• Samurai
    103
    Rog mašinica
  • Nogo
    3.6k
    Kada vidim Pjacu s biciklima, a onda Roga koji ide ko avion...
  • GaijiZG
    1.3k
    Komentator uspio zamjeniti Cordobu i Torrentea 2 puta...
  • Samurai
    103
    a nismo do sad nijednom vidli to kaj si nabrojal
  • Krizy
    43.1k
    Sutra vise od 90 posto sastava rotacija.Miro Vugrinec

    Mogu najaviti da bi Pavić sutra trebao krenuti od prve minute, a ostatak 2 sata prije utakmice kao i inačeMiro Vugrinec

    Miro, nova dva promašaja.
    Još čekamo i odlazak Sučića u Como.

    Jasno je da imaš neke informacije, ali ovo je za one koji slijepo vjeruju, jer se ponavljaš samo kad pogodiš :joke:
  • recikaj86
    352
    Samo treba minuta Torrenteu, Kacavendi i ostalima, zabijamo jos jedan gol i mirno to privodimo kraju
  • din
    442
    ma jako su slični :rofl:
  • San Lorenzo
    15.4k
    Pritisak nam šteka danas, Kačavenda i Pavić slabi, Bernauer zuji kao majkefer.
  • Orc123
    7.8k
    Nije to lose.....dobro je.....ali mislim da bi nam bolje pasalo protiv ove ekipe 433.........cordoba bi bio korisniji na krilu gdje bi probijao...tesko je igrat s njim na spici protiv bunkera....iako se silno trudi i opasan je.....Max danas nije na razini ali jbg los dan ...Pavic malo impresioniran ali to je normalno....Spikic i Pjaca limitirani na WB.....ali u globalu uopce nije lose s obzirom da je promijenjena skoro cijela 1. Momcad.....Kule bravo za gol!
  • Omake
    2.5k
    Isto kao da nas je onaj indirekt presjekao. Max je imao par wtf trenutaka. Žao mi je Roga i Cordobe. Satrali se trčeći ali ih nitko ne prati energetski.
  • DrawTube
    4.7k
    Bernauer danas na 2 Tomislava...
  • Mihaljević
    9.8k
    Kačavenda ne spaja vezni red sa napadom kao Baturina/Sučić i to je veliki problem zbog kojeg su Kule i Cordoba odjsećeni.
  • NitkoBitan
    17k
    Torrente igrao over u kornerima, treba zaradit pored crkavice od place na koju je pristao :rofl:

    Sala na stranu, svida mi se kaj se jednostavno rjesava lopte. Ipak bi mu netko mogao rec da je dosao u HNL i da ima vremena i prostora za odigrat nekome.
  • hardek
    2.8k
    Par brain fartova u obrani, mogla je Gorica do gola lako. Možda bi trebali prebaciti na 4 3 3 drugo pol al to nek stručniji od mene odluče.

    Kule i Pjaca su mi izgledali baš jako umorni zadnjih 10-tak minuta
  • Paggini
    19.6k
    Evo objektivna misljenja

    Neva dobar osim onog sumraka uma
    Bernauer los
    Mmaee zivotinja
    Torrente dobar
    Pavic los
    Spikic bezveze
    Rog zivotinja
    Kacavenda ne znam ni jel primio loptu
    Pjaca uzas
    Cordoba treba zabit gol jer sjebava sve od želje
    Kule klasika dobar

    Eto. Ajmo Mikića i Hoxhu nek se igraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.