• NORTE
    11.4k
    Može li se otvorit i druga strana kentaura na ulazima sjevera?

    Bilo je jučer i slučajeva da se ljudi muče s ulazom jer kao da se barkod treba pod određenim kutom postavit na skener.
    Na taj način se gubi vrijeme na ulazu, a red je velik.

    Inače klub je platio osobu koja kod kentaura pomaže pri ulascima kad neko zapne sa skeniranjem.
  • Ludovic IX
    7.3k
    Na zapadu netko ni3j mogao skenirati kartu i onda zatvorili kentaure i počeli ručnim čitačima skenirati. Ali kentauri su radili normalno a zaštitari su vikali ljudima da idu na velika vrata. Meni nije jasno da nisu mogli i ručni radit i kentauri. Samo treba povećati bar kod na mobitelu i prislonit mobitel na čitač na kentauru i radi sve.
  • bongo
    842
    Barkod se učitava pod nekim određenim kutem i određrnoj udaljenosti. Izrazito glupo i sporije nego prije umjesto da se barkod samo treba normalno prisloniti
  • NKDZ86
    1.5k
    Veliki redovi su se stvarali, točno to moraš baš pogodit da učita i naravno 90 posto ljudi krivo stavi
  • ZgDLions
    395
    Mislim da smo klub malo iznenadili sa posjetom pa se zagužvalo.
    Znam da se trebaju osobne i karte pregledati, ali dok su frajeri našli osobnu, pa na mobu, karti pogledati zapelo je na najjače.
    Poslije su vikali da samo pušta jer je fakat stalo.
    Nemam pojma koje je tu riješenje, nije da smo došli minutu prije početka, bilo je vremena, a sad da bi sjedio na tribini sat vremena ranije da sve bude savršeno i ne bi.
  • Sajla
    5.1k
    ulaz na zapad sa sjeverne strane, redovi, skroz desni kentaur ne radi. pitam kaj je - vele da je blokiralo i ne radi. minutu kasnije dolazi lik, prođe pored svih i ide na taj ulaz koji "ne radi", stavi godišnju pred skener, upali se zeleno i čovjek najnormalnije uđe kroz "blokirani" ulaz :lol: iznad piše da je to ulaz za godišnjake, pretpostavljam da je par ljudi s pojedinačnim ulaznicama pokušalo ući i nije im očitalo kartu pa se ulaz proglasilo pokvarenim. tko zna koliko je to trajalo pa se nepotrebno stvorila dodatna gužva.
    očito se svi skupa, i organizacija, klub, osiguranje i navijači/gledatelji/posjetitelji moramo priviknuti i naučiti na ovo. bit će bolje već utorak!
  • M94
    1.2k
    Treba iz daljega ocitati barkod.
  • Kreten
    114
    Jučer sam došao ranije i rekao nam je lik na ulazu da se ne prislanja na skener. Skener očitava kod sa udaljenosti tak da se nemre pre daleko staviti, meni je godišnju očitao na pol metra od njega.
  • sport
    3.3k
    U 20:05 sam bio na ulazu za ZD,već tada je bio krkljanac
  • Sljeme
    2.4k
    Jučer sam došao ranije i rekao nam je lik na ulazu da se ne prislanja na skener. Skener očitava kod sa udaljenosti tak da se nemre pre daleko staviti, meni je godišnju očitao na pol metra od njega.Kreten

    Jebiga to su onda trebali iz kluba iskomunicirat prije tekme. Meni, a i ljudima koje znam nije očitana godišnja nego nas je zaštitar pustio. Uvijek se prislanjala, od kud bi mi znali da sad odjednom treba pol metra se odmaknut.
  • Crusades1986
    12k
    Ja ne razumijem kako ja nikada nemam problem s očitanjem ulaznice ili nečega sličnog.

    Došao na ulaz, čovjek koji je bio tamo pojasnio kak se skenira, skenirao i ušao unutra.
  • masacusec
    3.5k
    Očito ekipa dođe zdemolirana i ne zna ocitati jebenu kartu
  • Sljeme
    2.4k
    zato nam je valjda zaštitar otvoril vrata, da se ne jebemo sa kentaurima. Fala klemovci. :up:
  • Benito
    836
    evo ja nisam bio zdemoliran pa nije htjelo učitat kartu, blizu, daleko, lijevo, desno, na sve strane sam vrtio godišnju pa je preuzeo čovjek koji tamo stoji pa je i njemu trebalo par pokušaja da pogodi
  • igorvg1989
    73
    Cini mi se da se preolako preveliku skupiinu ljudi proglašava glupima i ne znam kakvima sve ne, a činjenica da su postojale poteskoce s očitanjem ulaznica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.