• tigric
    280
    Jest da je tek utorak, al bas iznenađujece sporo ide prodaja
  • Neron53
    589
    Spica je sezone...posto je Velika Gospa u cetvrtak , ova tekma ima najgori moguci termin
  • Hnlovac
    1k
    Ma dobro danas do kraja dana možda 1000 karata prodano sveukupno, sutra se proda 1000, u cet 500 zbog Gospe, u pet 1500 i evo nas na 4000 prodanih i 3000 godišnjaka i to je 7000 ljudi u petak još uvijek kad su GO što je čist ok
  • ShanKu
    733
    Nisam toliko razočaran brojkom, nego zbog tih raznih izgovora. Ali dobro, paše malo nekad i ovako :sweat:
  • Klenx
    5.6k
    Ne treba biti razočaran brojkom kakva god da bude, produženi vikend je.
    Po onom pljusku na Istri bilo je 6000, vjerujem da sad na Šibeniku ispod toga neće biti unatoč okolnostima, a već prvo pravo mjerilo brojke na manjim tekmama će biti Gorica iduću subotu.

    Ako ostvarimo dobar rezultat u prvoj tekmi 4.pretkola, bit ćemo blizu peteroznamenkastom broju na toj tekmi!
  • NitkoBitan
    17k
    Jucer je krenula prodaja... da se svaki dan do petka proda po 500 karata to je vec 2000, a u petak mozda ode jos toliko s obzirom da je jedini dan prodaje na karatani. Po meni uz lijepo vrijeme to sigurno ide preko 7000.
  • criticus
    2.2k
    S obzirom na prosjek dolaska godišnjaka lani (<40%) i s obzirom na produzeni vikend u sezoni, mislim da je realno očekivati 1000 do 1500 godišnjaka na utakmici.
  • Dinaminjo
    929
    Ne mogu ustupiti ulaznice na 2 razlicite godisnje

    Ima li kakvo rjesenje?

    Edit. Rijeseno, morao sam se izlogirati. Lol
  • Liks90
    1.9k
    2060 ulaznica za sjever ostalo cca, za zapad prodano 670 ulaznica
  • Liks90
    1.9k
    2020 sjevera ostalo cca, zapad prodano 680
  • Hnlovac
    1k
    No to je otprilike 1300 prodanih karata ak uzmemo da je koja desetina godišnjaka prepustila kartu, možda se još koji desetak proda do ponoći, skroz korektan broj za utorak
  • Nolifer
    8k
    Kod kupnje godišnjih se moglo birati mjesto na zapadu.criticus

    To bi baš olakšalo isto kod kupovine običnih ulaznica, da si možeš sam izabrat online, a ne automatski kaj dobiš dobiš...
  • criticus
    2.2k


    A naravno, ovo loto kupovanje je em amaterski em nepoštivanje kupaca. Još me neko krene dizat na zapadu jer sam na njegovu mistu...
    Postavio sam par puta pitanje zašto to nemamo. Klupski zonaši ili neznaju zašto je to tako ili je poslovna tajna s dekodom koji nas ionako dere s tom provizijom.
  • ivanzg
    129
    Puno puta je to pitanje bilo postavljeno ali konkretnog odgovora nije bilo, mene to baš i ne zanima previše jer Zapad nije moja tribina ali ljudi su s pravom malo ogorčeni jer plaćaju 15-20 eura kartu a ne mogu birati mjesto.
  • Nolifer
    8k
    A naravno, ovo loto kupovanje je em amaterski em nepoštivanje kupaca. Još me neko krene dizat na zapadu jer sam na njegovu mistu...
    Postavio sam par puta pitanje zašto to nemamo. Klupski zonaši ili neznaju zašto je to tako ili je poslovna tajna s dekodom koji nas ionako dere s tom provizijom.
    criticus

    Da, i to i kad članovi nemogu recimo dobiti sjedalo do tebe, ako imaš one besplatne karte isto stvar ''dekoda''....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.