• db-izbjeglica
    15.3k
    meni je najjače što čitam komentare i glavna je mantra:

    "treba rezat ugovore" :lol:

    moćni hajduk će doći i reći: alo brale, mi ćemo ti smanjiti ugovor!
    igrać će reći: može, super, gdje da potpišem

    kakvi glupi klošari... :lol: :lol: :lol:
  • Mrvica
    3.9k
    Nebitni klubići, danas igra Dinamo! Dinamo - Šibenik, romantika od utakmice! :love:
  • Logistika
    1.3k
    Mene samo zanima nakon ovog jucer. Sva tri kluba. Kako ce netko nakon iduceg kola HNL napraviti neku emisiju,i kofol stručne analize...pa onaj libero kad uspore,pa 3d. Komedija jbna.
  • vjeko1701
    8k
    Meni je ovo iskreno sve skupa tužno kada vidim na kaj je spala naša liga. I kakva god da bila, naša je. Tu se natječemo, ovo su nam konkurenti i po ovome se primarno sudi naš klub i igrači. Neka dođe stadion, neka dođu lige prvaka al u ovakvom okruženju nikad neće bii ozbiljnih sponzora, nikad neće biti boljih TV prava i osuđeni smo na pašnjake 2. pretkola a ova sezona lijepo pokazuje koliko bi klub lakše disao da nije tako.
  • NORTE
    11.4k
    ulazak u KL bi im donio cca 4 milijuna € od rezultata i još toliko od ulaznica (pretplate im ne uključuju Europu) i prihoda na dan utakmice.

    Osim toga, sad svi što kupuju kod njih znaju da im gori pod petama, tu će izgubiti par milijuna koje bi sigurno imali da imaju ovih cca 8 milijuna. Hipoteka na Siguru i Pukštasu, Bara čeka svoj dio kolača, 2-3 kredita za vratom.
    veselko tenžera
    Hvala za brojke.
    Svaki ozbiljniji navijač dinama koji je njima htio prolaz i skupine je slučaj za promatranje!

    Prije par dana je i njihov navijač i novinar Silov napisao:
    "Hajduk bez Europe može samo životariti."

    5cf6ce5f01d1fb8eed26.jpeg
  • San Lorenzo
    15.4k

    Najžalosnije je da će se sve zaboraviti kroz par mjeseci i opet će se naći pametne glave sa izjavama da 'bi bilo dobro za hr nogomet da Dinamo ne bude prvak, jer otvara lakši put ka Europi za nekog drugog'...koliko lakši put uopće možeš dobiti nego što su Corvinul, Elfsborg, Olimpija/ Levadia, Zira, Omonia/ HB Torshavn, Ružomberok, Noah???
  • Daliban
    1.6k
    Najveća boljka hrvatskih klubova su potkapacitarni treneri i sportski direktori/ljudi zasluženi za definiranje kadra. Sve naše momčadi su u ovom krugu bile dosta kvalitetnije od suparnika. Problem su loša igra i neuravnoteženost kadrova. I mentalitet, ali to je nizvodno.

    Kužim sprdnju sa "konkurentima", ali dokle se god ovo nastavi Dinamo će biti samo taoc HNL-a.
  • Simpatizer
    270
    Da stavimo u kontekst jučerašnji epski debakl, više ljudi je bilo na stadionu (30-32k) nego što živi u Ružomberoku (27k).
  • Daliban
    1.6k
    Svaki ozbiljniji navijač dinama koji je njima htio prolaz i skupine je slučaj za promatranje!NORTE

    DInamo ne može napredovati bez ozbiljne konkurencije. Za skok naprijed potrebna nam je direktna LP i konkurentnija liga s višim rejtingom. Ovako se se samo slabi naš vlastiti pull na tržištu, a istovremeno se spušta plafon za uzimanje HNL-a te olakšavaju životarenje i prodaja stožernih igrača.

    Definirani smo vlastitim okruženjem.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Sve stoji. Bodo, Malmo ili Qarabag sa proračunima manjim od tovara rade čuda u Europi. Mene uvijek na novo zapanji koliko su HNL klubovi trkački inferiorni doslovno svim ekipama.
  • Daliban
    1.6k
    Dodaj tu i Čehe i Poljake. Većinom bezvezne ekipe, čast iznimkama, a vidjeli smo da se i prošlogodišnji Dinamo mučio s njima.

    Ovo za trkačke sposobnosti je baš jedna od stvari na koje ciljam kada pričam o kadru. To bi se dalo popraviti relativno jeftinim igračima, ali u HNL-u skauting i ikakvo kadrovsko planiranje postoje samo u teoriji.
  • Ludovic IX
    7.2k
    česi su sve samo ne bezvezni.. njihove ekipe imaju malo više 1/4 u zadnjih 10 goidna od nas..
  • vjeko1701
    8k
    Česi su odlegni primjerak majstora igranja na rezultat i to svi njihovi klubovi. Nema tu neke lepršavosti ali iskoriste svaku utakmicu i uvijek naprave maksimalno moguće.
  • Daliban
    1.6k
    Meni je nepojmljivo da su Rijeka i Osijek u svoje dvoboje doslovno ušli bez desnih bekova. Ajde, Osijeku se u napadu dogodio Mierez, ali ne imanje stopera i desnog beka za odlučujuće utakmice koje ti efektivno definiraju sezonu protiv suparnika koji bi, uz dužno poštovanje, trebao biti plitak potok, je stvarno nepojmljivo. Imao samo fina očekivanja od njihovog SD-a, ali pokazao se kao samo još jedan klaun. Onog Ademija ne znam iz koje je rupe izvukao.

    Rijeka zapravo ima solidnu ekipu, ali oni od Jakirovog odlaska igraju alibi igru. I dalje nemaju desnog beka, a plan igre s rudarenjem po krilima im nije baš kompatibilan s kadrom. Jednostavno nemaju te siline na bočnim pozicijama.

    Hajduk je baš priča za sebe. Od Rakitića s jedne do Dialla, Mufija, Šarlije i Kalika s druge strane. Znači, šta? Onaj mali Antunović je pokazao više od svih njihovih napadača kada je ušao. Trajkovski se s loptom nije znao sastavit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.