• Nolifer
    8.1k
    Nek konta kad je glup ko ona stvar.marcio amoroso

    Ona stvar je bar korisna.. Hahahahaha
  • vjeko1701
    8k
    Bome su ove sezone požurili s dramama. Jedan x, još živi u europi a ozračje skoro ko prošle sezone nakon dva naša šamara usred Poljuda.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Bilo je kod nas onih koji su plakali kak mi ne možemo neko "jako" ime dovesti, a tovari doveli Periju i Raketu.
  • M94
    1.2k
    Bamba ima nešto, ali djeluje mi kao igrač za zadnjih 30 minhardek

    Ovo sta sam ga gledao, lik je imao problema sa stopavanjem lopte.
    Lik je jedino brz i moze probleme stvarat utrcavanjem u prostor iza leđa obrane... Samo ne smije ic stopat loptu.
  • Paggini
    19.7k
    Sjeća li se netko onih vremena prije 4 mjeseca kad su tovari htjeli škartati livaju i slagati ekipu oko perisic :nerd:

    I legendarne "perija i na 30% je najbolji igrac hnla" :nerd:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Sad kad Kale doda gas i...Miki Rapaić je novi igrač Hajduka.
  • GOAT
    1.2k
    Jesmo sad završili sa famoznim povratcima ispranih i polu umirovljeninih reprezentativca (bivsih) ili puštamo da tece
  • cibona
    2.9k
    Mislim da je trenutno Dalić u najvećim mukama... Kako će sada opravdati perišićev nadolazeći poziv u repku i udarno mjesto u prvih 11?
  • Peškaman
    4.2k
    Još da Tommy zbog 'financijskih' problema otkaže plaću Rakitiću i mogla bi Raquel s Ryanairom nazad u Španjolsku.
  • skener
    886
    Paljenje dresova krece za 3,2,1...
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Dinamo od najnezdravije sredine, do najzdravije sredine u manje od godinu dana. :rofl: Hvala našim ljudima što su ušli u klub, te hvala drugim klubovima što se počinili samoubojstvo iz zasjede.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Nadam se da neće.

    Kad je već toliko želio u Hajduk, želim mu potpuno hajdučko iskustvo - postrojavanja ispred Sjevera, remije na koprivničkoj oranici, zvižduk s Maksimira, par golova u mreži u derbiju, iskopane grobove na Poljudu, skrivanje od novinara i na kraju zaključke onih koji su ga prije tri tjedna najviše uzdizali kako bolje da nije ni došao. Nek čovjek zaradi svoj milijun.
  • javolimtebejako
    1.5k
    šta je s tim kalinim mobitelom punim kontakta? ispraznija se?
  • Marcinko
    595
    Njemu je najveći problem to što je duplo sporiji s loptom u nogama, tako da mu se gubi ta prednost brzine, posebno jer hajduk nije klub koji može stvoriti višak s igrom kroz sredinu pa da on može dobiti loptu u dubinu, već dobije loptu u noge, a tu nije dobar ko recimo Hoxha koji ima tu brzinu s loptom u nogama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.