• Neki tip
    21.3k
    Mislim da će ova odluka o postotku dolaznosti kao uvjetu za godišnju biti revidirana za ZD u sljedećoj sezoni kad vide rezultate dolaska i utjecaj na prihode.The Undertaker

    Nije dolaznost uvjet za kupnju godišnje, nego uvjet za prvokup godišnje.

    Edit: @NitkoBitan odgovorio valjda sekundu prije istu stvar
  • The Undertaker
    5.1k
    Ma isti kaco. Tko smeta klubu povećati broj godišnjih za 500 pa će svi moći kupiti lagano i bez brojanja dolaznosti,. Toliko prostora na tribini ZD ima. Manjak je potražnje a ne slobodnih mjesta.
  • deda
    32.5k
    Često koristite krivu sintagmu "uvjet za godišnju". Nije "uvjet za godišnju" već "uvjet za prvokup godišnje". Uopće ne znači da vlasnik godišnje koji ne ostvari dovoljan broj dolazaka neće iduće godine kupiti godišnju. Samo će biti svrstan u red slobodne prodaje i ako bude brz i prvi u redu uspjet će ju kupiti. Naravno ako bude slobodne prodaje tj. ako broj članova koji ostvari pravo na prvokup ne pokupi cijeli ponuđeni kontigent godišnjih ulaznica.
  • Crusades1986
    11.9k
    Manjak je potražnje a ne slobodnih mjesta.The Undertaker

    I na Kranjčevićevoj će bit tako?
  • The Undertaker
    5.1k
    Pričamo o Maksimiru. Kranjčevićeva je još u renderima. Kad stadion bude izgledan, dovoljno je kupiti godišnju u sezoni prije i biti će u istoj poziciji kao i mi koji smo je kupili danas.
  • ksapi
    2.8k


    Ali ce kupnja u tom trenu biti dosta teza, mozda i neizvediva ako nisi bio godisnjak s dovoljnom dolaznosti ranije.
  • The Undertaker
    5.1k
    Potražnju će regulirati cijenom.
  • Boycie
    1.1k
    Realno na ovaj broj godisnjaka, nikakav posebno benefit nece imati onaj sa 85% dolaznosti ili onaj sa manje. Mozda jedino kod biranja mjesta i nekakav %. Svi ce moci obnoviti godisnju. Kranjca bu vec druga prica. A do tad ces vec imati 2-3 sezone povijest loyaltya, sto ce biti znacajan benefit.
  • NitkoBitan
    17k
    Inace prodaja za Qarabag ide dobro, bolje od ocekivanog. Za ZG ostala dva sektora, a za ZD prakticki isto (treci je pri kraju).

    Neki cekaju finalnu prognozu vremena tak da bi sutra isto dosta ljudi moglo uzet kartu.

    Da nam je dosao neki Galatasaray, Sparta ili tako neko zvucnije ime vec bi zapad bio rasprodan, kao i pola sjevera gore. Ne moze se rec da je klub puno promasio sa cijenom ulaznica.
  • criticus
    2.2k
    Ovo je tema o aktualnostima vezano uz ulaznice, čekamo Liksa ili dedu s izvještajem. Čini mi se da je vaša rasprava prigodnija temi članstvo i godišnje.
  • Neki tip
    21.3k


    Pa deda već smo dvojica to odgovorili. :)



    Kako potražnje nema, ako se prodalo sve što se namijenilo prodaji i onda još povrh toga izaslo u susret onima koji su stajali u tom trenutku u redu ili kako je već bilo..

    Naravno da mi je jasno što želiš reći, no mjesta kao prvo ne možeš dizati do punog kapaciteta, a nema potrebe da ga dižeš čak ni do pune potražnje, jer računaš da ćeš neki kaco zaraditi na preostalim pojedinačnim mjestima, na Ligi prvaka ili EL.

    Osim toga, ako baš hoćeš, ograničavanjem ponude stvaraš "umjetnu" potražnju, nestašicu koja dobro čini vrednijim. Ove sezone nije presudno, neće biti ni iduće, ali za Kranjču će biti ključno i u tom je kontekstu posve logično isprofilirati kroz posjećivanje utakmica one koji će imati mogućnost prvokupa na stadionu manjeg kapaciteta.
  • Dani Olmić
    222
    3 su ostala za ZG a 4 za ZD
    A prognoza za sutra je obecavajuca, da ne bi cak reko fenomenalna
  • Liks90
    1.9k
    ZD 735 ostalo, ZG 1215 cca, SG ostalo cca 3770
  • NitkoBitan
    17k
    3 su ostala za ZG a 4 za ZDDani Olmić

    Nov si... Sektori kad se jednom zasive racunaj ih kao rasprodane. Nekad znaju opet poplavit jer na donjim tribinama neki godisnjak ustupi svoje mjesto, a na gornjim tribinama nekom ne prode uplata. Radi se o nekoliko mjesta na sektoru.
  • Dani Olmić
    222
    A ok, ma znam, tako je i bilo slicno na prodaji za EP kod nas u Njemackoj… hvala :)

    Ali nekako mi sporo sad ide Zapad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.