• Jurki
    11.7k
    nitko sretniji od mene .. da nam Jakir bude trener na sljedecim ljetnim pripremama.
    To bi znacilo da je napravil sve kaj se od njega ocekuje.
    Al nemres ko šef ne pricati sa svojim podređenima.
    To ne prolazi nigdje.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Po zadnjem storyu čini se da je sve ok sa maxom.
  • Marley
    1.6k
    Bas gledam, sva sreca :up:
    Stvarno bi bio ogroman peh da ga sad neko sranje zadesi. Meni je Max za prvu postavu, po ovome sto znamo dosad. Po pripremama i prosloj sezoni. Ovi novi se tek moraju uhodati i pokazati, logicno.
  • sebenico
    554
    Meni nije Max za prvu postavu, ali ima svojih kvaliteta, posebno za HNL.
  • Zagi
    7.6k
    Max i Mmaee dva najbolja stopera.
    I to za glavu i pol.
  • Marley
    1.6k
    Meni je jos prerano za Mmaee. Nema zamjerke za jucer, sve pet, ali tek smo ga vidjeli prakticki. Pa se necu jos nabrijavati, cisto da se eventualno ne razocaram kasnije :sweat:
    Torrente takodjer, dajmo decku da se uhoda, pa onda vidimo gdje smo s njim.
    A za Maxa znamo kakav je, meni sasvim dovoljno da bude starter. A nema razloga da ne bude jos i bolji.
  • Krizy
    43.2k
    Odlična atmosfera u momčadi
    Screenshot-20240819-121732-Instagram.png
  • Juznjak
    3.8k

    Ma Max se čini totalna dobričina i baš se vidi da želi biti sa svima u super odnosima. Meni se najviše svidjelo kad je stavio story nekad nedavno da je na nekom druženju s mlađim momcima (16/17 godina) koji su bili na pripremama. Čak mi se čini da ih je pozvao kod sebe doma. To njima sigurno puno znači, lijepo je kad te stariji suigrač ne gleda samo kao nekoga tko će mu nosit vodu ili markere. Sve u svemu, pun je poštovanja apsolutno prema svima oko sebe i svaka mu čast na tome.
  • Klenx
    5.6k
    Max mi je strašan.
    Dečko šuti, radi i svoje minute koje dobije odradi maksimalno korektno.
    Da je bezgrešan stoper ne bi bio u Dinamu, ali jučer je (osim prvog kiksa kad su on i Teofil skupa otišli na skok i promašili ga) odigrao odličnu utakmicu, stabilizirao obranu i smirio pritisak Azera mirnim iznošenjem lopte.
    Ako se ne varam jer sad ne mogu naći golove na internetu on je jučer s Mišićem na malom prostoru odigrao 2-3 brza dodavanja uz aut liniju i otvorio Baturini prostor za daljnju asistenciju prema Kuletu za 2:0.

    I osim toga čini mi se da je jedan od glavnih za dobru atmosferu u svlačionici i da je tamo omiljen lik.
    Nemam društvene mreže, ali kažu mi da mu Baturina, Kule i Sučić stalno komentiraju objave sa "nauči hrvatski", stavljaju emotikone kruha francuza, kroasana, zovu ga kinder Maxi king.

    Došao u teško vrijeme za Dinamo, bio etiketiran teškim promašajem nakon par kikseva, šikaniran. Isporučio nam je zasad jako dobre stvari. :ok:
  • Laugreano
    2.5k
    Zovu ga Toni Kross zadnje vrijeme :grin:
  • cibona
    2.9k
    Neki su ga ovdje otpisivali nakon dolaska Torrentea i Mmaea, stavljali ga na zadnje mjesto po hijerarhiji stopera i zazivali njegovu prodaju, ali ponovno je ušutkao sve i dokazao da ga se premalo cijeni. On je izvrstan moderni stoper na kojeg se uvijek možemo osloniti, ali je još bolji čovjek, a to je najbitnije.
  • Paggini
    19.7k
    Nek nauči hrvatski...
  • Crusades1986
    11.9k
    Ima izvrsno čitanje igre, tj presijecanje lopti kad one idu prema njegovom napadaču.

    Ako se ne varam jer sad ne mogu naći golove na internetu on je jučer s Mišićem na malom prostoru odigrao 2-3 brza dodavanjaKlenx

    Da, on je odigrao s Mišićem na kratko prije nego je lopta došla do Baturine.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Nadam se da će igrati u HNL-u od prve minute sve utakmice gdje idemo na bunker protivnika jer realno jako puno pomaže sa svojim odličnim loptama i otvaranjem igre.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Nakon lošeg dana protiv Gorice bome se danas vratio na pravi način. Bravo Max, samo tako dalje. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.