• recikaj86
    352
    Pjaca na klupi, Dinamo objavio
  • Olmic
    3.6k
    Dobro da nisam stavio Pjacu za kapetana na fantasyu
  • don
    5.5k
    ocekivao sam posto desnog krila nemamoOrc123

    imamo, i to desno krilo je danas u prvih 11.

    da se vidi jel se moze ozbiljnije racunati na njega u ovom dvomecu u Europi ili ne....Orc123

    ako bi sudio po današnjoj, prvoj utakmici i to u prvom sastavu uvjeren sam da se ne bi moglo računati na njega.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Najjači su mi komentari tipa kaj ga nije stavio od prve da se uigra, igrača koji je tu tjedan dana. Halo, oni ne treniraju? Ne upoznaju se i ne uigraju na treningu? Utakmice između prvih i drugih 11 na treningu su nekad jače od nekih prvenstvenih u HNL-u.
  • OsamŠest
    3.3k
    Dobro da nisam stavio Pjacu za kapetana na fantasyuOlmic

    Ulazi u 72. minuti i zabija 2 gola..
  • Sunja86
    1.2k
    Zna li se što je sa KTC-om zašto nije u sastavu nije neka ozljeda valjda. Nadam se da je ovo sa Pjacom samo grafička greška(koje se nešto češće dešavaju u zadnje vrijeme na društvenim mrežama kluba) , da ne bi slučajno bilo nešto kao sa Rogom i krivo prijavljenim brojem.
  • E46
    634
    Po mom misljenju kriminalan sastav. Oci mi krvare, jedina za mene pouzdana stvar je sto ce izraubat te starce i onda ce morat htio ne htio ubacit Ogiwaru i RPGa
  • Neki tip
    21.3k


    Dakle samo želja da ga vidiš. :)

    Orc, pa dečko još vjerojatno nije suigracima imena popamtio, gleda di je došao, pokušava se uklopiti, prozboriti poneku rečenicu s 25 drugih tipova koji su dugo zajedno, šalje fotke stana i grada frendovima, mami i sestri, trudi na treninzima i pokušava skužit gdje je tu on, kakvih mrtvih prvih 11 tjedan dana po dolasku iz Kolumbije?

    Mislim, ne trebamo dalje, jedva si ga dočekao i sad bi ga rado vidio, ali samo ti pokušavam reći da Jakir nije nikakav glupan jer nema Cordobe u 11, nego da je to posve logična odluka.
  • Zagi
    7.6k
    Ajmo Max!
    Bilo bi nam veliko pojačanje iz unutarnjih rezervi ako on do europe izbori Jakirovo povjerenje.

    Šanse da KTC ne starta su mizerene znam ali mogu se nadati.
  • E46
    634
    Cek ti se zbilja nadas da ce Max igrat prije Ktca i Mmaea Europu,to bi valjda bilo ravno samoubojstvu.
  • Zg123
    213
    Tko igra wing backa lijevo? Baturina?
  • badjibadara
    3.1k
    Nadam se da je ovo sa Pjacom samo grafička greška(koje se nešto češće dešavaju u zadnje vrijeme na društvenim mrežama kluba) , da ne bi slučajno bilo nešto kao sa Rogom i krivo prijavljenim brojem.Sunja86

    Na Dinamovoj grafici sve je ok. Greška je drugdje
  • E46
    634
    Po svemu sudeci Hoxha, kriminalno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.