• dinamozivivjecno
    1.9k
    nekako imam osjecaj da ovo nece biti nimalo lagana utakmica, ali necu bit cjepidlaka pa ce i minimalna pobjeda biti dovoljna za podizanje samopouzdanja pred najvazniju utakmicu sezone.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Danas nažalost nebum na stadionu, pratil bum i navijal tu z'dežele kod SASa.
    Žao mi je, jer bu premijera novog travnjaka, ali jbg, moraš nekada i bolju polovicu ispoštovati :grin:
    Ne znam koji sastav da očekujem, mislim da bu Jakir uigravao za PO ekipu pa bu vjerojatno isti kao zadnju protiv Osijeka...
    Očekujem pobjedu, naravno i da Cordoba u drugom bar zapleše po desnoj strani i pokaže kaj zna :cool:
  • Juznjak
    3.8k
    Danas moja prva utakmica ove sezone. Samo da ne budu neke bolesno velike gužve pa da ne zakasnim. Ja sam odlučio sutrašnji rođendan proslavit. :rofl:
    Osim toga mi je i neka posebnost što je to utakmica protiv Šibenika i baš očekujem da će bit top danas što se tiče svega.
  • Do kraja2023
    185
    Neka danas igra ekipa koju Jakir misli poslat u utorak, da se decki uigraju jos bolje.
    I sto vise da nas se skupi na stadionu, svaka tekma je bitna kad igra Dinamo.
  • Marley
    1.6k
    Jos sam pocetnik u odlasku na Dinamove utakmice, a vec mi toliko fali kad ne mogu ici. Malo i zavidim svima koji idete danas. Zapravo od otkrica ove Zone, skroz drugacije gledam na sve to. Hvala vam na tome, sad sam jos manje normalna :lol:

Moje nerealne zelje za veceras: moze kao prije 2 tjedna, samo bez nevremena.
    Realisticne zelje: 3 boda, bez previse stresa, i da se nitko ne ozljedi!
  • jedan u nizu
    8.2k
    Najvise bih volio da pri vodstvu od 2 ili 3 gola razlike, trener ubaci mlade i move igrace.
    Nevjerovatnije mi je da na Istri igraci poput Vrbe ili Kacavende dobiju samo 10ak min.
    Ako na poluvremenu vodimo 2-0 ili vise. Zasto ih odma ne ubaciti. Ogiwaru, Cordobu, Roga, Torrentea i Maxa takoder. Kada ce dobiti minute i spremnost ako ne protiv donjeg doma HNLa kada smo i sigurmnom vodstvu. Takvi igraci sigurno nebi propustili takvo vodstvo. Cijela nasa klupa je i dalje avion u odnosu ma ostatak hnla.
  • don
    5.6k
    neće biti lagano jer mislim da je igračima već u glavi utorak ali ne sumnjam u 3 boda.
  • Eduardo
    19.9k
    Ako na poluvremenu vodimo 2-0 ili vise. Zasto ih odma ne ubaciti. Ogiwaru, Cordobu, Roga, Torrentea i Maxa takoder.jedan u nizu

• IceMan
    2k
    Zadovoljit će me danas bilo kakva pobjeda.

E sad ko će igrat, mislim da će 80-90% kadra biti ti koji će početi u utorak, možda promjena ili dvije.
    8.2k

Dobro, ne mislim svih 5 na poluvremenu naravno.
    Nabrojao sam igrace kojima treba solidna minutaza, a ne zamo 10-15min svaku trecu utakmicu.
    Sta bi falilo da su Kaca i Vrba odigrali cijelo poluvrijeme protiv Istre. A da danas pri nasem vodstvu cijelo pokuvrijeme odigranu Rog i Torrente.

Mozes ih ubaciti svih 5, neke na poluvremenu, neke pred kraj.

Imam osjecaj da cemo ovu sezonu igrati sa 14-15 igraca max, a da ce ostali dobivati minute kao Vrba i Halilovic prosle godine
  • Daliban
    1.6k
    Bez uvrede, ali samo bi luđak napravio svih pet izmjena na poluvremenu. Što ako se u nastavku netko ozljedi, golman npr. ili pokupiš crveni karton brzo? Što onda učiniti?Eduardo

Igrat ćeš s igračem manje. Okej, to je ekstremno i slažem se s tobom, ali nekoliko zamjena se može napraviti već na poluvremenu. Također klincima treba često davati startove, pogotovo Paviću, Mikiću i Vrbi. S obzirom na raspad konkurenata već sada, ove sezone moramo tako. Za sada to ne kritiziram jer čekam da odradimo PO, razumljivo je da trenutno brusimo formu. Nakon što uđemo u LP, očekujem redovne startove za klince i mnogo rotacije, svi u aktivnoj rotaciji.
  • Eduardo
    19.9k
    u konačnici se slažem s obojicom. Upravo sam tu stvar napisao kao jedinu kritiku na utakmicu s Istrom.
  • Zagi
    7.6k
    Ja sam također već na poluvremenu tražio Vrbu,Pavića i Mikića ali do POa nema potrebe.
    Odnosno , potreba je optimizirati formu udarnih igrača.

Ali nakon POa, apsolutno.
  • Crni86
    3.5k
    Iz razloga jer nam je ovo tek 3. sluzbena tekma u ovoj sezoni, ocekujem sastav koji je istrcao i na opus areni. Jednostavno se dize forma udarnih igraca i potrebne su im minute, a umor ne moze jednostavno u ovom dijelu sezone postojati. Idealno bi to bilo rijesit do 60. minute pa da se krene rotirati kako bi se i ostalim igracima dala prilika.

Vece rotacije ocekujem protiv gorice di nas par dana iza ceka put u azerbajdzan.