• Nolifer
    8.1k
    Danas očekujem cca 6032 gledatelja, 3 gola. Samo da prodje bez ozljeda nepotrebnih i sve top. :grin:

    :cheer: :up: :strong:
  • hardek
    2.8k
    Ja sam prilično siguran da Jakir neće ništa mjenjati, ali mislim da bi morali koristit ovakve utakmice za rotaciju 1-2 igrača. Ne moramo pola ekipa promijeniti, ali i ti igrači s klupe moraju biti u kakvoj takvoj formi za kasnije kada budemo morali jače rotirati. Ogi umjesto Ristovskog i Max umjesto KTC-a ne vjerujem da bi nam umanjile šanse za pobjedu, čak suprotno za ovakvu utakmicu.
  • Paggini
    19.6k
    Izaći će u najbunkerskijem bunkeru u povijesti bunkera, samo molim da se što prije uvalja prvi gol, pa onda držati intenzitet napadanja pa da padne još jedan, dva da smo mirni.
  • recikaj86
    352
    10092 gledatelja, 3:0 glatka pobjeda uz rani gol za otvaranje "bunkera".
  • NORTE
    11.4k
    Znači preko 8 tisuća ljudi očekujemo danas!
    Možda to bude i 9, ko zna na kraju.

    Nezamislivo na datum 16.8. petak jer traje i produženi vikend.
  • NitkoBitan
    17k
    Jos kad se posljednji mohikanci vrate s mora iduci tjedan bit ce donje etaze pune kao cepovi na Gorici :cool:

    Bemti more, strankinje, skupu hranu i skupe lezaljke... vracam se u Zagreb do Qarabaga obecajem :rofl:
  • Borovljanin
    74
    Slažem se s ekipom ovdje, očekujem 1-2 promjene u početnom sastavu. U prvom redu to je Kule umjesto Petka, ovo je drito tekma na kojoj Kule daje gol.
  • Dr Hofmann
    833
    Ljubomoran sam na sve koji mogu na tekmu, nažalost nisam u Zagrebu i pitaj Boga kad ću biti, jedva čekam da uđem na na najljepši i najružniji stadion na svijetu. Samo bi volio vidjeti Dinamo pun tempa i dinamike. Pozdrav i Šibenčanima, vjerojatno i oni guštaju kao prasci radi nekog događaja iz prošlih 24h....4-1 Kulenović hattrick
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Pozdrav dragi zonaši. Tradicionalno malo manje od 2 sata prije utakmice objavljujem sastav. Danas malo iznenađenja od strane Jakira, dakle sastav je sljedeći:

    Nevistić- Ristovski,Bernauer,Mmae- Špikić,Mišić,Ademi,Baturina,Hoxha- Kulenović,Petković

    Sretno momci po 3 boda!
  • Marley
    1.6k
    ma nista 4-1, hocu clean sheet za Nevu :blush:
    A Kule strijelac obavezno :cool:

    Uzivajte ekipa veceras, jos je i premijera novog travnjaka :wink:

    Edit. Bome da, bas zanimljiv sastav, tko ce cekat jos sat i pol!
  • Endeavour
    571
    Zanimljiv sastav. Na papiru izgleda dobro za probijanje bunkera.

    Da, jako bitno ne primiti gol. Ja sam jedan od oni "čudaka" koji više voli 1:0 od 3:1.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Kuletu danas dati svih 90 minuta ..Petkovića ako bude povoljan rezultat odmoriti za Qarabag
  • Orc123
    7.8k
    Cordobu je dopelal da ga uigrava valjda u kupu...i s tim promjenama formacije isto bezveze. Umjesto da koristimo ovo za uigravanje mi stalno nesto kemijamo! Moze Maric njemu dovest jos 5 igraca ne znaci nista.
  • NitkoBitan
    17k
    Cordobu je dopelal da ga uigrava valjda u kupuOrc123

    Dosao prosli tjedan, gdje ces ga odmah ubacit u prvu postavu... pomalo, vjerujem da ce danas dobit minute.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.