• Marcinko
    595
    Bilo je takvih slučajeva.
  • Zagi
    7.6k
    Hvala.
    Po ovome ne vidim kako drugačije tumačiti nego da može igrati uzvrat.
    Nakon svake dvije faze briše mu se jedan žuti. Jedna faza je Lincoln, druga Ludogorec.
    Znači ulaskom u naš dvomeč nema dva nego jedan, ovaj sa maksimira mu je drugi.

    Romao ili ne. razbiti ćemo ih. Miško je bolji.
  • Jurki
    11.6k
    Po tome ispada da igrac nikako nemre propustiti sljedecu utakmicu zbog 3 zuta kartona ako mu se nakon svake faze brise 1 karton.
    Bezveze
  • Marcinko
    595
    Nakon svake dvije faze briše mu se jedan žuti. Jedna faza je Lincoln, druga Ludogorec.Zagi

    Ne, nego nakon 2 kruga što njegov klub odigra, odnosno nakon dvije prijave, jbg ja sam previdio, mislio sam da su oni od prvog pretkola krenuli, igrat će on, da npr nisu igrali protiv Lincolna(ili da on nije bio prijavljen) on u srijedu ne bi igrao, ili da su igrali prvo pretkolo, stvarno apsurdno pravilo.
  • Zagi
    7.6k
    Ne kužim onda početak sa ne.
    Se slažeš ili ne?

    edit: aha sada kužim, mislio si da su imali fazu prije Lincolna. Nisu. To bi promijenilo stvari , da.


    Uglavnom ako nema još nečeg dodatnog, može igrati.
  • Klenx
    5.6k
    Qarabag za pola sata igra prvenstvenu utakmicu.
    Koliko vidim po sastavima odmaraju sve bitne igrače uključujući Romaa.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dve stranice ispisane o tome smije li jedan igrač igrat ili ne. Ko da se radi u najmanju ruku o Rodriju ili Bellinghamu. Proći ćemo ih igrao on ili ne.
  • Niko1986
    91
    Qarabag u izrotiranom sastavu gubi doma 0:1 od Turana. Turan je prošle sezone završio na šestom mjestu...
  • San Lorenzo
    15.3k
    Qarabag izgubio, Juninho, Zoubir i Benzia igrali 30 minuta, Romao cijelo poluvrijeme.
  • Peškaman
    4.2k

    Andrade 65min i Medina čitavu utakmicu.

    Imaju baš kritičnu klupu,pogotovo ako taj Romao ne bude mogao igrati zbog kartona .
    Zamjena na njega je ,čini mi se Richard Almeida.
  • rioda
    4.8k
    Mi ćemo očito krenuti s 4-2-3-1, s obzirom na Kuletovu minutažu danas
  • BBB Mataa998
    1.7k

    A moguce malo defanzivnije varijanta 3-5-2 sa pravim bekovima na stranama. Ogi i RPG a gore Petko i Pjaca
  • DiddyGuela
    2k
    Nakon jucerasnje tekme, stvarno se nadam Rogu u prvih 11.
    Ovo nije kritika Sucicu koji je sjajan od kada nam se pridruzio...ali Rog je jednostavno uzitak za gledati.
  • Borovljanin
    74


    Ja sam 99% siguran da će trojac u sredini biti Mišić-Rog i ispred njih Baturina. Sučić umjesto Roga zadnjih 20-30 minuta. Lijevo Ogiwara, desno RPG kao dva wing-backa. Obrana Mmaee, KTC, Bernauer pa će to biti 3-5-2, pokušavat ćemo kontrirati ih kao zadnjih 20ak minuta u Zagrebu. Ako zabijemo u prvih 45 min to će biti to.
  • tp1997
    262
    Jakir na opasku da se Kulenović ozbiljno nameće za prvih 11 odgovara "za prvih 15".

    Imam dojam da ni on ne zna što sada. Petković na klupu poslati neće niti bi se usudio, dakle ili trajniji prelazak na 3-5-2 ili Kule i dalje na klupi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.