• Ludovic IX
    7.2k
    Kolki je prosjek godina danas svih koji su igrali? Ako je već netko izracunao
  • Peškaman
    4.2k
    24.33 valjda.
  • NORTE
    11.4k
    Jakira nisam spomenuo valjda od Lokomotive u siječnju, jer sam vjerovao da dinamo može sve preokrenuti, ali evo danas hoću.
    Slijedi moje mišljenje, ne mora se nitko složit.

    Na klupi Vrbančić, Mikić, Oliveras i Leon Jakirović.

    Pred utakmicu "istine" četvoricu iz prvih 11 stavio u igru doma protiv Gorice, po meni prevelik i nepotreban rizik.
    Započet s Mmaeeom (svih 90 min!, tri stopera u igri) i Pjacom u ovoj situaciji pred toliko važnu tekmu mi je nevjerojatan potez.
    Neko će reć pa to su samo dvojica, meni je i jedan previše.

    Pjacu je onda na poluvrenu zamijenio Hoxha, još jedan kojeg se očekuje da počne u Bakuu.
    Poluvrijeme je dobio i Sučić.
    Kod 1:0 na poluvremenu.
    Njih 4 po meni uopće nisu morali ni trebali igrat ovu tekmu, osim u slučaju lošeg kretanja rezultata.

    Trojica veznjaka (!) i stoper iz prvih 11 (!) se izlažu pred toliko važnu tekmu za dinamo. Neshvatljivo.
    I to još doma protiv realno slabe Gorice.

    On je trener, ali taj potez mi je sulud.

    Na kraju sve je dobro prošlo, a i tri boda su tu iako mu ne bih zamjerio čak ni poraz bez ijednog prvotimca jer LP je najvažnija!

    Sad slijedi najvažnija tekma za naš klub i nas, nadam se najboljem.
    Odmoreni igrači su Batigol, Petko, Mišić, Theopile i Rpg.
    Rile i Ademi su sačuvani.

    U Ligu prvaka da podignemo tenzije! Neka drhti cijela Europa!
  • don
    5.6k
    nekim igračima odgovara veća minutaža i ja sam siguran da su htjeli igrat i Baturina i Mišić ali eto baš zbog tog što kažeš jer je najvažnija utakmica u zadnjih nekoliko sezona u srijedu, pa ni nisu. Da je još jedna "obična" kvalifikacijska ja sam siguran da bi ih igralo 6-7 iz prvih 11. Na primjer Mmaee bi mi sigurno igrao, ako ne može odigrati 2 utakmice tjedno poslije polusezone na klupi (zbog nepotpisivanja ugovora) onda jbg. Iako i ovi koji su pošteđeni, pošteđeni su da ne bi došlo do ozljede a ne umora.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Dajte ljudi pa ne može se baš sve odmoriti i promijeniti kompletnu momčad. LP je važna, ali ne smije se ni hnl staviti na stranu. Ako sve prođe kako treba, igrat će se još mimimalno 8 utakmica u LP i uvijek će nekoliko igrača morati igrati ritmom utorak/srijeda pa vikend. Profesionalci su i trener to sve treba smisleno dozirati.
  • Zagi
    7.6k
    Neće se ni izbliza ovoliko rotirati za tekme u samoj ligi prvaka.
    Ove dvije playoff utakmice su ipak puno , puno bitnije .
  • The Undertaker
    5.1k
    Da li nama sva ugostiteljska prodaja ide preko tvrtke Plavi korner a fan shopovi preko Dinamo trade?
  • GaijiZG
    1.3k
    Jel se promjenio statut da predsjesnik uprave moda imat ono 20 godina iskustva u HNLu, il kak je vec islo?
  • E46
    634
    Brijem da da ali ti je sada direktor plavog kornera koliko znam Manenica ili Sara Horvat,dakle nema veze vise s Antolicem tj nekim njegovim tko je već bio.
  • rioda
    4.8k
    Nije to u Statutu nego klupskom pravilniku o sistematizaciji radnih mjesta. Vjerojatno je promijenjeno jer je u lipnju najavljeno da će se promijeniti u najkraćem roku
  • The Undertaker
    5.1k
    Koliko ja znam, u Statutu nema nikakvih specijalnih uvjeta za PU.
  • The Undertaker
    5.1k
    Nije to nego gledam fin. izvještaje i obje tvrtke imaju zanemarivu dobit pa ako sve ide preko njih, Dinamo praktički nema nikakve financijske koristi od tih tvrtki.
  • mokoxax468
    698
    Možda je i zamišljeno da te 2 tvrtke imaju malu dobit jer "višak" ide u Dinamo. Tipa Dinamo trade, svu zaradu pokriju dio djelatnike, dio prostor, nabavka robe, a onda "plaća" Dinamu za korištenje imena i brenda. Jer nije u cilju jak Dinano Trade, nego zarada Dinama.

    Napomena, nije ovo neka inside informacija, čisto neko zdravorazumsko razmišljanje. Kakav je benefit Dinamu da Plavi korner i Dinamo trade imaju ogroman profit godišnje ako on neće biti proslijeđen Dinamu
  • duksy
    290
    Meni bi bilo logično da Plavi korner plaća neki poveći najam za štandove i da tako smanje svoju dobit na najmanju razinu, a maksimiziraju dinamovu zaradu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.