• The Undertaker
    5.1k
    Meni je baš gušt gledati Vejića kako se znoji i guta knedle kad mora hvaliti Dinamo ili kuditi Hakduk. Jedva čekam još da ga Skomina pokopa kod nekih sudačkih odluka.
  • NORTE
    11.4k
    Evo jedno možda nepopularno - za Ivanovića ne bih dao ni milijun eura.
  • Crni86
    3.5k
    to je sad kad smo mi na nebu, a oni nigdje. Neka se stvari promjene 10% pa ces vidjet kako ce promjenit plocu.

    Ionako je vec izjavio da zeli poraz dinama za vikend

    Jedina dobra stvar je Skomina. Nema vecih gresaka ali ta jedna jedina opet na nasu stetu onaj zuti na MMA. Cini mi se da u 3/4 kola su u nasim utakmicama donesene odluke na nasu stetu. Jedino protiv osijeka mislim da nije bilo nicega.
  • M94
    1.2k
    Upalio malo tribinu lajv, šta priča ovaj Topić bože sačuvaj, prvih 11 Dinama i Hajduka su tu negdje. :rofl:
  • BBBaranja
    2.5k
    Izgleda da talijan ipak ostaje na klupi šarana,otkaz bi ih skupo koštao..a do kraja prijelaznog roka dovode mu minimalno 3 pojačanja (ili prinove) :lol:
  • NitkoBitan
    17k
    Izgleda da talijan ipak ostaje na klupi šarana,otkaz bi ih skupo koštao..BBBaranja

    Svaka cast genijalcima koji su uspjeli ispregovarat veliku odstetu treneru kojem je ovo prvi seniorski angazman te vjerojatno prvi ozbiljniji ugovor.

    Zekic nije bio dovoljno perspektivan...
  • Common Sense
    796
    Trener i igrači nisu najveći krivci. Krivi su oni koji su kao "pojačanja" doveli rekreativce (Ademi), prodali one kvalitetne i ostavili djecu s malo ili nimalo iskustva da se vade.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Trener i igrači nisu najveći krivci.Common Sense

    A tko je kriv zbog ispadanja od onih poluamatera Zire? Njih su trebali proći i da su igrali obje utakmice s igračem manje.
  • Marc
    61
    i ja sam slušao i mislim si koji mu je klinac, izgleda ga prehitilo i to dobro haha
  • Nadmocniji
    219
    na kojoj minuti otprilike govori o tome?
  • Zagi
    7.6k
    To je splitskih "sve je to u 5 deka".
    Isplatilo bi se kupovati pršut dole. Platiš 20 deka, uzmeš cijelu kravu.
  • M94
    1.2k
    na kojoj minuti otprilike govori o tome?Nadmocniji

    Mislim da je prošlo bilo malo više od pola sata podcasta. Zizi mu čita pitanje i ovaj odgovara.
  • Maki2
    610
    A malo izvlacite iz konteksta. Reko je da je imo izjavu prije nego je uopce dovedeno u Dinamo ijedno pojacanje i da je prvih 11 tu negdje, ali da Dinamo ima puno siru klupu i kvalitetniju pa i zato osvaja.
  • by-tor
    152
    Nije izvučeno iz konteksta. Lik je ponovio tezu da su naših i njihovih prvih 11 tu negdje, čak i nakon naših pojačanja.
  • M94
    1.2k
    A malo izvlacite iz konteksta. Reko je da je imo izjavu prije nego je uopce dovedeno u Dinamo ijedno pojacanje i da je prvih 11 tu negdje, ali da Dinamo ima puno siru klupu i kvalitetniju pa i zato osvaja.Maki2
    poslušaj do kraja, ponovio je isto i nakon pojačanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.