• Mrvica
    3.9k
    Bravo dečki, ne damo im ništa!!
  • Omake
    2.5k
    Banović baš djeluje kao ljudina, iskren srdačan i potpuno posvećen čovjek.
  • Lynx17
    4.1k
    Banović baš djeluje kao ljudina, iskren srdačan i potpuno posvećen čovjek.Omake

    Da, od pocetka mi se Banovic svidao. Nikad neznas kako/ako ce neko uspijeti (u rad), ali vidlo se odma da ima taj dobra namjera/radni mentalitet. Neka samo ovako nastavi. :clap:

    Jako sam sretan sto je Dinamo poceo sa ovakvim ljudima dovesti u klub (tu ^^^ mislim na Banovica, ali to stoji i za Marica, Biscana, i jos dosta njih).

    Volim ti igraci/treneri koji su uvijek "unutra." Mislim, uvijek mislu o nogomet. Kada slusas Banovic kako prica, o kako je mislio kao mladi igraci, znas da je to neko koji zivi za nogomet. A uz to djeluje kao dosta pozitivan lik. Vidjet cemo, ali ja mislim da je to odlican posao.

    Kada slusas Marica, takoder cujes neko ko je sav unutra. Taj koji sve prati. Znam da bi to uvijek trebalo biti tako, ali jednostano nije. To sto su skoro bas svi mladi sa ambicijama je jos dodatni plus.
    Lynx17
  • Georg Koch
    4.5k
    ne, ramljak finale sa unitedom mislim
  • Vrdjuka
    64
    Hoce li klub mozda napraviti video svih golova s Ramljaka i staviti na YT?
  • Maki17
    217
    Vidim da za juniore igraju par igrača sa stranim prezimenima, jel netko zna više o njima, to su na probi ili kaj
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Na koga tocno mislis, znam da su 3 slovenca (Kerin, Sunta, Rimac) nasi igraci, ima tu jos neki nas kanadjanin koji je igrao za juniore 2 ako se ne varam, pa ceh i litvanac u kadetima.
  • miro
    4.4k
    Kaje bilo s onim malim Grkom koji je bio odličan strijelac, jel se on odselio sa starcima?
  • Crni86
    3.5k
    zadnje sta sam procitao ovdje na zoni je da ce ostat, mozda zna netko nesto vise
  • Maki17
    217
    Ne znam, čitao sam u sportskima, dobili su Zagorca 2:1, prije toga mislim da su izgubili od Vrapča ili tako nekoga. Čak mislim da su to juniori 2 jer ih ne vodi Banović ali su par stranih prezimena bili,ne mislim na Slovence i na ove koje ste nabrojali. Ali drago mi je da smo se proširili i na strane igrače. Mislio sam da je netko gledao i da zna više tko su i od kuda
  • Kastrator iz zasjede
    1
    Rewat,Lucas, Jacquel, Shoony, Eduard.

    Pozz svima
  • Jurki
    11.6k
    uspel sam najti sastav nasih juniora kaj su igrali protiv Zagorca

    Dinamo juniori: Pudić, Lagančić, Perić, Orlić, Landeka, Bečirović, Brundić, Pfeifer, Dropulić, Penezić, Rewat. Još su igrali: Blažević, Ferenčak, Šeketa, Lucas, Jacquel, Shoony, Eduard, Luburić, Pašić. Trener: Marijan Čaić.
  • Krizy
    43.1k
    Jacquel ft. Shoony - Rewat :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.