• javolimtebejako
    1.5k
    mora ti bit jasno da po propisima hrvatskog sportskog novinarstva treba bit takva jedna greška u članku
  • Mlađi referent
    12.3k
    Zašto bi to bila greška?

    Puno čudnije mi djeluje da veliki talent igra za 50 tisuća eura u Romi. Izgledalo je kao poprilično kriva informacija
  • E46
    634
    Mozda godisnje.
  • E46
    634
    Zato jer ako je to istina onda ce bit najplaceniji u kadru a nema utakmice u seniorskom nogometu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Aaa mjesečno hahahaha

    Jutro mi je još, u pravu ste. Nema šanse da je istina
  • E46
    634
    Kako doznajemo, Oliveras se još ranije sve dogovorio s Dinamom, koji ga je pristao plaćati 150.000 eura godišnje, što je igrač prihvatio.

    Procitao je zonu pa se ispravio.
  • E46
    634
    Meni je ipak bolji dio clanka gdje se navodi da ce Perkovic izbivati 2 mjeseca, jel moguce da ce ona ozljeda potpuno zacijelit za 2 mjeseca
  • MaliPizdek
    61
    bas citam maloprije clanak i dođem do 150k mjesecno, rekoh wtf?? novinarče se malo zabunilo, dešava se... ko ekipa sa Mall-a samo sto su oni obrnuto, lap od 1500€ stave da kosta 150€ i svi buy buy buy :grin:
  • Noel
    6k
    Kwadwo Duah iz Ludogoreca bi mi bio pick za novog napadača. Još na Europskom prvenstvu mi se svidio jučer dobar za Ludogorec.. Probao bi ić po njega..
  • emilperska
    5.4k

    Pravi Europljanin, ne želim ni nagađat za koju repku igra...

    EDIT: Sad vidim da je "Švicarac"
  • Nogo
    3.6k
    Rade u Maksimiru na dovođenju još jednog napadača, vidjet ćemo hoće li ga uspjeti dovesti, a još uvijek nije potpuno otpisan niti dolazak Marca Pašalića, što bi mogao biti 'slatkiš' zadnjih dana prijelaznog roka. No, to bi moglo ovisiti i o Dinamovim i Rijekinim europskim rezultatima u iduća dva tjedna, dakle, ne treba ništa prejudicirati. Damir Mišković i dalje ne želi spustiti cijenu ispod pet, možda četiri milijuna eura, Dinamo se nada nekim povoljnijim 'paketima'. No, vratimo se Oliverasu.
  • E46
    634
    I sta je tu lose, zato sto nije iz europe treba valjda dovest trubu roka simica jer je naš a tri puta losiji
  • Laugreano
    2.5k
    Roko Simic je dobar igrac, i dobar potencijal.
  • Jos-Optimus
    2.2k
    uh, ne znam baš, bio je forsiran u Red bullu i kitu nije pokazao
  • Laugreano
    2.5k
    Jasno je receno da se ide po mladog igraca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions