• Crni86
    3.5k
    ne nego je nasa realnost da moramo imati podjednako dobrih 15,16 igraca i ro jakir govori vec godinu dana. Vaznost onog koji igra 50 minuta i onog koji igra 20 je jednaka. A najbolji primjer svega toga je nas Kule ove godine.

    Ionako je jakir od pocetka govorio da imamo igrace za oba sustava i da ce ih mjenjat s obzirom na formu igraca i protivnika i to je top jer postajemo nepredvidivi i takve stvari mogu prelomit tekmu kao sto je bilo u prvoj tekmi s azerima. Ima veliki broj tekmi na jesen gdje ce svi dobit konkretne prilike i to su slatke brige za trenera. Neka se i decki medusobno guraju sto jace i kroz kompetitivnos u ekipi sebe dodatno izgrade. Tako i funkcioniraju najuspjesniji sustavi.
  • Marcinko
    595
    Petković na klupu poslati neće niti bi se usudiotp1997

    Sva sreće pa se neće "usuditi" napraviti tu glupost, U ovoj utakmici ćeš imati puno dugih lopti na Petka koje Kulenović ne može zadržati niti dobiti te duele, jedine logična zamjena je Rog za Sučića ne samo zbog forme, već i zbog manjka agresivnosti kod Mišića i Sučića, koje će ti trebat.
  • tp1997
    262
    Ni ne tvrdim da treba. Samo ne vidim da nastavljamo sa sustavom sa jednim napadačem u ovoj situaciji, jer to znači da po definiciji Kulenović, koliko god golova zabio, kreće s klupe
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Michael Oliver sudi
  • The Undertaker
    5.1k
    Očito smo reagirali prema Čeferinu da nam ne šalju nekog početnika poput onog u prvoj utakmici.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne znam kaj očekivati od Olivera. Nedvojbeno je da je on vrhunski sudac. Uvijek kad se ovakav vrhunski sudac pošalje u kvalifikacije, u meni se probudi tračak sumnje u zavjeru da nije poslan s nekim specijalnim zadatkom.
  • badjibadara
    3.1k
    Da li je negdje prikazana VAR snimka potencijalnog kaznenog udarca za Dinamo, ili ćemo povjerovati u njihovu lijepu riječ?
  • Bosskovitz
    11.7k
    Imam dojam da nikad opreznije nismo dočekivali uzvratnu utakmicu nakon 3:0 u prvoj.
  • Agramc
    9
    nemam namjeru pametovat, al ak bu se dobro igralo, nece bit potrebe za razgovore o sucu
  • Cosey
    501
    Ne sjećam se kad smo igrali s tak ludom ekipom poput Qarabaga.
    Na stranu top ekipe koje ti na kvalitetu zabiju 4 komada, ali ekipe to ranga baš i ne.
  • Neki tip
    21.3k
    Imam dojam da nikad opreznije nismo dočekivali uzvratnu utakmicu nakon 3:0 u prvoj.Bosskovitz

    Dijelim dojam, no ne čudi to nimalo.

    Nikada nismo imali u jednoj europskoj sezoni dva puta po 2 gola prednosti u prvoj utakmici (Sparta, PAOK) pa ju ispustili u gostima. Svježe nam je to i pamtimo..

    Nikada nismo ni dobili utakmicu 3-0, a da je realno moglo biti i 3-3 i 3-4 i 4-2 i svakako s obzirom na viđeno.

    A i ne pamtim protivnika toliko potentnog naprijed, a tako "divljeg" istovremeno. Naviđali smo se kod njih i prošle sezone svega pa sve to stvara taj naizgled neobičan oprez.

    Meni je sve u svemu baš drago da je tako, jer ako navijači nisu euforični, onda momčad i Jakir sigurno nisu i siguran sam da im je jasno da ništa nije gotovo.

    Da ćemo proći - hoćemo. :)
  • Neron53
    589
    Oni ce od prve sekunde jurnuti na sve ili nista, i tako dok god budu mogli hodati.
    E sad, pitanje je dal ce se nasi usrati ili odigrati smireno.
  • Crni86
    3.5k
    Svida mi se najava Jakira. Svjestan svega i cvrsto stoji sa 2 noge na zemlji makar imamo 3:0.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Rekao bih da je najvažnije da ne primimo neki brzi gol, ali to je ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti mudrost. Mislim da bi Cordoba mogao odigrati zanimljivu ulogu jer će oni puno više stiskati, kaj će otvoriti prostor za kontre.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.