• Šteco
    680
    Može yt stream u inbox, pozdrav sa sjevera

    Edit: ozbiljno mi treba link za buraza
  • ljmaric
    10
    može i meni yt link, u Danskoj ne radi RD live. Hvala i pozdrav iz Kopenhagena
  • jedan u nizu
    8.2k
    Opasno steka rd live, barem na korculi :sweat:
    Molim dobru dusu za link u inbox koji radi, ako je moguce youtube
  • Hary
    0
    Može li stream u inbox, pozdrav iz Švedske.
  • Nogo
    3.6k
    https://youtu.be/D-PN_B1bDxM

    Ako netko ne može na stadion ili nema Arenu na youtube kanalu CBC sport će biti večeras prijenos.
  • Plavo Srce
    128
    Prije nego krenemo na Maksimir, evo par promišljanja s moje strane:

    Svaka čast njihovim driblerima i što su dobri u polukontri, što razvaljuju ligu koja je i gora od HNL-a (da, i takve postoje!), ali ljudi moji, mi smo DINAMO!

    Igramo u jako dobroj formi, opasnost vreba od svih 11 igrača plus od svih 5 koji mogu ući kad zatreba, imamo sve što trebamo za pobjedu, a to je:

    ---neka se stoperi samo pametno postavljaju, a tu su naši izvrsni. Nek im ne daju prilliku za doći u for

    ---neka nam bekovi srežu svaki pokušaj njihovog prolaska i neka, kada god može, odu visoko i naprave pomutnju u njihovoj trećini

    ---neka Mišić odigra kao zadnjih par susreta - kroz sredinu ne može proći niti tenk

    ---neka Sučić pokaže zašto vrijedi više od 10M, a uskoro bude 20.

    ---neka Baturina ne igra samo piruete, nego nek jurne prema golu i nek samo puca. Kažu "Dinamo nema svjetsku klasu kao nekad". E bute vidli večeras, mamicu vam...

    ---nek nam krila naprave kaos i uđu im u 16 kad god mogu- oni na to nisu navikli

    ---nek Petko konačno odigra onako kako znamo da može. Nek izbori barem dva penala

    I onda ih u zadnjih 20 minuta još idemo razvalt s Rogom, Kuletom, Cordobom, Ogijem i Kačavendom.

    Pobjeda od 2 razlike bude dosta, iako bude i veća!

    Zato, stavite plavi šal i budite ponosni da smo Dinamovci!

    Povedite frendove, povedite sinove, povedite kćeri, povedite ženu i punicu (one mogu i na kontra tribinu), povedite i cucka....

    Večeras se Liga Prvaka počinje vraćati u Zagreb!!!
  • Dzoni
    616
    Nisam siguran, ali nabrijavanje prije utakmice ne ide u temu streamovi dinamovih utakmica
  • rdl
    7
    Prenos za večeras na više kanala: https://rd-live.com/match/4205658

    *Sajt je optimizovan za Android i PC, iOS ima poteskoca
  • bronski
    0
    Može link za prijenos?
    Hvala
  • ZCB 1986
    1
    ekipa ....linkovi ne rade, moze neki link
    hvalaaaaaaaaaaaa
  • Dino
    2.6k
    Ima itko YT link za inbox molim vas?
  • bronski
    0
    Molim vas link.
    Šta nitko nema?
  • Ivan0302
    464
    https://sport-panel247.store/player/MK/3785

    Malo šteka ali nije loš stream i malo kasni.
  • ZCB 1986
    1
    nista....pise access denied
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.