• Sajla
    5k
    gledam ove fluorescentne žute kapetanske trake na europskom superkupu - to je neki UEFA propis? naš kapetan neće moći nositi trobojnicu na nadlaktici u europskim utakmicama?
  • Crusades1986
    11.9k
    Već godinama je to tako mislim... znam da su Barcelonini kapetani nosili 2 trake u europskim utakmicama. Katalonsku i tu europsku žutu.
  • Mrvica
    3.9k
    Favoriti jesmo ali ne treba nikoga olako shvatiti i ući lagano u utakmicu. Cijena na TM nije mjerilo jer mi smo očiti dokaz kako puno slabije momčadi koje puno manje financijski vrijede mogu pobjedit skuplju momčad. Mislim da će dečki ući ozbiljno i da neće nikoga podcjenjivat. Ajmo po tu LP! :strong:
  • NitkoBitan
    17k
    Mislim da će dečki ući ozbiljno i da neće nikoga podcjenjivat.Mrvica

    Naravno da se nece podcijenit ekipu koja je dala 7 komada Ludogorecu i namucila Bayer Leverkusen.

    Ne znam uopce od kud to spominjanje podcijenjivanja Qarabaga. Podcijenjuju ga mozda navijaci kojima nogometno znanje nije na nivou ili pak oni kojima je glavno mjerilo vrijednost na TM, igraci i struka su druga prica.
  • Sajla
    5k
    Što je BBB kao pojedinac?Majki2111

    Nekad je bilo dovoljno 'pišat u govornice i ne bit normalan'... ali danas je sve veći problem naći govornicu :wink:
  • Majki2111
    3.1k
    Bio sam u Milanu. Pronašao sam govornicu al nisam pišao po njoj. Fascinirala me više neg katedrala Duomo.
    IMG-20220913-WA0039.jpg
  • Georg Koch
    4.5k
    Fascinirala me više neg katedrala Duomo.Majki2111

    Ja bi tebe Majki htio posvojiti na 7 dana majke mi :lol:
  • Majki2111
    3.1k
    Zaš? Ne znam, mi smop bili tamo jedan dan prije pa smo malo razgledavali turistički grad. Ogromna je da, lijepa, al sad da mi je vau efekt ostavila-nije. Ova govornica jest. Zanimljivija je nekak bila meni. Vjerojatno jer ja nemam nimalo turističke duše u sebi.
  • Georg Koch
    4.5k
    ZašMajki2111

    Opcenito zbog izjava :sweat:
  • plavi72
    831
    A ti Talijani(ipak su mi malo dragi i pizza im je jeftinija nego u Dalmaciji ),imaju u Milanu na Piazza Affari "neobičan "pozdrav za bankare (srednji prstić),nije turistička zona pa malo ljudi vidi !
  • NitkoBitan
    17k
    Da ponovimo gradivo kako ne bi bilo nepotrebnih šokova. Ovo se zna vec jebenih mjesec dana, a ekipa se i dalje cudi...

    CIJENE POJEDINAČNIH ULAZNICA U SEZONI 2024/2025.
    TRIBINA SJEVER DOLJE:

    HNL utakmice 7 eura za članove kluba / 12 eura za ostale

    HNL derbi utakmice 10 eura za članove kluba / 15 eura za ostale

    Play off LP / Europska liga 20 eura za članove kluba / 30 eura za ostale

    Skupina Lige prvaka 30 eura za članove kluba / 40 eura za ostale



    TRIBINA ZAPAD DOLJE:

    HNL utakmice 15 eura za članove kluba / 20 eura za ostale

    HNL derbi utakmice 25 eura za članove kluba / 30 eura za ostale

    Play off LP / Europska liga 40 eura za članove kluba / 50 eura za ostale

    Skupina Lige prvaka 60 eura za članove kluba / 70 eura za ostale
  • Dalmatinec
    622
    Tražin kupiti dres na Perišića od ovih doli. Ne kužin čemu ljutnja odma?
  • xavier
    12k
    Tražin kupiti dres na Perišića od ovih doli. Ne kužin čemu ljutnja odma?Dalmatinec

    Ovom stvarno nije mjesto u temi "Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo".
  • Oluja
    4.3k
    Ja bi tebe Majki htio posvojiti na 7 dana majke mi :lol:Georg Koch

    @Majki2111 evo ti dobre poslovne ideje, vjerujem da bi bilo dosta nas koji bi te htjeli iznajmiti ns nekoliko dana. Ne trebas nista posebno raditi osim biti svoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.