu9
    812
    Nece klub usred sezone mijenjat pravila jer se sad nama ne sviđa što se neko učlanjuje iz interesa gledanja Reala, realno i sad imaš 39k članova a karata u ponudi manje od 15k, ko je želio karte za LP imao je vremena uzeti godišnju
  • Paggini
    19.6k


    To je izravno pljuvanje po novim članovima KOJE ITEKAKO ŽELIMO. Shvacam sentiment, ali besmisleno je raditi dodatnu gradaciju izmedju "dobrih" i "nepoželjnih" članova.

    Član je član
  • NKDZ86
    1.4k
    kaj će ti član kojeg trebas tjerati da bude član? ok kužim, prvo približiti ljudima članstvo pa onda tek vidjeti jel to za njih., ali opet, ne treba ljude "tjerati" na taj način
    mislim da čovjek koji se učlani samo zbog LP bude član mi je apsolutno bezveze.
    šta mi znači brojka, ne kužim to forsiranje. član koji ni nejde na utalmice dinama, nit je išta napravio za boljitak, nego samo kada je hype onda je tu.
  • Nino Bule
    13.4k
    Svi ti novi clanovi ako dođu na jednu dvije utakmice lige prvaka i iskoriste 4 besplatne karte ce vjerovatno odradit vise utakmica nego u zadnjih 5 godina zajedno, tako se gradi baza ljudi koji idu na utakmice
  • skener
    873
    iskreno, ako ovi "novi" članovi barem iskoriste 4 besplatne ulaznice i osim lige prvaka dođu na stadion minimalno na četiri HNL utakmice meni je i to već plus.
  • skener
    873


    eto preduhitrio si me
  • criticus
    2.2k
    Svi ti novi clanovi ako dođu na jednu dvije utakmice lige prvaka i iskoriste 4 besplatne karte ce vjerovatno odradit vise utakmica nego u zadnjih 5 godina zajedno, tako se gradi baza ljudi koji idu na utakmiceNino Bule

    Da, ispričat će još nekom kako je dobro, itd... Puno će ih otpast, neki će ostat. Dogodine opet. Baza će se gradit godinama ako ne i desetljećima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.