• Zdravko Maček
    143
    Mene ta čestitka ne smeta toliko, nije da mi nije prošla kroz glavu misao vezano uz njegov odlazak, ali mi društvene mreže ne predstavljaju gotovo nikakav faktor u životu.
    Činjenica je na kraju da je ispao loš potez. I gotovo.
    Marketing je u zadnje vrijeme puno stvari odradio dobro, bravo za njih.
    Ovo nije ispalo dobro dobro, a valjda bu izvukli neke zaključke, ipak je mišljenje plavog puka njima glavni posao...ne moramo odmah vaditi katran i perje
  • FrenchMontana
    625
    [
    Nedavno se lijepo objasnilo kome više odgovaraju izjave svjedoka o nesjećanju primanja novaca na ruke...
    6h
    Crusades1986

    Nisam upratio. Moze neki link?
  • rioda
    4.8k


    Mamićeva obrana pokušava dokazati da je zapravo novcem koji si je isplaćivao s klupskog računa plaćao igračima plaće i ostalo u kešu te da nije zadržao za sebe. Samim time, ako igrač kaže da nije dobio ništa u kešu, Mamićeva teorija pada u vodu.
  • don
    5.6k
    inače da kažem, velik klub kao Dinamo bi trebao imati prijevod na Svom jeziku dok se predstavlja igrač.

    Ne kažem zbog sebe već čisto da ljudi koji ne znaju engleski mogu razumijet i pogledat.
    don

    i dalje ga nema... pa zar je toliko teško?

    pa daj ja ću vam ga besplatno uradit samo ga stavite više, neozbiljno jako izgleda..
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Dolazim ovdje samo da bih pohvalio vizuale koji nam idu na društvnim mrežama, pre-match, matchday, matchday info, zapravo svi. Pohvale dizajnerima i marketing timu, zaista to sve izgleda jako dobro, pregledno, vizualno atraktivno i napokon na nekoj visokoj razini.
  • skener
    873

    ne tako davno, nezamislivo
  • Georginho
    134
    Bilo bi zgodno da na web stranici kod pobrojanih trofeja ujedno kada se klikne na neku od skupina trofeja odmah i izlista godine i država osvajanja
  • Crusades1986
    11.9k
    Ovi novi vizuali su perverzija
  • Mladi Starac
    150
    da! top su! sheram ih po whatsappu nemilice :D
  • Paggini
    19.6k
    fpRUj7E.jpeg

    Mili Bože, svaka od ovih grafika s ovim novim dizajnom može komotno ići u ramu. Koje fotke, koji dizajn.

    Važno je napomenuti koliko je ekstremno teško uhvatiti ovakvu fotku, odmah je slati marketingu i u par minuta imati ovakav svjetski dizajn. Sve pohvale timu!
  • Mrvica
    3.9k
    Definitivno je grafika otišla na puno veći nivo, odličan posao!
  • Hnlovac
    1k
    Bit će nepopularno mišljenje jer to tak je već duže vrijeme i super radi, ali čini mi se da smo malo pretjerali s količinom objava nakon pobjede , ja bi to sacuvao kad bi ih prošli pa dok su još vrući azeri onda im objavljivati thug life naočale
  • NORTE
    11.4k
    Prijašnji natpis (mislim još iz 2011.godine) je već bio dotrajao izblijedio pa je ostavljen je novi banner ispod svečane lože.
    Dva grba dinama i između zlatnim slovima gnk dinamo.
    NORTE
    Zaboravio sam nakon Istre uz ovo gore pohvaliti i još nešto.
    Na odličnom vizualu sa semafora imamo dinamov grb u originalu - bez zvijezdica.
    Također, na istoku je na platnu postavljen novi dinamov grb u pravim bojama, također bez zvijezdica.
    Vrlo pohvalno za marketing i klub, izgleda odlično.
  • Time
    855
    Na ovim slikama sa aerodroma svi su u istim nike patikama,i na nekim proslim objavama isto...jesu im ukusi svima isti ili ima neki razlog ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.