• Zvonkec
    57
    Perišić izbačen iz 1. momčadi 200k otkupna klauzula uzmemo ga i damo osjeku na posudbu. Ulog za budućnost
  • mrgud
    95
    Ako Bologna ne računa na Mora trebali bi ići po njega.U najboljim je godinama i bio bi izvrsna zamjena za Mišića koji je na zalazu
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Za 200 tisuca bi bio dobra rotacija za lijevog beka, može uskočit i na lijevo krilo ako se Hoxha ili Pjaca ozlijede :)
  • Jurki
    11.6k
    Decki drzite se teme.. ocito je neke prehitilo par pivi prevec prije rucka.
  • plavadesetka
    19


    Realno Dinamo koliko ja vidim ide u smijeru da vide ne ovisi toliko o transferima.

    Ovo je za pohvalu.

    Odavno je Dinamo prerastao lokalnu razinu, mi moramo gledati globalno.

    Gledanje lokalne razine nije nešto što se preraste. To najviše ima smisla jer najbolje poznaješ kontekst, najveċi si brand igračima, i najmanje je rizika prilagodbe. Dinamo sa svojim budgetom ne može globalno parirati, ali svojom školom, pametnim lokalnim djelovanjem, vraćanjem starih igrača i ponekim ubodom izvana, može biti klub koji je redovito na rubu prolaska grupne faze lige prvaka.
  • Zagi
    7.6k
    Nikada mi nećemo prerasti trgovanje sa Lokomotivom niti ima ikakve potrebe za tim.
    Oni daju ono što mi ne možemo, prvoligaško iskustvo bez pritiska u tim formativnim godinama.
    I to se plaća.
  • Zvonkec
    57
    ma šprdam se s južnim susjedima a za pivice si upravu
  • Jurki
    11.6k
    Oni daju ono što mi ne možemo, prvoligaško iskustvo bez pritiska u tim formativnim godinama.
    I to se plaća.
    Zagi

    Zakaj nebi mi to mogli dati? Po cemu si to zakljucil?
    Napravimo anschluss @SAS1987 u Sloveniji sa npr Bravom.. i oni to rade umjesto nas. Npr ta Loksa nemre dati iskustvo Europe koje more dati taj Bravo.

    @SAS1987namjerno sam te tagiral jer bumo mi za promjenu anektirali nekaj z Dežele :joke:
  • Crni86
    3.5k
    zato nam je prijeko potrebna filjala u prvoj slovenskoj ligi.

    Ali i tada ce loksa imati dobre talente jer je grad jednostavno pre velik i dinamo ne moze sve djecake isfiltrirati kroz svoj kadar.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Mišića koji je na zalazumrgud

    Joj ovo me bas iritira. Miške je prije svega drukčiji tip zadnjeg veznog, jako malo igrača na svijetu ima takav pregled igre i mogućnost proigravanja kakvu ima Mišić. Duge lopte kao on nema ni jedan igrač u HNL.
    Mi takvu zamjenu za njega ne mozemo naci.

    Evidentan pad forme nije zato što Mišić dolazi pred kraj karijere, ima “samo” 30 godina, nego zato što ga se rauba kao nijednog igrača, odmora čovjek nema. Uz ovaj veliki odmor koji je imao ovo ljeto, Miške će svima pokazat kakav je on doktor nogometne igre za sve veznjake u HNL izuzev Baturine i možda Sučića.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Jbg ne tako davno neko je to znao forsat na svoj način.Samurai

    Jebem i “tog nekog” i svakog tko ga podrzava. Super nam je islo to forsiranje klinaca pa uzimanje po pola svakog transfera. Tatice vrati se :cheer:
  • Nino Bule
    13.4k
    bio bi izvrsna zamjena za Mišićamrgud

    Ne zeli moro biti zamjena
  • Zagi
    7.6k
    Ali i tada ce loksa imati dobre talente jer je grad jednostavno pre velik i dinamo ne moze sve djecake isfiltrirati kroz svoj kadar.Crni86

    Na to i ciljam.Mi između Marka i Luke sa 13 godina izaberemo Marka. Luka ode igrati u Loksu.
    Marko se zaljubi sa 16 i nogomet ode u drugi plan. Luka se razvije , mi kupimo Luku.

    Sve je to normalno.
  • SAS1987
    14.6k
    namjerno sam te tagiral jer bumo mi za promjenu anektirali nekaj z Dežele :joke:Jurki

    Nakon aneksacije pola piranskog zaljeva idete i po nase sportske svetinje :lol:
  • Jurki
    11.6k
    sve pet, ali bi trebalo tu zajebanciju prebaciti u Šank.. ili jos bolje za šank uz par mrzlih.
    Nebumo spamali temu s pizdarijama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions