• ZgBlue
    566
    ocito to nekom odgovaraOlmic

    :rofl: :rofl: :rofl:
  • Dubbbrava
    446
    Meni ovako više odgovara, UEFA baš inzistira koliko se karata provuklo kroz čitač a za HNL i ovo prolazi.
    Inače kapa dolje svima koji idu u Baku.
    Nadam se barem 50 ljudi i da jednom čujemo u prijenosu Dinamo Zagreb :strong:
  • ibro1986
    150
    kada saznajemo koliko je ulaznica na kraju kupljeno?
  • Dubbbrava
    446
    Neces to saznat
  • bluepower86
    929
    Nema se potrebe znati koja brojka ljudi ide,ko treba znati zna.Ne postavljate nepotrebna pitanja.
  • NKDZ86
    1.4k
    Tako je, ko je bio, zna, ko treba znat, zna.
  • Haza
    4.1k
    Broj izdanih ulaznica nema smisla objavljivati, klub bi trebao biti u stanju konačno iznositi točan podatak o broju gledatelja na utakmicama. Šta znači broj izdanih karata, pa možeš izdati 1000 karata svako kolo i dijeliti ih po školama, valjda je poanta da imamo točan podatak gledatelja na utakmici, jer broj izdanih karata nema veze s brojem gledatelja na utakmici.
    Čitajući podatke kolega s foruma, jasno je vidljivo da je prije utakmice prodano cca 3500 karata, uz godišnjake i lože, moglo je biti maks 8500 gledatelja, dojma sam da je toliko i bilo gledatelja.
  • Papastrumf
    12.2k
    Otislo je 5.000 pojedinacnih. S godisnjacima je to oko 7.500.
  • skener
    873

    Raste li udio prodanih ulaznica uz popust za clanove
    Prosli put je bilo 16% ako se ne varam

    Znaci opet jako puno godisnjaka ne dolazi
  • Papastrumf
    12.2k

    Protiv Azera je bilo vise prodanih s clanskim popustom. Jucer se vratilo na staro, malo bolji postotak nego protiv Sibenika, ali nista znacajno.
  • Borovljanin
    74


    Taj podatak mi je baš neobičan. Ne znam što je fascinantnije, da članovi ne dolaze na utakmice ili to da članovi ne koriste popust pri kupovini ulaznica. Trećeg rješenja nema. Drugim riječima, na stadionu može biti puno ljudi koji uopće nisu članovi, dok članovi ne dolaze na utakmice, što postavlja pitanje kako je nečlanovima bitnije biti na stadionu nego članovima.
    Isto me zanima koliko turista dolazi na utakmice? Znam da ih ima baš jako puno zato što na zapadu stalno čujem engleski, njemački i talijanski oko sebe.
  • Neron53
    589
    To znaci da Dinamo ima puno navijaca koje ne zanima uclanjenje, nista vise.
  • jedan u nizu
    8.2k
    To znaci da Dinamo ima puno navijaca koje ne zanima uclanjenje, nista vise.Neron53

    ili da imamo potencijala za puno veci broj clanova ;)
  • NitkoBitan
    17k
    Kada dodu Real/Barcelona i slicni velikani stavis duplo skuplju cijenu za neclanove i bok, skines 42 000 clanova u 2-3 dana. Kaj mislite da ce u tom slucaju itko odustat od utakmice zbog nekoliko klikova na internetu za uclanjenje :smirk:
  • blubach
    230
    Kada dodu Real/Barcelona i slicni velikani stavis duplo skuplju cijenu za neclanove i bok, skines 42 000 clanova u 2-3 dana. Kaj mislite da ce u tom slucaju itko odustat od utakmice zbog nekoliko klikova na internetu za uclanjenje :smirk:NitkoBitan

    Iskreno, ja takve članove ne želim i da ima načina, čak bih im i zabranio da se učlane, neka plate punu cijenu.
    Pun mi je kufer te južnjačke ideologije da idemo učlanit i babu i didu i dojenčad i sve žive i mrtve.
    Radije bih imao 10k vjernih nego 100k lažnih, taman i po cijenu slabije zarade, a sad kome pravo, kome krivo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.