• Eduardo
    20k
    Navijači Boteva "pohvalili" se dresovima, šalovima i s nekoliko transparenata koje su oduzeli svojim najvećim rivalima.

  • agramZ
    2.5k
    @NORTE nista se nije desilo, grad pun turista, navijacki busevi cuvani kao americki predsjednik itd. ni u becu vjerojatno nece biti nista zanimljivije..

    sk rapid wien - ac milan, prijateljska, 20.7.2024
    2024_07_20_Rapid-Milan_Testspiel_Hp_03.JPG
    2024_07_20_Rapid-Milan_Testspiel_Hp_08.jpg
    2024_07_20_Rapid-Milan_Testspiel_Hp_07.jpg
    2024_07_20_Rapid-Milan_Testspiel_Hp_14.jpg
    2024_07_20_Rapid-Milan_Testspiel_Hp_10.JPG

    ts wisla krakow - sk rapid wien, 25.7.2024
    2024_07_25_Wisla_Krakau-Rapid_Europa_League_Quali_Hp_02.jpg
    2024_07_25_Wisla_Krakau-Rapid_Europa_League_Quali_Hp_04.jpg
    2024_07_25_Wisla_Krakau-Rapid_Europa_League_Quali_Hp_11.jpg
    2024_07_25_Wisla_Krakau-Rapid_Europa_League_Quali_Hp_17.jpg
  • Droljo
    8k
    Malo mi to kičasto zgleda oko tog rapida. Šareno i do sad su sve isprobali. Sve mi zgleda isto. Ko oni oldschool švabe sa futkama i traper prslucima punim prišivaka
  • rioda
    4.8k
    Jesam dobro vidio da su Riječani Rumunjima skinuli prednju ogradu s kaveza? Jel to do Uefe ili?
  • jedan u nizu
    8.2k
    Lech Poznan - Lechia 03.08.2024. :lol:

    GUFCsBvakAE84aR?format=jpg&name=900x900
  • desno
    13
    Kakav je bivsi fedayn (sada gq) kaj se tice politickog opredjeljenja? Znam da je csr dosta izmjesana po tom pitanju...
  • Zagreb1992
    1.7k
    Neki dan je bila tekma Roma Olympiakos ..jel bilo kaj grka i romanista ? Ili se ne prate prijateljske ?
  • superSantos
    2.8k
    Kakav je bivsi fedayn (sada gq) kaj se tice politickog opredjeljenja? Znam da je csr dosta izmjesana po tom pitanju...desno

    Fedayn nije isto što i gruppo quadraro za pocetak
  • Ero
    961
    Fukare Tuzla nakon 37 godina navijanja pod tim imenom mijenjaju ime u Salt City Boys.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Može se javit u inbox netko tko poznaje bar malo grčku navijačku scenu, imam neka pitanja samo
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ima negdje nešto više o ovome?

    Znam da nisu velika grupa, ali za Fukare se zna, Salt City Boys je... meh. Guglaš to ime, ispadne ti neki odbojkaški klub iz Utaha, znači nije baš ni originalno.
  • Omerta
    75
    To bi trebala biti podgrupa mlade ekipe koja trenutno drzi sve konce Fukara, tako bar kazu starije fukare.
  • Ero
    961
    koliko sam čuo a i pročitao sam isto tako na jednom njihovom forumu da je prošli tjedan bio neki sastanak gdje su promijenili ime u to. Sad za vikend protiv Posusja su nosili jedino taj transparent..
  • Neron53
    590
    Kazu da su mladji napravili neki sastanak, odlucili o promjeni imena, zapalili sve stare trasparente i kao krecu ispocetka.
  • serbus
    4.1k


    Glupo ako su zapalili svoju povijest. Sve u redu ako su odlučili za drugo ime ali paliti svoje nema smisla stavi u muzej čekaj tovare da prođu.

    Ako netko zna kako je onda završilo sa Velež i Ultras gorilo sve na netu s jedne i druge strane na kraju zatišje...?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.