• Doktor Kunić
    3.4k
    Kada HRT planira krenut sa prenosenjem HNLa (ako uopce)?NitkoBitan

    Prošle sezone su počeli nakon 10.kola . Valjda je i ove tako(ako uopće)
  • Nevo7
    765
    Kada HRT planira krenut sa prenosenjem HNLa (ako uopce)?NitkoBitan

    Imaju ugovoreno da prenose tek poslije prvog kruga prvenstva, znači od 10. kola
  • Nolifer
    8.1k
    Nakupljena negativa i frustracije su trenutno na vrhuncu u Hajduku.NitkoBitan

    Pa zato sam i napisal pod "euforija", bilo malo sarkastično od mene. Al da. Kaj bude bilo vidjet ćemo... Ionako na Varaždin je bil koef oko 8, ak se ne varam
  • Brusa
    1.5k
    Kalinić brani za hajduka danas...da se još kladim okladio bi se na Vž :joke: ali možda opet fejka ozljedu kao protiv nas, nakon što primi koji gol...
  • tp1997
    269
    Ja među ostalim igrao X2 na Varaždin tako da ako bude sreće inkasirat će Kalinić koji gol
  • Mr Anderson
    7.9k
    Stavio Gattusso Kaleta zvanog Lakat na gol kako nebi ljudi pričali da rezervnog golmana plaćaju 750.000 godišnje.
  • Brusa
    1.5k
    Ne znam, ono što sam gledao hajduka ove sezone, lučić mi izgleda kao najbolji njihov igrač i da ih baš izvlači
  • BBBaranja
    2.5k

    Lucic ima nekih problema s koljenom ako se ne varam,bilo je price da je cak potrebna i operacija pa je dobio postedu valjda..
  • Vratite nam Istok
    233
    Lucic ima nekih problema s koljenom ako se ne varam,bilo je price da je cak potrebna i operacija pa je dobio postedu valjda..BBBaranja

    Zar nije ta operacija obavljena krajem prosle sezone?
  • dZg1986
    505
    Prije par mjeseci, ali očito još ima problema s tim
  • Brusa
    1.5k
    tako je bila priča i prije polufinala kupa s nama, pa se onda kale "ozljedio" i ušao lučić...
  • dmil
    299
    jesam ja lud ili Torcide nikad manje na utakmici?
  • Noel
    5.9k
    Evo nam Andrija Beskičmenjak opet za mikrofonom.
  • Hnlovac
    1k
    Ma tovari imaju zalihu 15 000 najludih navijača na svitu koji će doc na većinu tekmi jer jbg ne smi propast godisnja

    Di si cmreki jel ti se digel na sliku Istoka poljuda

    Ma torcida nešto protestira ali na istoku je bar 6 soma budala, peteroznamenkasti su al se osjecam budala kaj uopće komentiram kolko ih ima
  • NKDZ86
    1.4k
    Stari moj, 500 ih je na sjeveru , nema više euforije, miriše na fritulu po n-ti put!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.