• Efes Pilsen
    8.3k
    ako cemo posteno, on ih je pogurao do penala primivsi gol koji je mogao i trebao branit u sudackoj nadoknadi. Iskupio se na penalima, ali jbg daleko je to od ocekivanja koje su imali i oni i mi od njega.
  • Mr Blue
    4k
    Ne planiram raspravljati o snazi HNL-a kao takvog jer nakon sinoćnjeg europskog debakla hrvatskih klubova to nema smisla.

    No ono što me 'zasmetalo' je što sam na par mjesta na forumu od par forumaša pročitao komentar kako će sad taj 'nikad lošiji HNL' i 'laganih 15 bodova prednosti do zime' utjecati na našu posjećenost i kako će ljudi izgubiti interes jer zašto bi dolazili gledati 'mrtvi Osijek', 'raspalu Istru', itd...

    I dok se čak mogu složiti s tim navodima, vjerujem kako tom problemu možemo pristupiti na dva načina.

    Naši navijači (nebitno s koje tribine) mogu biti baš ti 'propagatori' nikad lošijeg HNL-a i širiti negativnost među svojim prijateljima o tome kako je sve u kurcu i da se ni ne isplati dolaziti gledati te šabane koji igraju protiv Dinama.

    Ili.

    Možemo isticati kako u ovoj kaljuži postoji jedan Dinamo i jedna momčad koja je itekako vrijedna naše podrške i podrške naših prijatelja i obitelji i pozivati iz na stadion. Isticati da postoji Dinamo zbog kojeg se isplati dolaziti na stadion i navijati za njega bez obzira stoji li s druge strane Slaven ili Chelsea.

    Jer kako ja to vidim, jedino što možemo raditi je raditi na sebi samima.
  • Paggini
    19.7k
    Kiksao je cavlina drugi gol, jako amaterska reakcija, ali ih je isto tako i iskopao dva tri puta.

    Tipična čavlina utakmica za svakog tko je gledao malog prošle sezone, ali zato i je na posudbi u filijalici da si izbije te dječje bolesti i dodje kao spreman golman.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Istina, slažem se! Isto tako je imao i nekoliko dobrih obrana tijekom utakmice. To je cijena odrastanja i dobra škola. Ovo mu je prvi klub u kojem ima neki pritisak i očekivanja, normalno da s time dolazi trema i nesigurnost ponekad.
    Vjerujem da će se dizati tijekom sezone, ali njemu treba podrška. Sjetimo se Neve početkom prošle sezone kada je trebalo uskočiti u Livijeve kopačke...
  • Iskrenjak
    147

    Zato i komentirah :lol:

    Al sad ozbiljno: ne mislim da će sve ići tako glatko kako većina ovdje predvidja u "nikad slabijem jadnom hnl". Ima tu puno faktora i ono što mi moramo raditi je fokus isključivo na sebe i svoje predstave. Počevši danas od utakmice protiv "drugoligaša".
    Ova sezona je još više mi protiv svih i zato samo podrška 100% mora bit, briga nas za propalice oko nas.
  • Neron53
    591
    Bez viseg intenziteta igranja u HNL-u, nece biti konkurentnijeg Dinama u Europi.
    A bolje je imati nekoga da ti puse za vratom nego biti samo malo manje jadniji od ostalih jadnika.
  • NORTE
    11.4k
    Tko kaže da sad kad nemaju Europu neće biti konkurentniji u Hnl-u?
    Da nemaju snagu za dva fronta svi pričaju ko papagaji.

    Jel se Real Madrid pojačava zbog Barcelone i Atletica?
    Paris zbog Monaca i Lyona?
    Bayern zbog Borussije?

    Dajte ljudi.

    dinamo treba gledat sebe i svoj uspjeh, a ne svoju snagu prilagođavati konkurenciji koja je iza nas i nema nikakvih uspjeha.
  • Neron53
    591

    Svi ti klubovi se prvenstveno pojacavaju bas zbog konkurenata unutar liga i vaznije im je(njihovim navijacima pogotovo) biti bolji od njih a tek onda misle o europskim protivnicima.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Po koeficijentu je HNL iznad švedske lige, ali je tu naravno zaslužan isključivo Dinamo.
  • Paggini
    19.7k
    A nista, Dinamo neka očinski podijeli svoje igrače, struku i akademiju HNL klubovima pa da oni budu jaki pa da mi možemo biti jaki, pa možda tada budemo rušili Tottenhame, Chelseaje, Atalante, Benfice, Villareale....

    O joj ne, čekaj malo....
  • Neron53
    591

    Jel ti se svidjala atmosfera i brojnost na Maksimiru na proljece?
  • Paggini
    19.7k


    A ti mislis da je to samo zbog konkurentnosti HNLa? Pa ja bih se dijelom složio, ali isto tako smatram da se intenzivno radi na stvaranju kulture odlaska na utakmice. Po svemu sudeći, Dinamo ne bi trebao imati tako napetu sezonu ove godine pa će biti zanimljivo vidjeti usporedbe s prosječnom dolaznošću.

    Nama je poanta usađivanje u glave navijača i simpatizera dolazak na utakmicu zbog Dinama, a ne zbog Reala, Barce, napetog prvenstva i ostalog...
  • Neron53
    591
    Svakako ali neizvjesnost HNL-a je ono sto ce vecinu ponukati da budu sto cesce na stadionu.
    20 bodova razlike pred pratiteljima nece probuditi niti priblizno slican interes.
  • Zagi
    7.6k
    Da, baš je to zaključak.Neki tip

    hiperbola
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Screenshot-20240816-123902-Brave.jpg

    Mislim, a tko bi trebao govoriti?
    Što da radimo? Jel treba država,/HNS/netko treći reagirati i postaviti novo vodstvo pojedinih klubova?

    Magarad ima valjda 5 puta već proračun od ovih sirotih slovaka? Ne kužim, kako pomoći nekom tko je jednostavno nesposoban? Imaju stadion, imaju publiku, imaju sponzore, sami su dovukli igrače koji igraju za njih... što da radimo, osim da im se rugamo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.