• bongo
    842


    Na nasjlabijeg po koeficijentu od onih koji prođu pretkolo
  • Droljo
    8k
    Znači Moslavina :rofl:
  • Neron53
    592
    A nije moslavina ziher.
    Mozda Banjole - Petrinja???? :)
  • Ludovic IX
    7.2k
    moslavina ima fine rezultate zadnjih par godina. sumnjam da će bit bas najgori ako prđu Zrinski.. i u tom meču je moslavina nositelj pa je zato gost.. Zrinski, jel uopće ima koef u kupu?
  • Infinity
    16.3k
    Kod nas je to pravilo s dvije utakmice jedino logično.
    Poslati dinamove, hajdukove ili rijekine navijače u Pulu na finale, a da igraju međusobno dva od ta tri kluba bi bila grozna ideja.
    Ovako svi igraju doma i jednostavnije je organizirati sve za gostujuće navijače.
    duksy

    Finale Kupa u Puli su Dinamo i Rijeka igrali 2019. godine.

    To da se igraju dvije utakmice je plod lijenosti, nesposobnosti i manjka zelje za napredovanjem. Cisto foteljasko razmisljanje i teski bolikurac. I dok se igrala jedna utakmica nije se znalo gdje je finale do proljeca. Amaterizam na max.

    Nemam nista protiv ni da jedan od finalista bude domacin, samo nek se igra jedna utakmica. Isto kao sto se i kroz cijeli kup moze provoditi sistem domacinstva kao u Davis kupu, barem nekad je takav bio, ne znam da li ga jos uvijek primjenjuju. Rjesenja ima, ali se ne traze. Ne treba nista izmisliti, treba samo prepisati, a HNS se odlucio da prepise od N/FSBiH. Finale kupa treba biti nacionalni praznik, treba biti dogadjaj koji se iscekuje, a igranje dvije utakmice to uvelike umanjuje. Znam, lakse je ovako, kao sto je lakse uloziti 0 eura u ekipu i bez rizika ispasti od ekipa iz nekih vukojebina. Zasto bi netko doveo 2-3 igraca, riskirao, pa ne daj Boze prosao neku Ziru ili Ruzomberok. Kakvi klubovi, takav HNS. Na kraju, kako se svi ponasaju, zajedno su i zasluzili to finale na dvije utakmice.
  • bongo
    842
    Pet najslabijih po koeficijentu su redom Sloga Borovo, Banjole, Bilogora, Međimurec, Sava Strmec... mislim da ce biti netko od tog društva
  • Hnlovac
    1k
    Uf volio bih da izvucemo Medimurec

    Uopće ne znam kad smo kao klub zadnji put službeno bili tamo, neka dođemo, tko zna možda ovi umjesto u Pretetincu održe tekmu u Čakovcu, pa nek i Međimurci pojacaju s uclanjenjem

    I dalje nemrem vjerovati da postoji DPH u Prelogu...
  • vjeko1701
    8k
    Ma ova finala na dvije utakmice...to je čisto i isključivo pranje ruku HNS-a jer nemaju muda Torcidi i Hajduku stalno derati poštene kazne.

    Zanimljivo kako nije bio problem igrati na jednu utakmicu na neutralnom terenu dok smo mi i Rijeka bili glavni favoriti za finala. U dva navrata smo i bili finalisti pa nije bilo problema.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    pa i ove godine su realno prva dva kandidata za kup Dinamo ili Rijeka
  • vjeko1701
    8k
    Al ni blizu tolko izraženi ko u onom periodu kad smo mi i oni bili realno jedina dva ozbiljna kluba u ligi.
  • rioda
    4.8k
    tko zna možda ovi umjesto u Pretetincu održe tekmu u ČakovcuHnlovac

    Neće sigurno. Oni inače već godinama organiziraju onaj poznati U14 turnir s ekipama iz cijelog svijeta, a i mnogi bivši poznati igrači Dinama su igrali tamo kao klinci. Samo što sumnjam da će oni proći Varteks u pretkolu
  • bbb medimurje
    3.2k
    Samo što sumnjam da će oni proći Varteks u pretkolurioda

    Ja sam uvjereni da prolaze
  • Brusa
    1.5k
    dajte se dogovorite. :razz:
    Gostovanje dinama u Međimurju u kupu bi mi leglo ko budali šamar :grin:
  • bbb medimurje
    3.2k
    makar oni u dunjkovcu su uvjereni da oni ak produ idu na hajduk
    E sad ja neznam dal se zdrijeba ili se parovi slazu po koeficijentu
  • Oluja
    4.3k
    Zrinski – Moslavina
    — Krizy

    Jesu se ovi šta raspali?
    Droljo

    Da raspali? Pojačali se sinjskim dijamantom

    "BIVŠI igrač Hajduka Ante Vukušić (33) novi je igrač drugoligaša Zrinskog Osječko." Index
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.