• Laugreano
    2.5k
    Meni su tvoji postevi, kao kad pijuckam salicu kave s pogledom na more. Cista uzivancija.
  • Cosey
    501
    Jedno pitanje za starije navijače vezano za Štefa Deverića.

    Stari mi kaže kak je bio dobar igrač, ali nikada se u potpunosti nije vratio poslije teške ozljede. Slomio mu je nogu Nenad Stojković, igrač Partizana, namjerno, jer ih povaljao u obrani.

    Jel istina to? Pitam jer to često kaže kad pričamo o tim starijim generacijama.
  • Omake
    2.5k
    I moj stari to kaže. Da je bio apsolutno brutalno, nezaustavljiva krilo, a tek 21 godina.
  • deda
    32.5k
    Je, nije bio neki tehničar, ali brzinu žestoku. I da nikadvnakon loma nije bio isti.
  • Eduardo
    19.9k
    Marko Đira posat će novi igrač Rudeša. U siječnju je napustio Šibenik i od tad je bio bez kluba.
  • Omake
    2.5k
    taman pogledao ponovo onaj dokumentarni o sezoni 81/82. Kaže naš tadašnji i sadašnji doktor da mu je neki Kaličanin punim đonom, svom snagom poviše skočnog zgloba zadao udarac.
  • Mladi Starac
    150
    Drago mi je. nek se vrati u formu... samo nek igra.
    a htio bi da se vrati i nama...
  • Nogo
    3.6k
    Nakon izvrsne dvije godine u CFR Cluju, gdje je u 97 nastupa skupio 18 pogodaka i pet asistencija, Karlo Muhar sada je preselio u Saudijsku Arabiju gdje će sada igrati za Al Oroobah koji je za njega izdvojio 1.5 milijuna eura.
  • Cosey
    501


    Volio bih vidjeti snimku, ali sumnjam da toga ima na youtubeu.
    Inače, čuo sam za tu generaciju Partizana da je bio pun tih kostolomaca.
  • Patak
    2.9k
    Deverić je bio top krilo, pogledati samo gol Hajduku 1982 kad je i Zajec zabio gol. Jedan od igrača koji bi i danas mogao igrati, fizički jak, brz, prodoran, odličan šut. Nakon ozljede ni sjena starog igrača.
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Fran Brodić iz penala zabio u pobjedi Ujpesta 3:0.
  • Olmic
    3.6k
    Kaj je s Antom Messi Coricem , jel propao?
  • Zagi
    7.6k
    Još je u Pavićevom džepu.
    Pustit će ga danas da oslobodi mjesto za Kapulicu.
  • Krizy
    43.1k
    Kramarić zabio s 11m za Hoffenheim.
    Sada je s 116 golova 38. strijelac u povijesti Bundeslige.

    Od igrača koji su trenutno u ligi, samo je Müller ispred njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.