• Papastrumf
    12.2k
    Ne znam zašto bi se trebali suzdržati komentara o gradnji jednog stadiona.Patak

    Ocito je da ne misli na vas.
  • deda
    32.5k
    Pop se referira na komentare kluba. Forumaši mogu komentirati što žele.
  • mali M
    5k
    A dobro ljudi i meni je izgledalo kao da se nas moli da se suzdržimo od komentara.

    a i prica o gostujućim navijačima na sjevernoj tribini nije ništa drugo do li pričaBosskovitz

    Pa dobro al je tu bilo u jednom trenutku dobro promišljanje kako riješiti to i gdje smjestiti gostujuće... Čemu sad takav stav "ništa drugo do li priča"? Pa na forumu smo, naravno da je priča, nismo projektni menadžeri ovdje...
  • Pop corn
    8.1k
    Pop se referira na komentare kluba. Forumaši mogu komentirati što žele.deda

    Tako je
  • Bosskovitz
    11.7k
    Pa dobro al je tu bilo u jednom trenutku dobro promišljanje kako riješiti to i gdje smjestiti gostujuće... Čemu sad takav stav "ništa drugo do li priča"? Pa na forumu smo, naravno da je priča, nismo projektni menadžeri ovdje...mali M

    Nije nikakav stav, bio si vrlo konkretan oko te čestice sjeverno od stadiona u kontekstu uvođenja gostujućih navijača na sjevernu tribinu pa mislim da je važno napomenuti kako su gostujući navijači na sjevernoj tribini konstrukt nas sa Zone, to smo mi izmislili raspravljajući gdje bismo stavili kavez. Puno puta je ponovljeno pa da ne ispadne kao da je itko službeno to rekao ili insinuirao - to je doslovno naša ideja s kojom smo možda pogodili, a možda maestralno promašili.
  • mali M
    5k
    aha okej, ako ciljaš da ne povuče neki maštoviti novinar našu konstrukciju onda razumijem..
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne nužno ni novinar nego ima puno novih ljudi na forumu, čisto da zbog ponavljanja netko ne dobije dojam da se radi o nekom planu ili konkretnoj ideji koja ima veze s projektom. To je sve.
  • nemapredaje
    3.2k


    Pa biti će nama (nadam se) privremeni stadion do prelaska na Maksimir, ali to ne znači da će stadion nakon toga nestati s lica zemlje.

    Dakle i taj stadion, koji će nama biti privremen, treba isplanirati i napraviti na najbolji mogući način.
  • Hnlovac
    1k
    Istraživačko terensko novinarstvo Renata Peteka :rofl: . Većeg licemjera u životu vidio nisam, mrvu bolji od Olivarija
  • jedan u nizu
    8.2k
    Istraživačko terensko novinarstvo Renata Peteka :rofl: . Većeg licemjera u životu vidio nisam, mrvu bolji od OlivarijaHnlovac


    Ima jos jedan lik koji mi u zadnje vrijeme iskace iz pastete, zabiravio sam mu ime, ako se dobro sjecam, celav, naočale.
    Kao ide okolo i ima ovakve ispade, a najvise trazi novu tv da pusti snimke neke gdje dokazuje nesto protiv nekog 'kriminalca' sa smijesnim imenom.

    Totalno sam zaboravio kako se zove :chin:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Što konkretno je čovjek krivo napisao?
    Ugovor sa projaktantskom tvrtkom je potpisan u veljači. Rokovi su bili 2 mjeseca za glavni projekt, ishođenje građevinske dozvole pa 2 mjeseca za izvedbeni projekt.

    Polako smo došli do kraja kolovoza, još nije gotov ni glavni projekt! Možda i je, ne znam, ja ga nisam vidio?

    Ako je propao koncept rekonstrukcije i mijenjani su uvjeti ugovora, a ne znam koji su to novi aspekti u priči koji se nisu znali na dan potpisivanja starog ugovora i procesa javnog nadmetanja, to je posao i za neke druge institucije.
  • Plavi-9
    568
    Možda i je, ne znamdb-izbjeglica

    nije i neće biti gotov najmanje još mjesec dana
  • mali M
    5k
    U Zagrebu je sve uvijek isprepleteno sitnim interesima pogotovo na takvoj atraktivnoj lokaciji.. ne želim sad dokazivanja i rasprave, ali samo zato sam bio za kombinaciju sa Sesvetama jer bi se tamo sve ishodilo tri puta brže...
  • Felip
    174


    Vinko K. (SIP) i banda Spletkavog Muce :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.