• Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Koliko god se slažem s tobom, kolega nam dao malo zanimacije, a evo meni cigane izbacilo i to u gostima :smirk:
    Screenshot-2024-08-27-16-47-07-970-com-android-chrome-edit.jpg
  • don
    5.5k
    Koliko ja znam, raspored je random pa me malo sad malo plaši ova simulacija da po nekom principu nužno ipak prvu igramo doma.. :chin:Neki tip

    a koji je točno problem toga da smo prvu domaćini?
  • Neki tip
    21.3k


    Nikakav problem za Dinamo, već kak sam napisao u postu prije tog - meni ne paše. :) (nisam tad u HR)
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pa zadnje 4 sezone smo otvarali uvijek doma, mislim da ce tako biti i sada.
  • Guinness
    2.2k
    pa zadnje 4 sezone smo otvarali uvijek domadinamozivivjecno

    Od svih grupnih faza koje je Dinamo igrao u Europi (Liga Prvaka, Kup UEFA, Europa Liga i Konferencijska liga; 98., 99., 04., 07., 08., 09., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 18., 19., 20., 21., 22., 23.,) samo dvije je otvaranje igrao u gostima - 1999. protiv Manchester Uniteda i 2016. protiv Lyona.
  • vjeko1701
    7.9k
    Sigurno nisi jedini ali meni nije jasno zasto ne?Dinamosaur

    Mislim da sam u daljnim postovima objasnio al ako treba ponovim.

    Zadnje kaj Dinamu treba je valjanje u blatu sa Zvezdom i njenim četnicima.

    Predzadnje kaj mu treba je da se na njega, pa makar jednu utakmicu, nakele neki Bujanci i slicna kompanija.
  • dapintar
    66

    sve jasno, da je imala opcija gdje smo u potu za europa ligu stavio bi i to :-) kak ti je netko napisao, cista zezancija i zanimacija.
  • Vk1986
    15
    Hoce biti za kupiti ulaznice protiv Rijeke?

    EDIT: Taman je sada izasla obaviejst za kupovinu
  • striko
    1.5k
    Ima li netko EvoTV da mi objasni ove pakete? Ako uzmem sportski 1 paket s arenama A1-A6, da li mogu gledati HNL utakmice? Nigdje ne vidim maxsport u mix paketima. Isprike ako sam promašio temu. Hvala
  • Tom vg
    1.1k
    koliko se sjećam, maxsport je bio van sportskog paketa. Plaćao se posebno. Jedino ako uzmes opciju da imaš sve kanale, onda imaš i maxsport.
  • striko
    1.5k
    Znači to mi je jedina opcija u evotv? Na arenama ne bude?
  • Tom vg
    1.1k
    Ili opcija "imam sve" ili posebna nadoplata za maxsport. Tako je bilo prije godinu dana kada sam uzimao. Znam da su svi pizdili jer je apsurd da maxsport nije uključen u sportski paket uz arene. Najbolje ti je nazvat službu za korisnike pa pitat, možda se kaj promijenilo u međuvremenu.
  • din
    442
    ma ista stvar kod mene, imam samo arene, pitao za maxsport i rekli da je on uključen samo ako uzmeš sve pakete.. gamad su velika
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Samo pokazuje koliko je zapravo popularan domaci nogomet, a godinama su klubovi prakticno placali Prasicku za prijenos.. prc
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.