• Navijač Dinama
    8.3k
    Mečka

    Dalmatinski ili full zagorski(naglasak)
  • Dino
    2.7k
    Ful zagorski

    Dinamo sljedecih dana- ide u kurac il ide jako u kurac
  • Mališan
    1.8k
    Ide jako u kurac

    Grafitiranje ili odlazak na tekmu
  • kinfa95
    489
    tekma
    zoki ili kruno?
  • ZDS86
    206
    Tekma

    Panathinaikos/Dynamo Kijev
  • Klipan
    35
    Dynamo Kijev

    Kišobran ili kapuljača
  • Eduardo
    20.3k
    Kapuljača

    Bosna ili Hercegovina?
  • Neki tip
    21.3k
    pitah to u onom popisu..

    Ali Hercegovina (a i Bosna), kad vec pitas. :) A ima gore neodgovorenih pa necu dalje s pitanjima..
  • Eduardo
    20.3k
    Zahuktala se igra. Već je dosta pitanja postavljeno, tko će ih popamtiti sve. Možda sam ga i podsvijesno 'kopirao'.

    Onda ovako... Stoperski par; Tonel i Šimunić ili Dilaver i KTC?
  • Mališan
    1.8k
    Dilaver i ktc

    Pivarič ili Strinić?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Pivarić

    U slučaju novog stadiona,
    Jel bolje euro utkamice igrat u Rijeci ili Osijeku
    A domaće u Krajnči ili Osijeku
  • agramZ
    2.5k
    euro osijek domace kranjca

    Slavonija ili B. Posavina
  • Navijač Dinama
    8.3k
    ako mislis na područje pošto sam iz B.Posavine, onda ti mogu odgovorit da je meni moje područje(Posavina) mnogo draže, ali ljudi ko ljudi/narod onda ipak Slavonci, ovaj naš narod ovdje ne bi komentiro javno, jer ih ima svakakvih

    P.s Neka netko drugi odgovori na pitanje tvoje
  • agramZ
    2.5k
    dosta slavonaca je porijeklom iz posavine, nema bas tolike razlike, ma da mislim da su posavljaci ipak "topliji" ljudi/narod. u ovoj igri se vise radi o nekoj osobnoj preferenciji, zato mislim da se nema sta vise uz pitanje dodati.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    kaže se posavci , a ne posavljaci :wink:
    I da jesu , slobodno mogu kazat pola ako me vecina istočne slavonije je porijeklom odavde, da normalne osobe da, topliji jesu/ jesmo , ako kažeš, ali to su ti vecinom "manjina" ovdje mi koji radimo posteno i ne seremo, nego sutimo i nasmjesi se , a vise smo nego zadovoljni sa onim sta imamo, a znm i vecinu malte ne cjelu ekipu koji idu na Dinamove utakmice (nebitno LP kup ili domaca) i oni su isto top zanimljivi i extra show likovi , ali oni , bas kao i ja mogu o nasoj domacoj politici koja je napravila "sranja i sranja" i ostalom sustavu vođeni od određenih ljudi mogu da me izvineš Bibliju ti ispričat..

    Zato sam i napisao Slavonci, jer ja koje znm i upoznao svi su uljudni, i jako dobre osobe, i vjerujem da su većina. :smile: još nisam na lošeg naletio...

    Da ne dužimo, skrenuli smo sa teme pa onda,

    Bos.Posavina


    Lokomotiva ili Varaždin(klub)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.