• NitkoBitan
    17k
    Slazem se, ali bilo bi lijepo ovu godinu obiljezit sa rekordom. Stvarno je godina posebnog znacenja za Dinamo. Tko ce nas za 15-20 pa i vise godina pitat kako smo dosli do ovolikog broja clanova.
  • Pop corn
    8.1k
    Nije cilj samo učlaniti, cilj je s tim članovima "raditi" - educirati, koristiti potencijal da klub raste. Dug je to proces, ali taj posao je započeo...
  • blubach
    230
    Ne znam, meni osobno nikad nije bio bitan broj članova, za par godina se neću sigurno sjećat koliko ih je bilo i da oborimo rekord, ali ću se sjećat gromoglasne podrške na tribinama protiv Istre, a tu će ti više pomoć tih 10k nego ovi ostali koji bi došli jednom na tekmu i to je to.
  • Neron53
    589

    Potencijalni broj clanova je onoliki broj ljudi koji navija za Dinamo ili ga barem simpatizira a to je barem milja ljudi :)
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Kad si član kluba znači da voliš ovaj klub i da daješ novac, vrijeme,sebe za taj klub. Članstvo znači pripadnost klubu.

    Samo učlanjenje u klub je nešto što mi navijači dinama nismo radili godinama i treba vremena da ljudima sam čin učlanjenja postane nešto sasvim normalno kao odlazak na utakmicu. Kao śto je rekao Pop.corn to je proces koji traje i treba vremena, ali već sad brojka od 35 000+ članova( nakon prve prave sezone što se tiče učlanjenja) pokazuje koliko će veliki broj članova dinamo imat kroz par godina jer svi koji su se sad učlanili učlanit će se i slijedeće godine.
  • Neron53
    589
    Ovdje nas je vjerojatno 99 posto uclanjeno u Dinamo a treba prihvatiti cinjenicu da 90 posto Dinamovaca nije uclanjeno i nece biti iz sto razlicitih razloga.
    Do dijela njih se moze doci i doci ce se ali vecina se nikada nece uclaniti.
  • LM1995
    1.8k


    kada saznajemo koliko je ulaznica na kraju kupljeno?ibro1986

    Neces to saznatDubbbrava

    Nema se potrebe znati koja brojka ljudi ide,ko treba znati zna.Ne postavljate nepotrebna pitanja.bluepower86
  • rioda
    4.8k
    Desetak ljudi u redu već prije 7 sati. :cool:
  • NKDZ86
    1.4k
    što se tiče lige prvaka, pripremite se na paprene cijene pa unaprijed štednja. znači sjever 30e, zapad 60e ako je vjerovati kaj su rekli na početku sezone...
  • Salva
    2.5k
    znači sjever 30e, zapad 60e ako je vjerovati kaj su rekli na početku sezone...NKDZ86

    Zašto ne bi bilo kako je i najavljeno? A i kad smo kod paprenih cijena - karta za sjever protiv Juventusa 2016. bila je 200kn. 8 godina kasnije i razlika je u par kuna.

    Po meni, cijene za LP su sasvim realne.
  • Big Daddy
    1.1k
    Htjeli smo u elitu, elitu cemo i platiti, a klub profitira kroz sve to i postajemo mocniji, bogatiji, utjecajniji, dovodimo sve bolje i skuplje igrače.
  • ivanzg
    129


    Kaj je tu papreno?

    Normalne cijena ulaznice koje će se rasprodati prvi dan prodaje
  • Simpatizer
    270
    Ako ti dođe Real cijene su i više nego dobre, ako ti dođe Sturm Graz 60€ je previše
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.