• NORTE
    11.4k
    Po meni ovo sve dosta sporo ide, utakmica je sutra, a za sad je rasprodan samo sjever dolje, zapad dolje će se možda rasprodat, gornje tribine neće.Keyser Soze

    Zapravo i nije loše.
    SD rasprodan.
    ZD pred rasprodajom.

    ZG prodano 1550, još ima 2k.
    Sjever još 4k.

    Dakle još cca 6k, a tekma je sutra u 21 sat.
    Mogu kupovat i nečlanovi, a vremenska prognoza je dobra.

    Trenutno smo na oko 13+ tisuća ukupno.
  • Keyser Soze
    10k
    Ja mislim da će ZD sad kapat dosta sporo, al očekujem da se rasproda. Ukupno očekujem 17-18 tisuća sutra.
  • skener
    873
    kako je krenulo prije ce otici zapad gore nego ZD
  • Vitz
    3
    Jesu pusteni svi sektori na ZG
  • Liks90
    1.9k
    Za ZG ostalo nešto vise od 1400 ulaznica, pušteni su bili svi sektori osim ZG3
  • Bosskovitz
    11.7k
    Po meni ovo sve dosta sporo ide, utakmica je sutra, a za sad je rasprodan samo sjever dolje, zapad dolje će se možda rasprodat, gornje tribine neće.Keyser Soze

    To je tema non grata na Zoni, ali ja znam već skoro desetak ljudi koji će čekati da vide kako će se sutra razvijati vremenske prilike i kupovat će karte poslijepodne kad budu sigurniji da neće biti kiše. Ako sutra ujutro prognoza kaže da će sigurno biti suho, letit će karte i bit će ohoho redovi na karatani pred tekmu.
  • Vitz
    3
    Da puno ljudi ceka, moja prognoza kaze da nebude sutra kise
  • Big Daddy
    1.1k
    Znaci po tome, na jesen i zimu ce stadion zjapiti prazan? Srecom ima dovoljno navijaca Dinama kojima ne smeta ljetna kišica.
    Starije mogu razumjeti, tipa 60+ g, ali ispod jaooo
  • scooniepenn
    3.3k

    Pa na Šibeniku je bilo preko 11.900 ljudi, a da će tisuću dvije više biti na Gornjem Karabahu. Da, ziher.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Nemoj me povlačiti u situaciju da ih branim, ali razumijem da je nekome puno dati 40€ za dva sata stajanja na kiši. Ja sam frik, ja stojim, ali mogu razumjeti da to i nije najnormalnija stvar na svijetu. Nemojmo se lagati, mnogima je to vrlo presudan faktor i ne, neće stadion zjapiti prazan, ali zasigurno će biti manje ljudi na utakmici na kojoj pada najavljivana kiša nego na utakmici za koju je najavljeno suho vrijeme.

    To je naprosto realnost.
  • dzg717
    1k
    Nema kiše sutra ali pravi navijac zna da uvijek mora pri sebi imati kapuljaču :)
  • Liks90
    1.9k
    838 ulaznica ostalo za ZD, ZG cca 1330 ostalo, SG oko 3900
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    da je nekome puno dati 40€ dva sata stajanja na kišiBosskovitz

    Ja sam jučer baš pisao o tome, pitao sam par frendova navijača, koji idu na ove "veće" utakmice, derbije i europske i doslovno svaki mi je rekao da ne ide jer će kiša padati i da mu nije zgodno dati 20-40€ da bi na kraju proveo u bircu utakmicu. To nije jedna, dvije osobe, to mi je doslovno petero ljudi napomenulo.

    Znam da je nepopularno ali dok je god stadion u stanju kakvom je, imat ćemo situaciju da su Dinamovim navijačima meteo portali najpopularnije stranice, što je po meni posve legitimno. Svatko voli Dinamo, ali nisu svi voljni kao ja stajati gore na kiši i žele za svoj novac određene minimalne uvjete ili barem da mu ne propadne lova jer će iz tramvaja u birtiju kad se spusti nevrijeme na Maksimiru.

    Zasad stoji da nema kiše, vjerujem da kad se večeras ispada i kad se rasčisti sutra nebo i situacija oko kiše da će povući dosta ljudi na ticket i da će redovi krenuti već par sati prije utakmice. Nadam se da možemo do 18.000 dogurati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.