• bluepower86
    929


    Tako je,osobno sam ga kritizirao nakon svakog podcasta.Ekipu 8/24 treba izuzet od njegovih misljenja.Decki su full korektni.
  • GaijiZG
    1.3k
    Kako god, pogledajte podcast s gospodinom Marijanom! Ima svašta za reči o Građanskom i zbivanjima prije i poslije rata.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Pogledao sam par minuta do kada je rekao da bi promijenio ime kluba u Građanski. Ne zanima me kaj ima dalje za reć.
  • NORTE
    11.4k
    Pogledao sam par minuta do kada je rekao da bi promijenio ime kluba u Građanski. Ne zanima me kaj ima dalje za reć.dumitrumitu

    Kakva bolesna ideja, zašto takvo što uopće dobiva prostora na forumu dinama??

    Btw. slučajno sam otvorio ovu temu, ne gubim vrijeme na nekakve podcaste.
  • GaijiZG
    1.3k


    Čovjek je iznio argumente da su 1990te postojali uvjeti da se klub preimenuje u Građanski (ne HAŠK Građanski), čemu takvo vrijeđanje odma.
  • NORTE
    11.4k
    Čovjek je iznio argumente da su 1990te postojali uvjeti da se klub preimenuje u Građanski (ne HAŠK Građanski), čemu takvo vrijeđanje odma.GaijiZG

    Ma drugo su događanja početkom 90-ih kad se krenulo pričat o promjeni imena dinamo.
    Ne gledam podcaste pa ne znam u kojem kontekstu je to izjavljeno, samo sam se nadovezao na post jednog zonaša.

    Moj post je usmjeren u kontekstu toga da netko danas traži promjenu imena dinamo u Građanski. Svatko ko ima takvu ideju nema mjesta ni blizu kluba.
  • GaijiZG
    1.3k


    I iznio je lik u podcastu da danas to ne bi prošlo, al da je 90te moglo proć, ali da se Tuđman prilagodio i starim navijačima Concordie i HAŠKa, pa nije preimenovan u Građanski.
  • Cosey
    501
    Odličan je podcast. Rile je osebujan lik, jako zanimljiv, uostalom, nisam još čuo da netko poklanja svoju knjigu, ne možeš je kupiti ako hoćeš. Šteta jedino kaj nije o Dinamu.

    Denisa inače ne gledam jer mi previše ugošćuje likove iz "regiona".

    Podcast 8 24 preporučujem, iako normalno ne gledam cijele jer stvarno traju.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Izjavio je da sutra dođe na mjesto Zajeca kako bi odmah promijenio ime kluba u Građanski. Ne znam tko mi je gori od ove dvojice, voditelj ili gost.
  • GaijiZG
    1.3k


    I kaže da je svjestan da je u manjini, i to ne znači da ostatak podcasta nije zanimljiv.
  • The Undertaker
    5.1k
    Znači, za promjenu imena treba referendum tj. većina, on je svjestan da je u manjini ali bi ga svejedno promijenio.

    Dinamu ide dobro pa je valjda ponestalo tema za podcast.
  • GaijiZG
    1.3k


    Čovjek iznosi svoje mišljenje, odgojen je u duhu Građanskog i to je to. Lik je amaterski povjesničar kluba i to je zanimljiv dio podcasta... Meni se nisu svidjele njegove spike o bratimljenju s ekipom s one strane Drine, doslovce je napisao knjigu u stilu "ko nas bre zavadi". Ali to ne umanjuje ostatak podcasta.
  • Jaro
    7.3k
    doslovce je napisao knjigu u stilu "ko nas bre zavadi"GaijiZG

    Sorry, al ovakvu ekipu ne bih slusao da su zadnji na svijetu...
  • sebenico
    552
    https://www.youtube.com/watch?v=Xu6NNRR6vgc

    Odličan PI s Ilijom Lončarevićem - dosta priča o Dinamu i taktičnim finesama
  • veselko tenžera
    2.1k
    hvala ti na preporuci, Brk izvrstan kao i obično. Nikad se nikom nije uvlačio, jedan od onih koje treba svjetiljkom tražiti koji su spremni reći ono što nije dobro i kad 99% ljudi pada u euforiju kako je sve super. Kao i obično, uvijek možeš nešto naučiti o nogometu.

    Puno dobrih izjava, izdvojio bih onu koja najbolje opisuje naš trenutak: "Dinamo je, nakon par sezona pauze, ponovo postao karakterna momčad."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.