• DrawTube
    4.7k
    Ne želim ih ni ja. Neka ostane to na željama i što bi bilo kad bi bilo, da eventualno kiksamo ne bi prestali slušati o tome narednih 1500 godina

    Neka ovako da svatko ide svojim putem i navijamo jedni protiv drugih
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Petkoviceve skarice vol.2 na otvaranju lige prvaka :starstruck:
  • vjeko1701
    7.9k
    Meni je Bodo ostao u odličnom sjećanju. Borbena, ratnička ekipa koja se borila do zadnje kapi ali sve unutar fair playa bez ikakvih provokacija, zadržavanja vremena, mesarenja...itd.

    zato jer bi to bilo sve osim nogometne utakmice, jer bi ispod kamena izgmizalo sve i svašta da se nakelji na Dinamo, jer bi se na tribinama skupila ogromna grupa kojoj ne bi bilo bitno bodriti Dinamo već samo da se deru sranja koja će Dinamo skupo platiti (a ionako smo pod prismotrom)

    Zadnje kaj nam treba je valjanje u blatu s onima koji stavljaju tenkove ispred svog stadiona pod sponzorstvom mikro-Putina i Putina
  • Bosskovitz
    11.7k
    Realno, tesko da cemo mi negdje u gostima pobijediti.Infinity

    Ne vidim zašto, ima tu puno modaliteta i puno veći utjecaj bi moglo imati kad s kim igramo nego gdje. Bit će klubova koji će u zadnje kolo ući s bezizlaznom situacijom - recimo neki klubovi od 13.-18. neće moći upasti u top 8, a neće moći ni ispasti iz top 24, netko iz top 4 vjerojatno neće moći ispasti iz top 8, donjih 4-6 vjerojatno više neće imati nikakve šanse za proći.

    Također, koliko god gotovo da nemamo šanse "proći" neki od top 10-15 klubova na dvije tekme, uvijek imamo šansu iznenaditi u toj jednoj tekmi koju igramo. Dovoljno je da nas oni malo podcijene ili nemaju dan, a mi imamo malo više sreće i evo skalpa. Padali su Atalanta, Chelsea i Arsenal; nema garancija ali ljepota nogometa je da se takve tekme uvijek mogu dogoditi.

    Prema UEFA-inim simulacijama, potrebno je prosječno 7,6 bodova za prolaz.
  • NORTE
    11.4k
    uvjeren sam da smo trenutno bar 5 puta bolja ekipa od njih,dinamozivivjecno

    Čak i da jesmo, ciganima jednostavno ne želim Ligu prvaka.

    Volio bih da ih ugostimo na pravom stadionu da se doslovno useru od buke i mržnje.

    Doduše ne znam kako bi to završilo na modernom stadionu, ubacivanje predmeta je neminovno i to je nešto s čime će se ozbiljno morat pozabavit kad uselimo.

    Ako se dogodi da ih izvučemo ok, bumo ih pojeli tu.
  • dzg7
    297
    Znaci zadnja dva kola LP se igra kada je otvoren transfer rok,teoretski netko može to igrati sa skroz pojačanom ekipom u odnosu na prvih 6 kola
  • Crni86
    3.5k
    ne moze jer ti igraci nece biti registrirani za LP, moze jedino biti oslabljen ako se nekoga proda.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Logicnije mi je da pojacanja ako su vec nastupila u ligi prvaka mozes registrirati tek nakon prvih 8 utakmica
  • reziser
    6.8k
    cijeli članak..

    Zbog kamerunskih gena imam snagu i izdržljivost, a zbog marokanskih sam valjda tako tehnički potkovan i brz. Četvorica braće igramo nogomet, Ryan je najbolji, mogao bi i on u Dinamo, kaže nam Samy Mmaee

    U prosincu 2002. dva su djela Vincenta van Gogha nestala iz amsterdamskog Van Gogh muzeja. Bila je riječ o pejzažima "Pogled na more u Scheveningenu" i "Kongregacija napušta Reformiranu crkvu u Neuenu". Ukrao ih je Octave Durham, koji je 14 godina nakon svog pothvata sve priznao u intervjuu za dokumentarac na nizozemskoj televiziji. Mmaee: Zagreb je sličan Budimpešti
    Durhamov "pothvat", da se malo našalimo, mogli bismo usporediti s onime što već neko vrijeme kao sportski direktor Dinama radi Marko Marić (41). Slave ga jer je zimus bez odštete doveo Ronaëla Pierre-Gabriela, francuskog beka. Ovog ljeta njegov je najveći ulov stasiti Marokanac Samy Mmaee (27). I on je došao bez odštete, po isteku ugovora s Ferencvarosom. Pljačka na pljačku.

    - Presretan sam dolaskom u Zagreb. Grad je jako sličan Budimpešti. Arhitektura je gotova pa ista, ljudi su topli, srdačni, spremni uvijek uskočiti i pripomoći. Zagreb je jako siguran grad - govori u intervjuu za 24sata povremeni marokanski reprezentativac, koji je rođen u belgijskom Bruxellesu.
    Jeste li već naučili neke hrvatske riječi i s kim se najviše družite?

    - Naučio sam reći "bok-bok" i neke nogometne pojmove poput "leđa", "lijevo", "desno". Engleski govorim dobro pa nemam problema s prilagodbom. Zasad se najviše družim s dečkima s francuskog govornog područja, budući da mi je to materinji jezik. To su Maxime Bernauer, Kevin Theophile, Ronaël Pierre-Gabriel... Ali svi se zaista sjajno slažemo, prava smo klapa. To se vidi i na terenu.

    Gojak mi je o Dinamu rekao sve najbolje'
    Zašto ste izabrali baš Dinamo?

    - Zašto ne? Znao sam da je to klub koji nešto znači u Europi, da su u tom klubu igrali neki veliki igrači. Suigrači su mi u Ferencvarosu bili bivši dinamovci, Amer Gojak, Marijan Čabraja i Roko Baturina. Gojak mi je rekao sve najbolje o klubu.

    Jeste li se iznenadili kvalitetom Dinamovih igrača kad ste došli?

    - Ne bih rekao da sam se iznenadio, jer, kako sam rekao, Dinamo je ogroman klub. Bolje je reći da sam se već nakon prvih nekoliko treninga uvjerio u kvalitete Dinamovih igrača. Kako je igrati protiv Brune Petkovića na treningu? Izuzetno je snažan, moraš biti pametan i pokušati uzeti loptu i prije nego što je primi. Kad je primi, gotovo je...

    Vaha i ja smo slični'
    Nastupao je Mmaee za belgijske mlađe selekcije, a od 2020. nastupa za Maroko (ima deset nastupa). Debitirao je pod Vahidom Halilhodžićem, bivšim trenerom Dinama.

    - Vaha je sjajan trener i još bolji čovjek. Rekao bih da smo slični. Halilhodžić je direktan u komunikaciji, nekad i oštar. Čuo sam da me hvali u vašim medijima, ha, ha. Zahvalio sam mu na tome. Čestitao mi je kad sam potpisao za Dinamo. Je li strog? Jest, ali na dobar način. Nema kod njega "šlepanja". Tako i treba. Mi smo profesionalci i dobro živimo od ovog.

    Mmaee je nastavio...

    - Otac mi je Kamerunac, a majka Marokanka. Ponosan sam što predstavljam majčinu zemlju. Zbog kamerunskih gena imam snagu i izdržljivost, a zbog marokanskih sam valjda tako tehnički potkovan i brz - kroz smijeh će sjajni stoper.

    24sata.hr
    zv
    Profil
    2
    Sport

    Komentari 15
    MMAEE ZA 24SATA
    PLUS+
    Dinamov Marokanac o dolasku, Vahi i igraču koji je oduševio: 'Čim on dobije loptu, gotovo je'
    Piše Mato Galić,
    ponedjeljak, 26.8.2024. u 06:55
    Dinamov Marokanac o dolasku, Vahi i igraču koji je oduševio: 'Čim on dobije loptu, gotovo je'
    Prva utakmica Dinama i Qarabaga u play-offu za ulazak u UEFA Ligu prvaka | Foto: Josip Regovic/PIXSELL
    Zbog kamerunskih gena imam snagu i izdržljivost, a zbog marokanskih sam valjda tako tehnički potkovan i brz. Četvorica braće igramo nogomet, Ryan je najbolji, mogao bi i on u Dinamo, kaže nam Samy Mmaee

    U prosincu 2002. dva su djela Vincenta van Gogha nestala iz amsterdamskog Van Gogh muzeja. Bila je riječ o pejzažima "Pogled na more u Scheveningenu" i "Kongregacija napušta Reformiranu crkvu u Neuenu". Ukrao ih je Octave Durham, koji je 14 godina nakon svog pothvata sve priznao u intervjuu za dokumentarac na nizozemskoj televiziji.



    POGLEDAJTE VIDEO: Dinamo pobijedio Qarabag

    PustiPusti
    Time
    0:03 / 0:52
    Puni ekran
    Unmute VideoCloseDinamo savladao Qarabag sa 3:0 | Video: 24sata/pixsell
    Mmaee: Zagreb je sličan Budimpešti
    Durhamov "pothvat", da se malo našalimo, mogli bismo usporediti s onime što već neko vrijeme kao sportski direktor Dinama radi Marko Marić (41). Slave ga jer je zimus bez odštete doveo Ronaëla Pierre-Gabriela, francuskog beka. Ovog ljeta njegov je najveći ulov stasiti Marokanac Samy Mmaee (27). I on je došao bez odštete, po isteku ugovora s Ferencvarosom. Pljačka na pljačku.

    - Presretan sam dolaskom u Zagreb. Grad je jako sličan Budimpešti. Arhitektura je gotova pa ista, ljudi su topli, srdačni, spremni uvijek uskočiti i pripomoći. Zagreb je jako siguran grad - govori u intervjuu za 24sata povremeni marokanski reprezentativac, koji je rođen u belgijskom Bruxellesu.

    Jeste li već naučili neke hrvatske riječi i s kim se najviše družite?

    - Naučio sam reći "bok-bok" i neke nogometne pojmove poput "leđa", "lijevo", "desno". Engleski govorim dobro pa nemam problema s prilagodbom. Zasad se najviše družim s dečkima s francuskog govornog područja, budući da mi je to materinji jezik. To su Maxime Bernauer, Kevin Theophile, Ronaël Pierre-Gabriel... Ali svi se zaista sjajno slažemo, prava smo klapa. To se vidi i na terenu.

    'THE CHAMPIONS'
    Čuli ste je puno puta, ali znate li koji je tekst himne Lige prvaka i na kojim jezicima se pjeva?
    Čuli ste je puno puta, ali znate li koji je tekst himne Lige prvaka i na kojim jezicima se pjeva?
    GODINE RADA SE ISPLATILE
    Novo priznanje: Dinamo ima jednu od najboljih akademija
    Novo priznanje: Dinamo ima jednu od najboljih akademija
    Prva utakmica Dinama i Qarabaga u play-offu za ulazak u UEFA Ligu prvaka
    Prva utakmica Dinama i Qarabaga u play-offu za ulazak u UEFA Ligu prvaka | Foto: Josip Regovic/PIXSELL
    'Gojak mi je o Dinamu rekao sve najbolje'
    Zašto ste izabrali baš Dinamo?

    - Zašto ne? Znao sam da je to klub koji nešto znači u Europi, da su u tom klubu igrali neki veliki igrači. Suigrači su mi u Ferencvarosu bili bivši dinamovci, Amer Gojak, Marijan Čabraja i Roko Baturina. Gojak mi je rekao sve najbolje o klubu.

    Jeste li se iznenadili kvalitetom Dinamovih igrača kad ste došli?

    - Ne bih rekao da sam se iznenadio, jer, kako sam rekao, Dinamo je ogroman klub. Bolje je reći da sam se već nakon prvih nekoliko treninga uvjerio u kvalitete Dinamovih igrača. Kako je igrati protiv Brune Petkovića na treningu? Izuzetno je snažan, moraš biti pametan i pokušati uzeti loptu i prije nego što je primi. Kad je primi, gotovo je...

    Zagreb: Prijateljska nogometna utakmica između GNK Dinamo i FK Vardar
    Zagreb: Prijateljska nogometna utakmica između GNK Dinamo i FK Vardar | Foto: Matija Habljak/PIXSELL
    'Vaha i ja smo slični'
    Nastupao je Mmaee za belgijske mlađe selekcije, a od 2020. nastupa za Maroko (ima deset nastupa). Debitirao je pod Vahidom Halilhodžićem, bivšim trenerom Dinama.

    - Vaha je sjajan trener i još bolji čovjek. Rekao bih da smo slični. Halilhodžić je direktan u komunikaciji, nekad i oštar. Čuo sam da me hvali u vašim medijima, ha, ha. Zahvalio sam mu na tome. Čestitao mi je kad sam potpisao za Dinamo. Je li strog? Jest, ali na dobar način. Nema kod njega "šlepanja". Tako i treba. Mi smo profesionalci i dobro živimo od ovog.

    Mmaee je nastavio...

    - Otac mi je Kamerunac, a majka Marokanka. Ponosan sam što predstavljam majčinu zemlju. Zbog kamerunskih gena imam snagu i izdržljivost, a zbog marokanskih sam valjda tako tehnički potkovan i brz - kroz smijeh će sjajni stoper.

    ZAVRŠNICA PRIJELAZNOG ROKA
    Ako Baturina ne ode, Dinamo će uspjeti što već godinama nije!
    Ako Baturina ne ode, Dinamo će uspjeti što već godinama nije!
    NAKON GODINU DANA
    Uefa ukinula zabranu, navijači Dinama mogu na gostovanja! 'Pokažimo opet dominaciju'
    Uefa ukinula zabranu, navijači Dinama mogu na gostovanja! 'Pokažimo opet dominaciju'
    'Moj brat Ryan može igrati u Dinamu'
    Vaha je dobio otkaz uoči SP-a 2022., a Mmaee se naposljetku nije našao na popisu Walida Regraguija, novog izbornika. Utakmicu Hrvatske i Maroka za treće mjesto gledao je kod kuće.

    - Uživao sam u toj utakmici, iako nismo pobijedili. Hrvatska je velika nogometna nacija - rekao je Mmaee.

    Samy dolazi iz prave nogometne obitelji. Njegova tri brata igraju nogomet. Ryan (26) igra za engleskog drugoligaša Stoke City, Jack (29) nastupa za luksemburškog prvoligaša FC Wiltz 71, a Camil (20) za nizozemskog drugoligaša MVV Maastricht.

    - Ako moram izabrati, rekao bih da je najtalentiraniji Ryan!

    Talentiraniji i od vas?

    - Priznajem, čak i od mene, ha-ha. Ma ti ofenzivci su uvijek talentiraniji, vižljasti dribleri. Igrali smo zajedno u Ferencvarosu, a sad je on u Stokeu. Ima sve. Tehnički je dotjeran, moćan. Bez problema može igrati Premier ligu. Sigurno bi mogao pomoći i Dinamu. Tko zna, možda ćemo jednog dana zajedno zaigrati u "modrom" dresu - znakovito je poručio Samy.
    Uzor mi je Thiago Silva'
    Imate li nogometnog uzora?

    - Hmm, puno je dobrih braniča, ali onaj na kojega se ugledam i koji odgovara mom stilu igre jest Thiago Silva. On je za mene primjer.

    Mmaee je počeo u Gentu, bio u Standardu, Maastrichtu, Sint-Truidenu, spomenutom Ferencvarosu... Otkrio nam je koja je najveća zvijezda s kojom je igrao.

    - U Standardu mi je suigrač bio Victor Valdes, veliko ime. U marokanskoj reprezentaciji suigrači su mi bili Achraf Hakimi, Hakim Ziyech, Sofyan Amrabat... - zaključio je Mmaee.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Jesam ja jedini tu koji hoće Zvezdu čim dalje od nas u bilo kakvim ždrijebovima?vjeko1701

    Sigurno nisi jedini ali meni nije jasno zasto ne?
    -jel to iz sportskih razloga, tko bolji neka projde?! .pa se bojis ispadanja od zvezde?!
    -jel to iz organizacijskih? .bit ce problema, nesigurno za igrace i gledatelje?!
    -jel to iz profitabilnih zbog smanjenog kapaciteta naseg stadiona(nek ceka 'novi Maximir')?!
  • Dinamosaur
    1.5k
    Neka ostane to na željama i što bi bilo kad bi bilo, da eventualno kiksamo ne bi prestali slušati o tome narednih 1500 godinaDrawTube

    Ti si se unaprijed predao
  • NitkoBitan
    17k
    Ajde, ajde... ne bi voljeli Dinamo sa Zvezdom na Maksimiru... a cekali bi u redu za karte od 6 ujutro na karatani :joke:
  • Tom Hanks
    3k
    Bila bi velika šteta sa trenutnim stadionom takvu utakmicu igrati
    Na novom sa tribinama uz teren onda bi to bilo kako treba
  • Mr Anderson
    7.9k
    a cekali bi u redu za karte od 6 ujutro na karatani :joke:NitkoBitan

    Čekali bi najviše čobani kojima bi ta utakmica bila napeta iz sasvim pogrešnih razloga. A inače ih nema ni blizu Maksimiru. Osobno ne želim nikad više vidjeti taj ciganski dres na našem stadionu. Vjerujem da dosta pravih navijača misli slično.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.