• vjeko1701
    8k
    Perišiću nejde kak je očekivao i sigurno je pun frustracija. Suigrači su mu par klasa slabiji nego je navikao i vjerojatno dio problema u svojoj igri prebacuje na njih. Ne bi se čudio da je išao nešto prigovarat Gatussu na igri pa ga je ovaj frknuo s treninga. Vrlo vjerojatno ništa posebno i ništa kaj se ne događa u svakoj ekipi redovno ali tamo je trenutno takav skup ega da i na takvim stvarima puca.

    U ekipi može biti samo jedna "faca" a oni tamo trenutno imaju 4, dva u ekipi, jedan kao trener, jedan kao SD.
  • OsamŠest
    3.3k
    Perišiću nejde kak je očekivao i sigurno je pun frustracija.vjeko1701

    Vjerojatno bi stajanje pred Torcidom riješilo problem, a on se bezobrazno inati. :joke:
  • Daliban
    1.6k
    Što se Perišićeve forme tiče, ako se on uopće ikad vrati na razinu klase za HNL, što je upitno nakon ove ozljede u njegovim godinama, to će biti tek na proljeće.

    Dobro se sjećam njegovog prelaska u Spurse. Ozlijedio se u finalu talijanskog kupa, prešao u Spurse i trebao se vratiti već preko tog ljeta. Čekali su njegov povratak do jeseni, a pravu formu je hvatao sve do finiša sezone. Ni tada više nije bio na razini svoje zadnje sezone u Interu, ali forma mu se barem vidno podigla.

    Mislim, mi tu pričamo o Perišiću kao bočnom igraču, a on jedva dosegne brzinu od 30km/h. Čovjek sprinta sporije od Petkovića. Sve da i želi otići iz Hajduka, on trenutno ne bi bio clutch igrač ni u BiH. Njegovo igranje nauštrb Baturine, Pjace i Ivanušeca na EP je uvreda zdravom razumu.
  • Jurki
    11.7k
    U ekipi može biti samo jedna "faca" a oni tamo trenutno imaju 4, dva u ekipi, jedan kao trener, jedan kao SDvjeko1701

    5 "faca"
    Perisic - koji je strgan i koji se ocito sam pita koji mu je k ovo trebalo..
    Letvaja - koji ima IQ zimske temperature, nikakvih radnih navika.
    Rakitic - starac koji je dosel na more se zajebavat i koji sumnjam da more igrati u Belupu.!
    Kalinic - panjina koja je zavrsila srednju skolu po prilagođenom programu, koja nema ni licencu za SD-a.. kaj ocito moze proci samo u Hrvatskoj.
    Gennaro - tulavi živčani žabar koji da je nekakvi trener nakon priprema mu nebi ribari nadtrcali momcad.
    A mozda je sve to igrokaz - klauzula 200 keka.. i kak opravdati odlazak.. a pobrali masne pare od ovaca za godisnje koje zele gledati jednog od najboljih reprezentativaca Hrvatske jer nitko nije lud dati 400 eura da gleda jebenog Kalika i Dialla.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Dok su ostali jahali po Perišiću i evidentnoj klasi koju ima, nek ostane zapamćeno da je Zona prva vidjela da je Perišić loš, usporen i da izbjegava duele. :cool:

    Pitam se koliko će dugo trajati medeni mjesec medija i navijača hajduka u vezi Rakitića...
  • mali M
    5k
    kak je Kalinić nekakva faca? Pitam zbilja jer mi je uvijek bio i dalje je nekako njonjavi i anemičan.. šta on u Splitu glasi kao neka glava? Čak mi je u ovom popisu i Rakitić anemičan... Bude se i on ubrzo zapiljio u plafon svlačionice i zavapio Bože šta mi je ovo trebalo... Daj zamisli ti face od Rakitića i Gatusa kad skuže da su ih izlagali "ka pase" u predstavljanju plana kluba i da će ih škartirati i od njih napraviti žrtvene janjce ...
  • Jurki
    11.7k
    napisal sam faca pod navodnicima.
    Kalinic je postal "faca" jer je on sportski direktor.. misli da je tom pozicijom postal pametniji i inteligentniji.
    Zmislimo se svi izjave "u Hajdukovoj svlacionici ce se govoriti Hrvatski"
    Previse ega, kurcenja i dokazivanja ciji je k veci.
    A treniranje strogoce na Perisicu mi je bas jadno opravdavanje njegovog odlaska.
    A pobrali pare od 20 tis godisnjih.. za kaj?

    Ne zelim biti zloban, ali bas je lijepo gledati ovaj meltdown dole.. jos kad par losih rezultata krene.. bit ce jos zabavnije..
  • Logistika
    1.3k
    Nekako mislim da to nije treniranje strogoce. Nego zaslizeno. Perisic iole da je fer trebao je Dalicu reci jbt nisam za euro. Trebao je ovima dolje sad reci ne ide meni,nisam uspio...pa kad "igras za kunu" ne treba ti ni ta kuna. Pogotovo kad je na Euru dozivio da je Hoxha kao Roberto Carlos sa tehnikom pored njega. GG je po meni odradio ono što Dalić nije ili znao ili nije smio. Bas me zanima ksko bi to u medijima bilo da njega nije poveo,kaos bi bio. To je kad igrac imaj para vise nego klub....igra za kunu...i došA je iz ljubavi. Tamo kad dodes tocno znas sta trebas reci na presici da narod poludi.
  • badjibadara
    3.1k
    Baš strašni i ružni komentari na Perišićev račun.

    Lako moguće da su ga isti do jučer kovali u zvijezde.
  • Jurki
    11.7k
    treniranje strogoce pod navodnicima.
    Trzavica ima unutar svake momcadi i ispickaraju se igraci međusobno i s trenerom kaj je normalno.. al to u 99,9 posto slucajeva ne izlazi van.. vec se rijesi unutar svlacionice.
    I to definitivno nije razlog da se nekog igraca izbaci iz momcadi.

    Ima klauzulu 200 keka.. i kak taj odlazak opravdati ovcama koje su dale 400 eura za godisnju kartu?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Zmislimo se svi izjave "u Hajdukovoj svlacionici ce se govoriti Hrvatski"Jurki

    Trener je dost dobro krenuo, čujem već i splitski akcent
  • Brusa
    1.5k
    pa naravno da su isti. Samo što on igra loše , ali nakon višegodišnjeg moljakanja da dođe, nitko nije htio prvi uzviknuti "Car je gol", a sad su dobili priliku...
  • MaliPizdek
    61
    guštam zbog novonastalih nevolja u raju :grin: eh... kad bi se to barem pretočilo u jedan dobar poraz večeras gušt bi bio još veći a nakon toga Perija može reć kaj ga tišti u srcu :blush:
  • Crni86
    3.5k
    A di je dzeko zapeo? Proslo vec dva mjeseca od kad je Schira objavio kako je dzeko prihvatio ugovor od 2 milljke po sezoni :lol:

    Njih dole natezu ko da su naivne sobarice, prodaju price, bajke i basne od jednom a oni puse takvu pricu vec godinama. Nije onda ni cudo sta su se preko noci okrenuli protiv jednog od najboljih igraca HR i stali u obranu nekog talijanskog nasilnika. Uskoro ocekujem da dole pocnu mislit kako je zemlja ravna ako im to iz kluba poruce.
  • eol12
    588
    Pogledao sam 3/4 utakmice Hajduka ove sezone, nisam jedino prvu doma protiv Farana. Uzet ću usporedbu s Trammezanijem kad je došao dolje, on je u 2 mjeseca iz bezvezne momčadi stvorio ekipu koja je imala glavu i rep, s jasnom idejom koja je provedena na terenu čist solidno s obzirom na tadašnji kadar.
    Gattuso je tu 2 mjeseca i cijele pripreme lik odradio taj plan igre mu se sastoji od čuvanja rezultata ako slučajno dođe u prednost, nema jasne tranzicije, sporo, nekreativno, oslanjanje na individualne poteze. Ne kažem da je on los trener, ali nešto im ne štima u momčadi, to svatko vidi, prvi sam koji se zalaze da treba dati treneru vremena, ali ovaj radi hrpu nelogičnih poteza iz utakmicu u utakmicu. E sad dal je tu Perisic njemu nešto sugerirao, dal se na druge igrače iskaljivao, tko će to znati, samo ću reci svoje mišljenje da to izgleda pomalo sve cirkusantski, od nabijanja frižidera, na presici svađanja s novinarima, krovinovicu fuck off i neko treniranje strogoće s igračima, a pritom ti izgledaju na terenu ko da si uzeo 11 Random igrača i prvi put ih stavio skupe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.