• sebenico
    552


    Ako bi mogao napisati čega je ''kvaliteta rasla''
  • Zagreb1992
    1.7k
    Prošla sezone je bila isključivo zanimljiv jer je Dinamo bio više fokusiran na promjene u klubu umjesto terena ..Kad se to posložilo onda je Dinamo izdominirao na proljeće i lagano uzeo naslov ..Ništa posebno kvalitetno nije bilo to
  • Mr Anderson
    7.9k
    ajde šetaj. Zasto bi tebi isao bilo kaj objasnjavatiDinamosaur

    Znao sam da je to previše za tvoje kapacitete.
  • Dinamosaur
    1.5k
    znao sam i ja da ti je frendić sa romobilom draži
  • NitkoBitan
    17k
    Kad nisu dobri u nogometu, "nasi" klubovi i njihovi navijaci okrenut ce se onome u cemu su najbolji, a to je pljuvanje po Dinamu.
  • Jurki
    11.7k
    Viđen NLO iznad Splita.

    IMG-0344.png
  • IceMan
    2k
    Ko se sjeća onog petogodišnjeg plana? :rofl:

    4 titule, 3 lige prvaka itd…
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ko se sjeća onog petogodišnjeg plana? :rofl:

    4 titule, 3 lige prvaka itd…
    IceMan

    Čisto za informaciju, nije plan već STRATEGIJA, nije pet godina u pitanju, već period 2021-2027.

    - dva osvojena prvenstva (trenutno su na 0 osvojenih prvenstava)
    - ostale sezone završiti minimalno drugi ( :groan: ova točka "nažalost" neće biti ostvarena)
    - jedan osvojen kup (ne jedan, čak 2 osvojena kupa :fire: :fire: :fire: )
    - doći sa 140. mjesta po uefa koeficijentu na 90. (trenutno su 155. klub po koeficijentu)
    - jednom igrati skupine lige prvaka (trenutno su na 0 skupina LP)
    - jednom igrati skupine europa lige (trenutno su na 0 skupina EL)
    - tri puta igrati skupine konferencijske lige ( :groan: ova točka "nažalost" neće biti ostvarena)
    - jednom ući u 1/8 finala konferencijske lige (trenutno su na 0 ulazaka u skupine, a kamoli prolazaka iste)
    - stabilizirati igrački kadar na prosjeku godina između 24 i 26 (jučerašnji prosjek prvih 11 je bio točno 28)


    pratimo, za sada baš i ne ide po planu! :cry:
    ja sam se nadao da ne ostvare ni jednu točku, za sada je čak na jednoj moguće staviti kvačicu :scream:
  • Peškaman
    4.2k
    Mogao bi Varaždin poslati Gatussa trajektom u Italiju.
    Biti će prisiljeni prodavati,koga uopće mogu prodati?
    Tek onda su u problemu.
    Pukštas,Sigur,Sahiti?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    27.06.

    IMG-20240630-WA0003.jpg

    Prije mjesec dana...

    IMG-20240630-WA0004.jpg

    Gasi klub, motaj kablove :kiss:
  • NKDZ86
    1.4k
    jako loš hnl nas očekuje ove godine i najmanje 15 bodova ispred drugog 10 kola prije kraja
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ne znam cemu podcjenjivanje, Hajduk s omrazenim hrvatskim sucima nije ista ekipa.
  • sebenico
    552
    Nakon lijepog jučerašnjeg dana, ajmo danas po pobjedu da još malo začinimo ovaj tjedan.



    Prodaje Pukštasa i Sigura su kolateral za već postojeće dugove, a ne za buduću egzistenciju.
  • sebenico
    552


    To je točno. Da je ono jučer hnl barem jedno od onih bacanja bi im sudili kao penal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.