• hardek
    2.8k
    Ništa me ne ljuti više nego kad suci kod 50-50 duela stave zvizdaljku u usta kao da će svirat faul i onda ga ne sviraju. Znači prvi instinkt ti je bio da je faul, ali onda u tih sekundu ipak odlučiš da nije faul. Genijalno
  • dmil
    299
    zasluzeno, Varazdin nestao 2. poluvrijeme
  • hardek
    2.8k
    Eto preokreta, Hrgović od ulaska ih ubija s ovim centaršutevima na lijevu nogu. Svaki je bio pola gola
  • čovjekjogurt
    617
    Igrači Varaždina puštaju da ovi nesmetano nabacuju. Svaki napad je kao slobodnjak iskosa. Naši klubovi su stvarno poluamaterski i ne čudi što ih iz Europe izbacuju konobari.
  • M94
    1.2k
    Nakon onakvog prvog gola očekivano.
  • Daliban
    1.6k
    Hrgović okrenuo utakmicu. Još jedan koji im trune na klupi radi stranog škarta.
  • miro
    4.4k
    Je.o ga Tepšić, ovo kraj Ba ne bi nikad prošlo
    617
    Pripremite se za članke o Hrgoviću kojeg traži Villarreal za 10 milijuna.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sego igra ko retaj drugo poluvrijeme. Hajduk u svim dosadasnjim utakmicama pada drugo poluvrijeme, a sad nakon utakmice u cetvrtak izgledaju i u tom segmentu superiornije od Varazdina.
  • Jurki
    11.6k
    Junackom borbom preokrenuli favoriziranog Varazdina. I krece euforija.. 3,2,1.. idu po titulu.
  • Noel
    5.9k
    Sad će se ovi povuć i branit ovo kao protiv Lokse. Imat će Varaždin još prilika za uzet bod do kraja sigurno..
  • Marc
    61
    pa ovo je teski amaterizam, znaci ovaj se okrene na lijevu i centrira i oko njega nitko sam, nije ni cudo…
  • M94
    1.2k
    I još jednim pogurancem dolaze do 3 boda (Puki dva žuta).
  • vjeko1701
    7.9k
    Varaždin realno odigrao apsolutno ništa drugo poluvrijeme. Nije ni prvo imao neke prilike. Čak i ovakav Hajduk apsolutno zasluženo preokrenuo.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Šta reći...hnl treneri su čudo, toliko neprepoznavanje situacije, da su ovi u blatu, da su umorni i ti istrčiš s nikakvim tempom, sa samo dva igrača u njihovoj polovici koji bezidejno nešto pokušavaju...akcija prije drugog gola koja je završila da je igrač Varaždina napucao Šegu u ruku je ono, začelje Europe, što ova liga i jest da nije Dinama.