• barbax
    184
    To se može i sad napraviti.

    Mislim da bi trošak bio minimalan, a s obzirom da ćemo na tom stadionu biti još 2. godine minimum - bilo bi lijepo da netko iz Uprave zadužen za infrasrukturu pokaže da mu je stalo do komfora navijača koji nebi gledali u stup od reflektora.
  • miro
    4.4k
    I Sjever bi još bolje izgledao pun do čepa
  • DrawTube
    4.7k
    Naravno da će argument biti da se uskoro selimo s Maxa pa je glupo još i euro ulupati u njega, ali izmještanje te grdosije bi fakat pomoglo, najzapadnijih 40 stupaca sjevera Gore su stvarno nikakva mjesta zbog tog reflektora , ak mjesta ZD za LP vrijede 50 eura , ta mjesta na SG koja gledaju u reflektor vrijede 5 eura

    Smeta on i na SD al SD ipak gleda na tanji stup pa ne smeta toliko + dolazi se većinom navijati
  • Pop corn
    8.1k
    Novi termini obilazaka stadiona:
    ✅ Nedjelja, 25. kolovoza: 16h, 17h, 18h, 19h

    Rezervacije termina na mail
  • NORTE
    11.4k
    Mislim da bi trošak bio minimalan, a s obzirom da ćemo na tom stadionu biti još 2. godine minimum - bilo bi lijepo da netko iz Uprave zadužen za infrasrukturu pokaže da mu je stalo do komfora navijača koji nebi gledali u stup od reflektorabarbax
    Mislim da to ne bi bio mali trošak, a potrebno je i vrijeme za takvo što odraditi.
    Nažalost mislim da ništa od toga.
  • barbax
    184


    Ako uđemo u Ligu Prvaka, uložiti 10 000 € da premjestiš par lampi nije ništa. Gluplje je naplaćivati kartu 30 € da gledaš u stup. Gdje ima volje ima i načina.
  • xavier
    12k
    uložiti 10 000 € da premjestiš par lampibarbax

    Sve neki stručnjaci ovdje. Govorimo o reflektoru stadiona na kojem će se igrati utakmice LP. Nije to baš "premjestiti par lampi".
  • Tom vg
    1.1k
    10 000€ nije približno dovoljno ni za dokumentaciju takvog projekta, da ne pričam o izvedbi..
  • barbax
    184
    Pošto sam stručnjak, osobno bih postavio nove lampe na ćošak zgrade, a onu grdosiju ispred tribine prodao kao staro željezo. Neš ti posla.
  • Neki tip
    21.3k
    Pošto sam stručnjakbarbax

    grdosiju ispred tribine prodao kao staro željezobarbax

    Iz Piškorovca, Međimurje?
  • Brusa
    1.5k
    Iz Piškorovca, Međimurje?Neki tip

    Jaoooooo :joke:
  • Jaro
    7.3k
    pa faking zarulje u podvoznjaku kraj Vjesnika mijenjaju vec kolko, 2 tjedna...
  • xavier
    12k
    Nadam se da će se ekipa iz kluba sjetiti kontaktirati kolegu @barbax prilikom izgradnje novog Maksimira s obzirom da je očito kako kolega može višestruko smanjiti cijenu cijele priče.
  • Plavi-9
    569


    kad se zanemare: statika, radovi i kupovina dodatnih reflektora jer sad ih je s razlogom najmanje na tom stupu sve se može jednostavno riješiti :grin:
  • duksy
    290
    i to za bijednih 10000 eura
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.