• NitkoBitan
    17.1k
    Ne znam u koju temu bi stavio pa cu ovdje.

    Skuzio sam jucer da su nekog skinuli iz dresa na Sjeveru, cini mi se neke strance, ali nisam skuzio koji dres su imali na sebi, jel vidio netko?miro

    Zastitarima treba bit napomenuto da ne pustaju na sjevernu tribinu ljude u dresovima drugih klubova iz sigurnosnih razloga (ne treba pojasnjavat). Takoder bi opcenito turistima vec na karatani trebalo bit savjetovano da im se preporuca zapadna tribina.
  • Mazalo
    177
    Iste preporuke staviti I na Internet, na tribine nema ulaska u obiljezjima drugih klubova. To je sasvim normalno u Europi..
  • Dudu9
    814
    Klub mora napravit novo dodatno riješenje za skenere jer ljudi su stavljali bar kod na skener i nije učitavalo i stvaralo je problem, djelatnici koji rade pričali su da treba odmaknuti 20cm i malo na koso stavit ulaznicu, po meni trebaju kao u trgovinama stavit one kartone koje drže odmak od skenera da što lakše očita kartu
  • Sportskifanatik
    556
    ne znam kako ima je palo na pamet uopce takav nacin skeniranja,daj ljudima skener u ruke i gotovo
  • Dudu9
    814
    vjerojatno jeftinija varijanta i nema švercanja, nije to loše samo kad bi skener očitao kartu odmah išlo bi to brzo ovako stvara se zastoj problemi itd
  • NKDZ86
    1.5k
    kad dođu veće tekme i rasprodan stadion, bit će još veće gužve. za zapad je red bio od ulaza na tribinu dolje skroz do stepenica kod sjevera blizu ulaza parka maksimir, uzas...

    debilana su ti čitači novi, moraš točno pogodit kut i udaljenost, ko ristovski protiv šibenika, a kad učita uletavam na tribinu ko rile
  • NORTE
    11.4k
    20 minuta prije početka tekme s Qarabagom je otvorena i druga strana kentaura na ulazu Sjever 1.

    Ta druga strana kentaura također ima nove optičke čitače pa se postavlja pitanje zašto odmah nisu otvoreni ti brojači iako je tribina rasprodana i ima samo dva ulaza.
    Izbjegla bi se gužva.

    Par uputa za Goricu da se ne gubi vrijeme pri ulasku:

    Barkod ne treba prisloniti na skener, iz male daljine ga prihvaća.

    Ako skenirate preko mobitela morate pojačat svjetlinu ekrana, a barkod/mobitel okrenut u vodoravan položaj.
  • mali M
    5.1k
    meni je uopće čudo da netko nakelji bar kod na čitač i onda se čudi da neće očitati.. ljudi su zbilja posebni ponekad...
  • badjibadara
    3.1k
    ljudi su zbilja posebni ponekad...mali M

    Nije ni do ljudi uvijek. Kao sto imas svakakvih ljudi, tako ima i raznoraznih skenera. Neki love bar code u losim uvjetima, neki nece da se na trepavice nasadis. Za firmu smo dobili vise vrsta za testiranje, i najbolji su se pokazali neki sa zelenkastim laserom u kriz, a najlosiji su bili plavi tockasti. Pogodi kakvi su na ulazima na sjever?
  • jedan u nizu
    8.2k


    Mislim da se nebi rijesila guzva jer je onda usko grlo broj redara koji pregledavaju ljude
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.