• The Undertaker
    5.1k
    Kolega, da li ste bili na ovoj lijevo gore utakmici?
  • Hnlovac
    1k
    samo da kazem nije poanta fotke s porta da vrijeđa ljude koji jesu / nisu bili na tekmi nego bi takvo stanje bilo i večeras da se sluša ove padobrance kobasičare
  • Jurki
    11.7k
    nije clanstvo samo "pogodnost" kod kupnje karata.
    Vec i mogucnost da biras ljude koje zelis da uđu u klub.
    Ali stvarno ak izjednacujes kurcevi kaufland i Dinamo.. onda ne znam kaj da ti covek vise kaze.
    I clanstvom se nikoga ne kaznjava, vec stimulira da se ljudi uclane.. (btw uplatom od 20 eura je klub u minusu - 4 besplatne karte po 7 eura, popusti od 15 posto kod kupnje u fan shopu).
    Jebemu mater pa valjda je bitno da se svaki navijac osjeca djelicem kluba i da bude dio kluba).
    Smatram da je biti clanom Dinama duznost i privilegija.
    A ak ti to ne smatras, onda ne znam stvarno kaj delas na navijackom forumu Dinama?
  • Liks90
    1.9k
    ZD 370, ZG 581, SG ima dosta, ne treba brojat :lol: ali Ajde, oko 1400 je prodano, tj. Ostalo je oko 3110 ulaznica
  • The Undertaker
    5.1k
    Previše se uzbuđujete oko različitih mišljenja. Već smo rekli da ako stadion bude pun odnosno rasprodan da je cijena pogođena. To je glavni kriterij.
  • Giovanni86
    120
    ZD i ZG ce se rasprodati, ali za SG je pitanje.
  • Bosskovitz
    11.7k
    Uz duzno postovanje, ali radi se o 80% kapaciteta stadiona od 21 000.
    Ne od 41 000, nego od 20 000.
    Georg Koch

    Nije ni od 100.000, pa? Imamo stadion na koji stane 21.000 ljudi + gostujući navijači. Uz dužno poštovanje, ne mogu reći ni da je to samo 20% nekog imaginarnog stadiona od 100.000 mjesta kad to naprosto nije naš stadion.

    Ali ti si prije 2 god sa Bodom imao rasprodan stadion, u istoj fazi natjecanja. E o tom se radi!Georg Koch

    Večerašnja utakmica će biti u 10% po broju navijača na stadionu prema utakmici s Bodom, znači da tu nema neke velike razlike. Kao što sam gore pisao: neatraktivan protivnik, malo višlje cijene i do jutros se nije znalo sa sigurnošću hoće li večeras padati kiša. Sve su to faktori koje treba uračunati.

    Neki su ovdje počeli kukati kako neće biti ni 8.000 ljudi, pa se onda kukalo kako neće biti ni onih 12.000 sa Šibenika, pa se onda kukalo da neće biti ni 18.000 što je prošlosezonski europski rekord, sad se kuka da neće biti rasprodan stadion. Jbg ljudi.

    u najmanju ruku SG je trebao biti dost jeftiniji.Georg Koch

    Ne samo da se slažem, nego vjerujem da bi se to moglo i promijeniti. TSG je tradicionalno tribina koja se najsporije prodaje i koju ljudi najmanje vole te bi shodno tome trebala dobiti nešto nižu cijenu od TSD, što će biti dobro i za grupu na TSD jer će na toj tribini biti manje onih koji su tamo samo zato što je najjeftinija.
  • ZgDLions
    395
    Idemo dalje u šaljivom tonu.
    Ja kao dobrovoljni darivatelj krvi u zg za 35 darivanja imam besplatni zet i dopunsko hzzo.
    Jel bi mogao sa recimo 40 imati LP za jednu kunu, ak je uvjet i u kaufland ću se učlaniti.
    Sve za Dinamo.
    :grin:
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Dan ranije je uvijek stadion bio rasprodan.zagrepcanec

    Kako vidim da si pun analitičkih podataka i govoriš isključivo na temelju dokaza, jel mi možeš molim te napisati sve te utakmice koje su UVIJEK bile dan prije rasprodane?

    Evo čak ću ti dati i dulji vremenski period, ne moraš iz zadnjih 5, evo iz zadnjih 10 godina. Znači ne blizu pune, nego rasprodane dan ranije? Ne da nije UVIJEK kako ti fino navodiš, nego ih možeš nabrojati jedva na prste dvije ruke. Navodiš Bodo Glimt i Sheriff? Pa igrali smo par puta protiv Sheriffa, 2010. je bilo nekih 15-tak tisuća, 2021. čak moćnih 8.100 gledatelja, a 2012. je bilo 20.000. O čemu ti pričaš?
  • The Undertaker
    5.1k
    Ok, onda je cijena za te tribine pogođena a za SG nije. Ako se to bude ponavljalo, treba cijenu korigirati. Ne vidim veliki problem, barem za sada.
  • Giovanni86
    120
    ma sigurno, uprava zna sta radi.
  • Salva
    2.5k
    To je put koji vodi Dinamo u put za odabrane, a ne za klub koji privlači građane, obiteljizagrepcanec

    Možda da probamo starim putem pa da djelimo karte za euro ili dva i kobasicu uz njih. To je put koji je pokazao kako se treba raditi - čak 3000 ljudi na Ligi prvaka i 500 na HNL-u.

    A baš paradoksalno, putem kojeg ti ne smatraš dobrim, obaramo sve rekorde gledanosti.
  • tp1997
    262
    Odabrane?

    Dati 20 eura za godišnje članstvo je privilegija elite?
  • Dani Olmić
    222
    Kako se moze video objavit na forumu? Nekako mi samo pokazuje „link“
  • criticus
    2.2k
    Ok, onda je cijena za te tribine pogođena a za SG nije. Ako se to bude ponavljalo, treba cijenu korigirati. Ne vidim veliki problem, barem ne za sada.The Undertaker

    Ja mislim da se svi manje više slažemo da se SG nebi bio rasproda ni po najavljivanom suncu sa bilo kojim protivnikom koji se ne zove Real Madrid (karikiram) po ovakvoj cijeni. Također, cijena gornje tribine nebi trebala bit istovjetna cijeni donje tribine, bilo koje. Ja vjerujem da će klub to korigirat već za iduće utakmice u kojima bude otvaran. Dapače možemo neku anketu otvorit na zoni, i onda kao navijači okupljeni na zoni ponuditi to klubu i apelirati da se korigira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.