• Dani Olmić
    222
    kakav je to „zagrepcanec“ da mi je samo znat
  • NitkoBitan
    17k
    mislim da vise ljudi ima sada koji prate Dinamo, nego sto je to bilo prije 5 godinaGiovanni86

    Sigurno, i to puno vise. Broj clanova, gledatelja na prvenstvenim utakmicama... tu neki usporeduju posjetu na LP sto je prakricki neusporedivo jer si prije imao istok te mnoge zanima Liga prvaka kao natjecanje tak da bi dosli na tekmu makar igrala Lokomotiva Ligu prvaka na Maksimiru.
  • Giovanni86
    120
    Ali totalno razumijem sadasnju upravu sta sa ovim zeli postici i ekipa radi odlican posao u svakom sektoru :up:
  • zagrepcanec
    16
    GNK = građanski
    Sad je postao NNK navijački nogometni klub gdje samo članovi plaćaju normalniju cijenu karte, a ostali su nepoželjni. Pogotovo sirotinja jer je za njih stavljena barijera na SG.

    Da, to radi i Kaufland, popust za članove.
  • NitkoBitan
    17k
    Dajte banirajte ovu budalu. Covjek nije trol nego je potkapacitiran da me boli glava dok mu citam upise.
  • Bumtres
    43
    Pun ih je facebook, bilo je i vrijeme da dodju na zonu.
  • Paggini
    19.6k


    Zašto se nisi učlanio? Daj nam svoj razlog.
  • Orc123
    7.8k
    Decki opustite se... Za 4 sata, i manje igra Dinamo! Volim te Dinamoooo, ooo, oooo
  • don
    5.6k
    ovdje neki ljudi misle da se vodi rat između 2 struje:

    1. ona koja misli da su cijene skupe i da neće zbog toga ići na stadion

    2. ona koja misli da nisu skupe i ići će na stadion

    Vi mislite da će se moći odrediti po večerašnjoj posjeti da li su cijene karata u redu i da li ih treba ostaviti.. u stvarnosti će na stadionu biti i onima kojima je skupa karta i onima kojima nije, jer i oni kojima je skupa idu tu zbog Dinama a ne da dokažu nekom da nije jeftina pa eto iz principa neće. (ne pričam za onu manjinu koja neće doći iz inata jer su skupe, u redu su mi oni koji nemaju i jednostavno ne mogu)
    Ali siguran sam da bi stadion bio davno rasprodan da su cijene jeftinije. Meni osobno nisu skupe ali ako u globalu gledam i ono šta dobiješ za te novce, mislim da su skupe za širu masu ljudi. Prije napadanja da oni koji istinski vole Dinamo će doći kad god da kažem da Dinamu trebaju i "obični" navijači i oni fanatici da bi to vizualno izgledalo bolje.

    I ja stvarno ne znam evo tko je lud da večeras ide na SG po ovakvoj cijeni dok još ima mjesta na svim tribinama osim na SD.
  • zagrepcanec
    16
    Ok, neću više pisati, ispričavam se jer sam nekog uznemirio istinom. Ja bi volio da bude puno sve do zadnjeg mjesta, jer bi to značilo da Dinamo ima navijače i da građani imaju para.

    Nažalost to tako neće biti, vidjet ćete. Čak ZG je i korektan 35 za sve, 30 za članove, ali SG je baš namješten da sirotinja ne dođe -30€, sramota. To je put koji vodi Dinamo u put za odabrane, a ne za klub koji privlači građane, obitelji.

    Nemojte se ljutiti, ja više ne pišem.
  • Sesvećanin
    31
    Ako je problem u kisi, kisa ce prestati
    Ako je problem u cijeni karata, one ce se, kako kaze deda, korigirati

    Ali nerijesivi "problem" je da se dinamovstina budi i da ce se i dalje buditi. To je najbitnije i to nek je u inat kaufland navijacima a na srecu svim dinamovcima.
  • Giovanni86
    120
    kad vidim sta se sve pise po tim fb "Dinamovim" grupama, ne znam kako se ti ljudi opce mogu nazivat Dinamovim navijacima.
  • Hnlovac
    1k
    Ajmo po tu Ligu Prvaka!
    In-Shot-20240820-171928621.jpg

    Dragi navijači, svi koji već posjeduju ulaznicu za današnji ogled protiv Qarabağa, dobivaju i vaučer od 150 kuna u kinima Cinestar, mjesečnu kartu za ZET i te ulaze u tomoblu gdje može osvojiti Electrolux usisavač!

    Vidimo se danas na Maksmiru, zajedno po Ligu Prvaka !
  • Paggini
    19.6k


    Super ste mi vi seratori koji vlastito mišljenje podvodite pod istinu, jer eto serete pa ste automatski u pravu, a bacao si analogije koje nemaju nikakvog rezona, nisi odgovorio ljudima koji su te prozvali za bacanje govana i još imaš obraza ovdje svima objašnjavati šta znači građanski.

    Ajde magla, ako će ove cijene karata maknuti ovakve kaufland navijace od kluba, odlično, dignite ih još više, pa neka seru po facebooku i birtijama.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    legendo, e jesi me nasmijao sa ovim postom :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.