• Cosey
    501
    S obizrom da izlazi svaka 3 mjeseca slobodno podijeliš tu cijenu sa 3 pa nam onda kažeš je li to preskupo. Pa jedna runda u bircu košta manje nego revija.Crusades1986

    Kaj nije revija mjesečnik?
  • Crusades1986
    11.9k
    Ja koliko sam shvatio izlazit će 4 broja godišnje... možda sam u krivu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Clanska, popust, ako ti je interesantno kupit ces ovako ili onako. Ako nije jbg, nije sve u ponudi za sve.
  • Dino
    2.6k
    Koji to mjesecnik ima za dvajs kuna odnosno tromjesecnik za 60kn? Cijena je i vise neg fer po mom misljenju…
  • NKDZ86
    1.4k
    ja sam osobno kupio i na to koliko sam vidio po računu nejde popust uz člansku jer sam samo na dres dobio popust. koliko znam to je mjesečnik, osobno preveč, al to da neću kupit budem jer volim dinamo
  • Mr Blue
    4k
    na to koliko sam vidio po računu nejde popust uz članskNKDZ86

    Sigurno ide, meni su cure u shopu obračunale članski popust na reviju.

    Nezahvalno je, naravno, govoriti o tuđim platežnim mogućnostima, no i moje je mišljenje da je cijena od 8,6 eura sasvim korektna i nemam problem s njom. Znam otprilike koliko se vremena i truda troši na slične projekte, tako da je meni osobno cijena čisto u redu i jedva čekam drugi broj te mogućnost pretplate.
  • Toni90d
    388
    Kako će biti organizirana pretplata za nas iz inozemstva, hoće li biti uopće mogućnosti se pretplatit i dobivati reviju na kućnu adresu u Njemačkoj/Austriji/Švicarskoj?
  • Gradjanski Dinamo
    107
    Pročitao sam prvi broj revije. Zadovoljan sam. Kvaliteta tiska i papira je na nivou kakav i priliči klubu gabarita Dinama.

    Sadržaj je zanimljiv. No svakako bih volio da se uvede i rubrika iz povijesti našeg kluba u kojem će se na više stranica obraditi neka utakmica, događaj ili pak biografija osobe bitne zabklupsku povijest.

    Kak ide prodaja prvog broja? Se zna kaj?
  • Patak
    2.9k
    Predložio bi da se objavi neki tekst @superhiks sa foruma Bilo ih je vrhunskih, šteta što ne objavljuje više toliko.
  • Majki2111
    3.1k
    No svakako bih volio da se uvede i rubrika iz povijesti našeg kluba u kojem će se na više stranica obraditi neka utakmica, događaj ili pak biografija osobe bitne zabklupsku povijest.Gradjanski Dinamo

    Nisam kupio reviju, al nije mi jasan fetiš naših navijača na povijest kluba. Kroz desetogodišnje moje praćenje kluba misli moje na povijest kluba dođu negdje na 10% u odnsou na sve ostale nmisli oko kluba. Praćenje Dinama naučio sam od mame. Nedavno sam jučak pitao hoće li pogledati video onaj o sezoni prošloj na youtubu, kao službeni pregled. Neće, nije htjela. Ne zanima ju. Ništa s poviješću kluba. Samo prema naprijed se gleda. A i ovako po priči primjećujem da se dost ekipe nabrijava na povijest. 100 ljudi 100 čudi.
  • Eduardo
    19.9k
    onda i ti i mama (bez uvrede) možete navijati i za Slaven Belupo isti vam je vrag. Inače, ta prošlost je stvorila identitet kluba i definirala ga je u ono što je danas.
  • dd29
    535


    Bez uvrede, al ne sjećam se kad sam pročitao gluplji komentar. Povijest kluba nije bitna haha, ne znam šta bih uopće suvislo rekao na to. Ali dobro, ako pratiš tek 10 godina, ti nisi gledao onda ni modrića, mandžukića, eduarda i slične u plavom dresu, a da ne spominjemo '82,' 67 i dalje u prošlost.
  • Majki2111
    3.1k
    Ne baš. Mi smo Zagrepčani.
    Da, Modrić i Eduardo su mi u magli. Ovo dalje ništa. 97 godište sam.
  • Eduardo
    19.9k
    ok, osim toga što si iz ZG-a dinamo za tebe nema nikakav drugi značaj i težinu?
  • Sajla
    5k
    od mladog čovjeka je teško očekivati da osjeća nostalgiju. ali npr. 2044. godine bi mogao negdje reći/napisati da bi rado pročitao nešto o onome kad smo u par dana dva puta dobili tovare u Splitu nakon kmečaone za stranim sucima, možda koju nepoznatu priču od nekoga "iznutra" koja tada nije smjela u javnost i sl.
    kad sam imao 20ak godina i mene je zanimalo najviše ono kaj se događa sad i kaj bu sutra. sad se toga rado sjetim, a onda me zanima i ono kaj je bilo još koje desetljeće ranije. tak bu i Majki s godinama, valjda. a možda je i do karaktera...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.