• Nino Bule
    13.4k
    Nece nikog odmarat, ide istih 11 ko i do sad, cordoba mozda dobije 20 minuta i jos neki novi ako bude 2,3 razlike
  • Pesca90
    56
    Također sam na tragu toga da neće biti puno promjena,realnije je da će biti max rotacija protiv Gorice koja nam je između utakmica playoffa.Petku treba utakmica,Ktc i Mmae da se još dodatno osjete i ustimaju.

    Kad smo kod debija Cordobe kad bi se mjenjalo na desnom krilu,tu čak mislim da bi počeo Spikic,a Cordoba ušao u drugom pol.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Isto mislim da nema šanse da Cordoba dobije više od zadnjih 10 -15 min, osim ako na ovih par treninga cijeli stožer ne popada na guzicu od impresioniranosti. Slično je bilo i sa Kanekom.
    Mislim da neće debitirati prije Gorice
  • Nino Bule
    13.4k
    Protiv gorice hocu ogija, maxa, i torrentea u zadnjoj liniji, rog i kacavenda bi isto mogli startat, tu neka izrotira maksimalno da vidimo na cemu smo
  • hardek
    2.8k
    Ja bi samo gurnuo Ogija lijevo i Maxa na stopera umjesto KTC-a. Dobro bi nam došao Max u otvaranju a i Ogi bi sigurno imao prostora u ofenzivi.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ocekujem 3 nova boda ali i neka nova lica na terenu , Kule treba igrati vise nego jucer a Cordoba će vjerujem dobiti koju minutu.. Da se mene pita KTC-a bi odmorio a igrao bi Bernauer..Gledam ga jučer na klupi u Osijeku djelovao je nekako tužno :meh:
  • dinon7
    849
    Ne vidim razlog zašto ne rotirati. Dolaze nam 2 najbitnije utakmice po meni i sezone. Utakmice koje će uvelike usmjeriti našu sezonu. Niti ima smisla da Pjaca igra na desnom krilu, niti ima smisla da netko od stoperskog dvojca Torrente/ Max ne dobiju svoje minute.
    Momčad Šibenika ne izgleda loše, slažemo se. Ali mi ovakve utakmicu s trenutnim rosterom možemo i moramo rješavati s dečkima s “klupe”. Ako ih mogu nazvati dečkima s klupe jer svaki od njih ima kvalitetu za prvih 11 u bilo kojem drugom klubu naše lige.
    S Cordobom i Oliveirasom u zapisniku, naježim se od pomisli koliko jak roster imamo ove sezone.
  • ZgDLions
    395
    Oće se otvarati zg za Šibenik?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Oće se otvarati zg za Šibenik?ZgDLions

    Teško.
  • ZgDLions
    395
    Zakaj ak nas je po onoj kišurini bilo toliko, pa ovo je borba za vrh tablice.
    Ak ih vagnemo mogli bi se odvojiti da od prvog do zadnjeg kola budemo na prvom mjestu.
    Po meni jako zanimljiva tekma, a možda bumo i neke nove face vidjeli na terenu.
    Mislim da ak se malo tekma nahajpa i bude najavljeno neko iznenadjenje sve ispod deset je podbačaj.
  • emilperska
    5.4k
    Šibenik je prioritet. Misli i koncentracija samo na Šibenik, nikakav Ludogorec ili uzurpatori armenskog teritorija.
    Očekujem kikseve jogurta i Rijeka, ovo nam je prilika prvi put nakon 2018., imati neku prednost na startu prvenstva koja će nam omogućiti lakše disanje na jesen.

    Potpuna koncentracija i pobjeda, kakva god..
  • jedan u nizu
    8.2k
    Mislim da ak se malo tekma nahajpa i bude najavljeno neko iznenadjenje sve ispod deset je podbačaj.ZgDLions

    ma da, kako da ne.
    Ja ispod 30k smatram podbacajem.

    Bome razmazili smo se brojkama i mislimo da ce odjednom biti rasprodani stadioni.
    Bit ce vise ljudi ove sezone to ne sumnjam, ali uz neki nromalni rast od 20-ak%. Ocekivati da ce na tekmama i u razdoblju gdje je prosle godine bilo 3-4k ljudi, sada biti 10k+ je malo previse.

    Ja cu odmah potpisati da u sljedecih 5 godina svake godine imamo 10% rast. A kako stvari stoje, bit ce i veci, ali bas rast od 150%, jako tesko.
  • Paggini
    19.6k
    Prošle godine nas je na gorici u drugom kolu bilo 3005 točno, tisuću do dvije tisuće iznad toga je već ogroman skok, što i očekujem za derbi vrha lige!
  • NitkoBitan
    17k
    Prošle godine nas je na gorici u drugom kolu bilo 3005 točno, tisuću do dvije tisuće iznad toga je već ogroman skok, što i očekujem za derbi vrha lige!Paggini

    Pa ne bumo se zadovoljavali mrvicama :smirk:

    Online prodaja prvi dan sugerira da ce biti odlicna posjeta, poprilicno iznad tvojih ocekivanih 4-5 tisuca.
  • Paggini
    19.6k
    Ma brajo, nitko sretniji od mene da bude 10k na Šibeniku sredinom kolovoza, samo želim reći da ne smijemo biti nezadovoljni ako bude "samo" 5000!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.