• Jurki
    11.7k
    Ocito su Dajaku i Benrahou u Stobrecu isli na ubrzani tecaj Hrvatskog jezika da su se mogli vratiti u momcad.
  • NitkoBitan
    17k
    Svakim danom iznenade :love:
  • Keyser Soze
    10k
    Rezultat je trend, ideali su vječni!

    Oh wait...
  • Mr Anderson
    7.9k
    A jedino logično je da ih priključe kad ih već plaćaju. Nemaju ni za papar da bi nekog kupili, a ova dvojica ne žele raskinuti ugovor obzirom da ih nitko ne želi niti badava.
  • hardek
    2.8k
    Pucali su si u nogu sa odstranjivanjem Dajakua i Ben Hura s obzirom da nisu doveli zamjene. Dajaku im je trenutno možda i najbolje krilo što ipak više govori o njihovom rosteru nego kvaliteti Dajakua
  • Omake
    2.5k
    Ha Ha Hajduk
  • veselko tenžera
    2.1k
    Iron Nikola Kalinić nakon 2 mjeseca mandata pljunuo sam sebi u facu vraćanjem dvojca kojeg je iz svlačionice gledao kako krše disciplinu u ključnoj sezoni unazad 30 godina. Hahahahahahaha, koji je ovo cirkus.

    Inače, sad je jasno da su 2 debilna intervjua Iron Nikole i presidentea s porukom "love nema, nitko ne dolazi" dijelom bila priprema za rehabilitaciju ove dvojice. U stilu, rekli smo nitko, ali evo 2 nova igrača.

    Ludilo na kvadrat i samouništenje SD-a Željeznog Nikole.
  • NKDZ86
    1.4k
    stari moj, bolji ja ured imam, strašno
  • DrawTube
    4.7k
    jedini cilj Lokse je pretvoriti se u prime Barcu svakih mjesec dana da roknu Tovare ili ostatak konkurencije i tu im čestitam, po svemu ostalom su sramota
  • Nogo
    3.6k


    Možda se i Perišić vrati kada bude vidio da ga nitko neće.
    Malo je reć cirkus Colorado.



    Nema Loksa za biber a ne da će imati neki fensi ured.
  • Captain America
    17.6k
    6.8. je Prekodravac otišo u Šibenik, a 7.8. se krenulo šuškati o spremnosti Guedesa. Boto je danas izjavio da je Prekodravac bio 3. opcija na desnom beku i da traži sad upravo takvog igrača :rofl:
  • NitkoBitan
    17k
    "Ramonova plaća je bila prevelika i za najveće hrvatske klubove, ni oni mu ne bi mogli priuštiti plaću koju je imao ovdje."

    Koliku je to placu Mierez imao u Osijeku? Poprilicno sam siguran da bi si i Hajduk mogao to priustit, a o nama da ne govorim.

    "On je želio imati status za koji je trener smatrao kako ga ne zaslužuje i ja se u potpunosti slažem s trenerom. Da budem jasan - želio je stalno igrati! Kad nije igrao, bio je ljut, nije se čak ni zagrijavao, a kada bi i ušao u igru, radio je gluposti. Trener nije bio sretan zbog toga i odlučio ga je udaljiti od momčadi, a ja sam tu odluku posve podržao. Doveli smo drugog braniča za kojeg mislimo da je bolji i baš u tom trenutku je stigla ponuda za Duartea, tako da se ta situacija sama razriješila.''

    Bome dobra bajka o situaciji sa Duarteom. Pazi cuda, najbolji stoper Osijeka zeli konstantno igrati... Da nema mozda veze odlazak Duartea s tim da ga je htio kompanjon od predsjednika Osijeka? Na kraju je otisao za smijesnu, prijateljsku cifru.

    "Slušam podcaste, bilo je nekih komentara koji bi mogli biti označeni kao rasistički. U stilu 'jadno dijete, biser hrvatskog nogometa, u rukama je stranaca."

    Vec je naucio hrvatski... ok. U svakom slucaju dosta pateticno :hearts:
  • plavi72
    831
    Miereza su mogli prodati nama odmah na početku prijelaznog,za taj novac dovesti neke igrače,uigrati se i ući u konferencijsku ligu,ne Dinamu ne ćemo prodavati i sad kad je otišao (ne znam bismo li mu i mi isto toliko dali),što su dobili,ispali,bodova nigdje u hnl-u,ali važno im je da "pale" svoje navijače (sličan projekt živi na jugu ).
    Iako sam bio za dolazak Miereza,bolje da nije došao,jer je Sandro proigrao i dobili smo našeg odličnog napadača,a i precijenili su ga,naravno za Dinamo.
  • M94
    1.2k
    Šta je najjače, da su imali Dajakua bar prošli bi onaj Ružemberok.
    Majko moja mila draga, kako bi Ćos rekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.