• Božo
    12
    za mene tko god želi da Dinamo ne bude prvak zbog bilo kojeg razloga a navija kao za Dinamo, za mene nije navijač Dinama i za takvo mišljenje zaslužuje šamarčinu!
  • Jurki
    11.7k
    on bi da ne budemo prvaci 2-3 sezone pod cijenu da imamo konacno stadion kak spadaobelix

    Ne kuzim kakve veze ima stadion sa tim dal mi bumo ili nebumo prvaci?
    Za stadion se zna ko je odgovoran i ko mora to pitanje potegnuti.. a to je prvenstveno vlasnik zemljista.
    Nazalost bez te jebene politike i politicara nemremo nist.

    Dal bi se okladiti da kad bi grad dal u koncesiju zemljiste Dinamu i rijesil papire.. da bi ova uprava brzo krenula u realizaciju projekta i klub bi sam nasel investitora.
    Jer jedino klub zna kolko nam znaci normalan dom.
  • GZomanid
    685
    Ja sam išao ko klinac na još gori Maksimir kakav je bio tada pa me nije demotiviralo ni najmanje da sad ne idem.Crusades1986

    Ni mene ne smeta stanje stadiona ni najmanje ali isto tako znam da mi nije bio problem ici na sve tekme ko klinac jer je karta uvijek bila neki beznačajni iznos, pa sam se tak i naviknuo.
    Uvijek sam se grozio stanja u engleskoj čiji huligani (koje sam dosta volio ko klinac) više nisu mogli ići na tekme jer im je cijena karata postala prevelika. To nebi volio da se desi i kod nas jednog dana, taj elitizam uz koji idu blještavi stadioni sa grijanim stolicama, nagradnim igrama i prosidbama na poluvremenu.
    Meni je nogomet uvijek bio građanski sport, dostupan svima. Onda kad se cijene izjednače s odlaskom u HNK, nekak mi to gubi smisao. Ali opet to sam ja, ne volim niti fine i skupe birceve, moj izbor su uvijek stare zadimljene birtije
  • Liks90
    1.9k
    Za sjever dolje prodano cca 1325 ulaznica, zapad dolje 647
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Ja sam pitao par ljudi za koje znam da se danas vraćaju u Zagreb ili su već u Zagrebu, a koji nisu dio moje kvartovske grupe od petnaestak ljudi koji više manje idu na svaku tekmu i doslovno svaki od tih 5-6 ljudi koje sam pitao mi je rekao da neće ići zbog kiše. Da im se ne daje 20 eura kad će ionako gledati u bircu jer će kiša pljuštati i najavljuju promjenu vremena.

    Zasad ne stoji na niti jednoj stranici da će u periodu odigravanja utakmice biti kiša, no sama činjenica da je prognoza za ponedjeljak i dio utorka kiša, očito utječe na njihovu odluku odlaska na utakmicu. Moje mahnito pokazivanje prognoze za utorak od 20-00 i to da se ne najavljuje kiša u tom periodu nije nimalo pomogla jer “ma padat će ziher”.
  • Liks90
    1.9k
    neće bit kiša iako je trebala bit…Al to je masovni problem kad se nema krova onda ljudi ne žele doc, a to mogu razumijeti…s te strane kužim i ne napadam nikoga kad kaže da neće ic po pljusku, da imamo krov nebi bilo problema, siguran sam da bi krov rješio sve po pitanju nedolaska ljudi na utakmice, ali eto čekamo novi stadion
  • criticus
    2.2k
    gornje etaže ukupno očekujem maksimalno 3.000 ljudi od ukupnog kapaciteta 9.000 koliko iznosi za te 2 tribine od čega će se 90% prodat na dan utakmice.Dubbbrava

    Evo kolega da vas utješim malo izvještaj prije 5h otprilike :smile:

    zapad gore oko 370, sjever gore oko 140 ulaznicaLiks90

    Već smo prebacili 10% od 3000, ima nade :party:
  • obelix
    92


    naravno da nema, i napisao sam da se ja ne slazem s tom hipotezom.

    svakako, za subotu je meni podbacaj ako ne bude sve rasprodano ili skoro sve. ako smo za ŠI imali toliko ljudi kad je bio petak izmedu praznika i vikenda isred ljeta, onda ne vidim razlog da ne bude sve prodano za mozda i najvazniju tekmu sezone (naravno, mozda na proljece potencijalno bude vaznijih bilo prvenstvo iki europa)
  • NitkoBitan
    17k
    Oni kojima je cijena ulaznice za Qarabag problem (i ne misle ici na tekmu zbog toga) neka se pojave na Gorici za vikend i tako posalju "poruku" :smile:

    Cijene ulaznica za HNL utakmice su korektne (sto i je pokazala posjeta na Sibeniku). Jedino Osijek ne bi stavio pod derbi utakmicu.
  • Liks90
    1.9k
    1165 ulaznica ostalo za sjever još; zapad dolje 1603
  • Jurki
    11.7k
    posjeta ide uzlaznom putanjom i to je jedino bitno.
    Ah sad ljudi budu uvek nekaj prigovarali.. i to je normalno..
    neki prigovaraju objektivno jer nist nije savrseno i nemre biti.. i to rade zbog toga da se te sitnice poboljsaju ili isprave.. dok drugi prigovaraju da nađu izgovor za zaobilazenje stadiona.
  • BBBaranja
    2.5k
    Zar ga voliš na prvenstvenim samo?
    Mogla bi glasiti nova poruka grupe :D
  • Sportskifanatik
    556

    Prije bi glasilo "zar ga voliš na jeftinijim samo" :lol:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Db_izbjeglica neće na Qarabag jer smatra preskupim, a nije da si ne može priuštit, naprotiv.NORTE

    Uz duzno postovanje kolegi zonašu, neće se valjda cijena ulaznica ravnati prema ono kaj njemu odgovara? On ne bi na Sjever dole jer nije u ultra điru, ne bi na Sjever gore jer mu se ne sviđa pogled iza gola, ne bi na Zapad gore jer ima neki treći razlog nego bi isključivo na Zapad Dolje - ali ne po ovoj cijeni, nego po nizoj cijeni.

    Da ja tako razmisljam, i ja bih gledao utakmicu doma.
  • Brusa
    1.5k
    Svako ima nešto svoje i ok . Ali, Ne znam, da podijelim s vama tu: frend (ne navija za dinamo) me pita da li idem na tekmu (qarabag) jer hoće i njegov mali ići (mali navija :grin: ), ja kažem da idem i pošaljem mu screenshot za kupnju karata i cijene. On kaže: to je preskupo za taj stadion, treba ih bojkotirati. Ja mu kažem: pa ti nisi bio na tekmi dinama u životu , što bi ti bojkotirao!? Naljutio se na mene :confused:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.