• NitkoBitan
    17k
    Dobro je dok je njihova toksicnost usmjerena prema vlastitim redovima sto i je realnost njihovih slabih rezultata. Samo da se uskoro ne prebace na sudenje jer cemo izbjegavat i ovo malo sportskih clanaka koje citamo.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Dok se tovari bave svojim sranjima, Osječani preuzimaju primat što se tiče kmečanja oko suđenja.
  • Brusa
    1.5k
    kakav se tamo raspad događa, a mogao bi još i veći, moguće je da ne budu uopće konkurentni, pa neće ni biti potrebe za kretanje o suđenju...
  • Klenx
    5.6k
    19.1.2024. - "Perija potpisao, zadnji čavao u lijes GNK-a. Ča je pusta Londra kraj Splita grada. Osvajao Ligu Prvaka i sve velike trofeje, ali zna i on da nema takve emocije nigdje u svijetu kao što je titula s Hajdukom. Zna da je besmrtan tada. Odrekao se milijuna da bi u voljenom klubu igrao za 1 euro."

    20.6.2024. - "Perija skroz dobro izgleda na Euru i uopće nije najslabija karika reprezentacije. Ako igra na Euru, dominirat će HNL-om bez problema"

    12.07.2024. - "Perija počeo pripreme. Livaja i Perija naprijed, Rakitić im čuva leđa i hrani ih loptama. Kako to snažno zvuči. Na 50% spreme će dominirati HNL-om, ova ekipa je dostojna finala konferencijske lige."

    12.08.2024. - "Ivane smrade odjebi od Hajduka. Stoko nezahvalna ne vraćaj se u Split."

    Samo u tovarskom mentalnom sklopu koji bez doticaja sa realnošću sve oko Hajduka gleda kroz roze naočale.

    PR klub. Ne nogometni. PR. Mogu slobodno promijeniti ime u PRK Hajduk Split.
    Iz godine u godinu šišaju svoje ovce i teroriziraju ostali nogometni puk sa dišpetom, suncem, morem, emocijom, maslinama, atmosferom, članovima, euforijom, titulom i ostalim pizdarijama za koje uvijek nađu novu generaciju debila okupljenih oko tog kluba koji to iznova popuše. I sa time rade najgoru moguću grešku, jer kada taj rozi oblak izmišljene euforije pukne svaki put tresnu sve jače i jače u pod.

    Bave se svime osim - nogometom.
    Njima su jučer s klupe ušli Sahiti, Prpić, Durdov, Sigur i Trajkovski.
    Uz malog Sigura ušli su pretili napadač koji može odigrati 15 minuta, 2 najprosječnija HNL igrača i klinac od 16 godina. Njima je kadar nemoguće tanak, uz ozljede i kartone taj kadar ne može izdržati ritam ni jedne utakmice tjedno.

    U četvrtak ih čeka utakmica sezone, utakmica koju će zbog svega što se dogodilo igrati u strašnom grču sa mišlju da ih, ako ispadnu od Ružomberoka, čeka ih još gori raspad nego što su doživjeli krajem prošle sezone.

    I da prođu, ritam do kraja 8. mjeseca im je ubitačan.
    Ružomberok doma - četvrtak
    Varaždin doma - nedjelja
    AEK ili Noah u gostima - četvrtak
    Istra u gostima - nedjelja
    AEK ili Noah doma - četvrtak
    Osijek doma - nedjelja

    Prosuti će oni još bodova do kraja 8. mjeseca. Na nama je da gledamo samo sebe, idemo utakmicu po utakmicu i nižemo pobjede. A oni neka plivaju u govnima i problemima koje su si sami stvorili ponašajući se kao PR umjesto kao nogometni klub.
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Što se toliko strašno uopće dogodilo oko Perišića? Ni prvi ni zadnji koji je u Hajduku kažnjen zbog nediscipline. Samo se sve potencira na n-tu jer je to Ivan Perišić. Ja sam uvjeren da on ostaje jer ne vidim da on može imati neke ponude. Eventualno neka Turska…
  • NitkoBitan
    17k
    Bez brige budi, kad Hajdukov PR upre pa svi budu krivi za rezultat osim njih. Kad tad ce prec na sudenje, za sada su na meti samo zrtveni janjci.

    Ne smije se dozvolit da se soldi ne trose na klub.
  • javolimtebejako
    1.5k
    gattuso je rekao da mu je perisic rekao da zeli ici ca. tovari su sad popizdili jer su skuzili da je dosao ovdje samo na rehabilitaciju, iako je bilo i prije ocito zbog kauzule po kojoj moze otic za 200 tisuca eura do kraja 8. mjeseca, ako se ne varam
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Ma razumijem ja to, ali ja ne vidim kakve ponude može Perišić imati. On dribling pošten nije imao godinu dana. Zato mislim da će se naći neki zajednički jezik i da će ostati.
  • Mathiasovi Chageri
    2.6k
    Meni u cijeloj priči nije jasan Perišić. Okej, jasno je meni da ti misliš da možeš odigrati na visokom nivou još koju sezonu i da ciljaš i SP 2026 da ostaneš u formi jer bi htio igrati u Americi na onim stadionima i u cijeloj atmosferi, ali čovječe, ne možeš proći prosječnog HNL beka, izgledaš kao rekreativac i nisi niti blizu nekadašnje forme. Zar zaista misliš da možeš igrati u Barceloni ili nekom klubu lige petice?

    Čak i da ganja neki ugovor u Arabiji, pa valjda sam vidi da se muči sa Slavenom i Goricom. Ja zaista ne vidim, osim možda nekog ludog turskog vlasnika kluba ili nekog davljenika u Arabiji, nekoga tko će uzeti Perišića i nadati se da će u ovim godinama nakon ove ozljede biti kao nekad. Čak sumnjam da bi ga netko iz MLS-a uzeo, jer i ovi koji su već van playoffa, kao San Jose, će sad gurati svoje klince. Kažem, jedino neki Al Fateh ili Goztepe, ali zar je to zaista bolje nego ostati doma, igrati potencijalno Europu i probati se vratiti na neku prihvatljivu razinu igre?
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Zlocin protiv Hrvatska bi bio vodit Modrica i Perisica na SP.
  • NORTE
    11.4k
    Imam dilemu s kojom se borim od sinoć, želim li da jogurt prođe Slovake ili čak u grupe KLemilperska
    Najbitnije je da se ne plasiraju u skupinu KL, a u Hnl-u ih već sad šišamo, a bit će to dosta više nakon derbija...
    Sezona je tek počela, a oni su već sad u lošem stanju po dosta pitanja.
  • badjibadara
    3.1k
    Jucer sam pogledao hajduke prvi puta ovu sezonu, i mislim da je to najgori hajduk koji sam ikada gledao.

    Nije ni cudo sto su nadrkani. Dobili Perisica, Rakitica, obecavalo im Dzeke, brda i doline, a u stvarnosti ograniceni kalik treba igrati brzo krilo.

    Ocekivali Lidiju Bacic, na vratima se pojavila Markicka.
  • Common Sense
    796
    Izgleda da euforija ove godine nije doživjela ni Veliku Gospu. Nije lako ni Perišiću, shvatio je da je čitav hype oko Hajduka samo iluzija, fejk, papelitosi koji lebde u zraku čekajući da ih vjetar raznese, fugezi, fugazi. Neurotičan klub i ljudi oko njega u shizofrenom gradu. Rekao bi jedan filozof - to je ludilo sastavljeno od stotinu drugih ludila na jednom mjestu.
  • Krizy
    43.2k
    Hahahahaha kakav cirkus od kluba, u jednoj objavi su uspjeli iznijeti da su krivi i Perišić i Gattuso.
    d06Qs0g.jpg
  • Keyser Soze
    10k
    Kaže da će nastaviti rješavati slučaj internim putem dok Perišić objavljuje storije, a Gattuso na presici priča o tome hahahaha.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.