• Liks90
    1.9k
    dobro ide zapad, polako…
  • Dani Olmić
    222
    Nadajmo se da ce sve bit ugodno popunjeno

    Ali SG je bome ko zacarana tribina
  • Keyser Soze
    10k
    Inace prodaja za Qarabag ide dobro, bolje od ocekivanogNitkoBitan

    Pričamo o play offu Lige prvaka, rasprodali smo samo sjever dolje, do utakmice je 25 sati. Ne, to nije dobro i sigurno nije bolje od očekivanog za play off Lige prvaka.
  • NitkoBitan
    17k
    Mislio sam bolje od ocekivanog s obzirom na kuknjavu oko cijena. Covjek bi rekao da nece bit ni 10 tisuca ljudi da procita komentare.

    Sjever dolje pun, zapad dolje i gore fino popunjeni... sjever gore mogu rasprodat samo europski velikani i eventualno derbi sa Hajdukom, i ajde proslava titule.
  • Liks90
    1.9k
    o tome je i danima rasprava, da je u playoffu galat il neko takvog renomea bilo bi već prodano…plus opet jebena prognoza kaj uvijek svi danima
    Gledaju
  • Liks90
    1.9k
    preko 15 zasad prodano bez juga i loza
  • Neron53
    589
    Ovim tempom je realno da se proda vise od 90 posto kapaciteta ako ne i cijeli....
    Uvijek je zadnji dan na karatani najveca guzva
  • Brusa
    1.5k
    jesi siguran u ovo? Da je baš tako iskomunicirano iz kluba? Ja koliko sam shvatio, ovaj loyality program se odnosi na prvokup godišnjih za iduću sezonu. Nisam ubrao da bi još bilo govora o kasnijim sezonama.
  • Dani Olmić
    222
    al prognoza za sutra je super - ne znam u cemu je problem, niti je prije 21h kiša najavljena niti poslje 23h

    Sutra mora bit pun Zapad i 3/4 Sjevera inace sam razocaran, ja osobno
  • NitkoBitan
    17k
    Uvijek je zadnji dan na karatani najveca guzvaNeron53

    Tako je obicno na manjim utakmicama, na vecima se ekipa osiguran danima prije. Al bumo vidli s obzirom da mnogi cekaju vremensku prognozu do zadnjeg trenutka.
  • Keyser Soze
    10k
    Ma svejedno, meni je sramotno da se ne mogu rasprodat bar cijeli zapad i sjever dolje, a dan smo do utakmice, protiv Bodo Glimta koji nije neko ime je recimo bilo rasprodano jer su cijene bile korektnije.
  • Neron53
    589

    Bas zato...ako bude dobra prognoza...eto ti reda do pimpeka sutra
  • Dani Olmić
    222
    Ja mislim da ce sutra planut jos puno ulaznica
  • Liks90
    1.9k
    Neznam kak se ljudima da kupovat pol sata prije cekme i cekat Haha valjda je nekom to ostao gust i nikad neće online uzimat
  • Neron53
    589
    Sto se tice problematike godisnjih: zasto bi uopce cijena godisnjih bila niza od zbroja svih pojedinacnih?
    Biti godisnjak ne mora nuzno znaciti financijsku ustedu, nekima je dosta komfor nestajanja u redu i/ili osjecaj doprinosa voljenom Klubu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.