• Brusa
    1.5k
    mislim da ne! Iako je taj njihov "model" vrlo zajeban i nisam ga shvatio do kraja, mislim da možeš se učlaniti u hajduk preko udruge nh, ali da nisi samim tim i član udruge nh. Da su ta članstva odvojena. A možda sam u krivu naravno jer kad sam čitao te neke stvari na njihovoj stranici mi je mozak puknuo
  • Pop corn
    8.1k
    Da nema ove odredbe zakona oko OIB-a, Dinamo bi danas bio preoblikovan u š. d. d. i u vlasništvu jedne osobe.

    Tako je to, tada nam je to išlo sjajno na ruku, danas nam je problem. S kojim su se ljudi u klubu suočili.
  • kibic
    1.1k
    Aha, onda nekaj novog kaj nisam popratil. Nemam baš neki velki interes za njihove detalje pa je moguće da je kolega u pravu.
  • deda
    32.5k
    Danas cure lijepo kucaju. 38.402 trenutno
  • BBB Mataa998
    1.7k

    To je proces koji bi bio jako naporan jer se ne snalaze ljudi bas najbolje. Mora se nekome dati punomoc da moze taj posao odraditi za tebe. Nekome strancu objasniti da mora pristati na to i sve te dokumente razmjeniti online u praksi nebi funkcioniralo.
  • Brusa
    1.5k
    oprosti, ali znam iz prve ruke da funkcionira na svakodnevnoj bazi
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Oprosti ali radio sam to za jednu osobu pa znam kako ide
  • Bosskovitz
    11.7k
    Oni se učlanjuju u Udrugu Naš Hajduk.kibic

    Ne isključivo, neki se učlanjuju u NH, a neki u jedan od brojnih DPH s kojima je potpisan ugovor. S obzirom da nije svaki DPH registriran u Hrvatskoj niti se na svaki primjenjuju hrvatski zakoni, oni vrlo jednostavno mogu zaobilaziti pozitivnopravne propise RH tako da onog tko je umjesto OIB-a stavio nule učlane u DPH Phnom Penh ili koji god van Hrvatske u zemlji u kojoj ne traži taj podatak.
  • Simpatizer
    270
    Nešto mi govori da će se u idućih nekoliko dana/tjedana značajno povećati broj članova
  • Boycie
    1.1k
    Danas u Maxiju gledamo tekmu. Ekipa pored... 'Pa uclanis dijete, imas 20 tekmi besplatno, samo prebrises ime na karti i udjes'...
  • NitkoBitan
    17k
    38 703. 28.8.2024. u 23.43.

    Bit ce zanimljivo pratit brojku ovih dana.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    Znam da bi to zaustavilo rast broja članova, ali nije u redu da netko tko je 10 godina član bude u istom redu za karte s nekim ko ce se uclanit da moze odvest ženu na Real Madrid.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    o tome i ja razmisljam i sve si mislim da cu morat kampirat cijelu noc ispred karatane da dodem do karte.
  • criticus
    2.2k
    Ekipa pored... 'Pa uclanis dijete, imas 20 tekmi besplatno, samo prebrises ime na karti i udjes'...Boycie

    Ti kojima je problem kupit kartu za HNL utakmicu za koju ovo vrijedi, su vjerojatno prelijeni da ovo i naprave. Odustali bi nakon 3 utakmice.
  • skener
    873

    Od jutra se brojac vrti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.