• NitkoBitan
    17k
    Kaj je Peric jos igrac Dinama? Vjecno ozljeden i nedostupan.
  • scooniepenn
    3.3k

    S obzirom kako je izdominirao zadnjih pola sata protiv Azera i jučer protiv Gorice ne vidim scenarij u kojem Rog ne počinje. On igra iznad svih mojih očekivanja i kvalitativno je odmah uz Petkovića i Baturinu u ovom trenutku. Ni Qarabag, ali i dosta jače ekipe nemaju takvu 8-icu u ekipi i vjerujem da će ih ako bude igrao opet izdominirati.
  • MarK
    621
    meni su dobre obje formacije, više me strah pristupa igrača. U podsvijesti su lanjski posrtaji, njihov rani gol može stvoriti kaos. Želja mi je da istrčimo borbeno i napadački kao da je u ZG ostalo 0:0. Svako opuštanje, čuvanje rezultata i sl. može biti put u propast jer su ovi u stanju složiti 3 zicera u 15 minuta. Moramo igrati na gol više pa neka oni dobiju 3 razlike ako su tako jaki.
  • Majki2111
    3.1k
    Da i meni je bila ta dvojba. Al opet mislim da Sučić počinje.
  • The Undertaker
    5.1k
    Trenerski bi bilo da počne Rog umjesto Sučića, Kule umjesto Petkovića i Cordoba umjesto Špikića.
  • vjeko1701
    7.9k
    Kule više donese svojom energijom ako će ovi već biti umorni a on svjež.
  • Borovljanin
    74
    Nevistić
    Bernauer-KTC-Mmaee
    RPG-Rog-Baturina-Mišić-Ogiwara/Hoxha
    Kulenović-Petković

    Bernauer je kikser, je on smotan, ali imat će sada na svojoj strani RPG i KTC pored sebe. Znao je imati dobre tekme u Europi(Betis gosti i PAOK doma), a bit će nam presudan sada zbog dobrih dugih lopti. Ovi će najvjerojatnije ići all-in di ih mi možemo ugroziti kontrama. Pitanje je kakav je Ogi. Brz je i isto ima dobre lopte u prostor, taman za dati Baturini ili Kuletu u for ako sijevne kontra. Petko može zadržati loptu, izvuci par žutih, iznuditi penale… Nadam se da će i Ademi biti spreman za zadnjih 15ak min ako treba iskusno privesti tekmu kraju.
  • mokoxax468
    698
    Ja očekujem identičan sastav kao što smo počeli prvu utakmicu, dakle 4-2-3-1, uz Rile>Ogi ako Rile se nije oporavio, a RPG na desni bek. Jedino koga vidim da bi mogao uskočiti odmah je Rog umjesto Sučića, no to mislim da će biti 50-50% između njih. I onda očekujem odmah na startu drugog Kuleta i Cordobu unutra,
  • don
    5.5k
    Špikić? Nije da bih se osjećao presiguran s tim izborom, ni prema naprijed, ni prema natragPlavo Srce

    Špikić je naše najkorisnije krilo u ovakvim utakmicama zbog moći ponavljanja, za sad.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ja bi volio vidjeti ovakvu postavu:

    Nevistić - Mmaee, KTC, Ristovski (ako ne može onda Max) - Ogiwara (ili Hoxha), Rog, Mišić, Baturina, RPG - Petković, Cordoba

    Mislim da Rile ako je ozlijeđen baš fali za ovu tekmu, ali Max ako će bit koncentriraniji nego protiv Gorice prema iza može bit dobro rješenje jer će oni pritiskat, a on dobro otvara kontre i polukontre koje će bit odlična prilika za nas kad budu imali posjed. Lijevo se neću bunit koga god Jakir izabere (Ogi ili Hoxha) jer će isto imati dosta prostora, a oni su baš igrači za to. Naprijed nikako ne bi krenuo bez Petka jer opet zaboravljate kakav je to igrač nakon par slabijih partija. On će bit ključan za zadržavanje lopte naprijed. Cordoba bi mi igrao jer mislim da bi sigurno došlo do par situacija gdje bi Petko zadržao i gurnuo Cordobu prema golu u mat situaciju u nekoj kontri. Kule se izmorio nekidan, a moramo imati jokera s klupe koji će kasnije ući i ubit ih s pressingom. Za Roga ne vjerujem da će startat zbog minutaže s Goricom, i mislim da će se to pokazat kao greška jer će falit agresivnost u vezi tako da se treba samo nadat da će se Sučić vratit na razinu.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    malo povratak u ne tako davnu proslost, posljednji put kad smo igrali uzvratnu utakmicu playoffa lige prvaka u gostima prosli smo nakon velike drame protiv Rosenborga i one Gojakove golcine u 90°. Nadamo se da ovo ponavljamo vec u Srijedu samo bez drame !
    2019-08-27t204553z-258090427-rc181b1df160-rtrmadp-3-soccer-champions-rbk-dza.jpg
  • Common Sense
    796
    Jakir će se odlučit na 3-5-2. U protivnom bi nam stalo stvarali viškove na krilima kao što su činili u prvoj utakmici. Na bočnim pozicijama igrat će Hoxha i RPG, tu ne bi trebalo biti dvojbe. Pitanje je tko će uz Petovića početi u napadu, Kule ili Cordoba? Vjerojatno Kule.
    I tko će uz Theophilea i Mmaeea igrati otraga, ako Ristovski ne bude mogao.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    Ne vjerujem da ce se riskirati sa Riletom da ga nebi izgubili na dulje vrijeme pa zbog toga mislim da ce ipak Max krenuti od prve.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Ne znam za vas al Cordobu i Roga bi volio vidjeti u prvih 11
  • tp1997
    262
    Moja preferencija:

    Nevistić
    KTC-Mmaee-Torrente (ili Rile ako je zdrav, za Maxa se bojim da bi mogao biti poljuljan nakon kikseva)
    RPG-Rog-Mišić-Ogiwara/Hoxha
    Baturina
    Petko-Kule
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.