• dumitrumitu
    1.3k
    Eh da su ti milioni ostali u klubu di bi nam bio kraj.
  • NORTE
    11.4k
    Uh jedva čekam da spiker na stadionu grakne gol je postigao C O R D O B A!
  • SAS1987
    14.6k
    Uh jedva čekam da spiker na stadionu grakne gol je postigao C O R D O B A!NORTE

    Bio bi vrh da nam je sponzor SEAT :lol:
  • dd29
    535
    Otkako su doveli šutala standardu nitko ne može zabit gol
    Uskoro tandem joško-boško u cityju
  • Samurai
    103
    čekati savršeni trenutak za celicenje mladih ne postoji..samim tim davati im mrvice kad vodis 2-3 razlike ih neće učiti ništa bas previše u životu..ako su kapacitet zaslužuju šansu po meni i u većim tekmama..ovako ćemo se čuditi kad dođu kiksevi,a recimo u tih 20 minuta kad vodis..ja nebrem sj da ocu.
  • Crni86
    3.5k
    napisao sam da ce se tako dogadati ako cemo biti u bodovnom egalu sa nekim u ligi.

    Ja se slazem da im treba davati minute od pocetka, ali je poanta da to neces moc ak nisi na +6,7 bodova za prvim pratiteljem.
  • NORTE
    11.4k
    Sjećam se kad je doveden Petković pa sam komentirao i u društvima s kojima inače ne pričam o nogometu kakav je to način rada, plaćanje posudbe za napadača koji ništa ne zabija.
    Ostalo je povijest.

    Brijem da će nam svi ovi na ljeto dovedeni biti pojačanja. Svakako upgrade u odnosu na trenutno stanje.

    Vjerujem da ih SD ne bi ni dovodio samo tako da pokrpa rupe, nego u njima stvarno vidi neku vrijednost koja će oplemeniti momčad.

    Tu posebno mislim na Cordobu, lik mora imat ono nešto, vjerojatno neće biti naš novi Morales, ali da bude i Kadzior bilo bi dobro.
    Toliko smo slabi na desnom krilu da on nešto značit mora.

    Lijevi bek iz Rome također bi nam trebao bit nova snaga, iako to znači još manje minuta i prilika za Ogiwaru koji mi se čini jako dobar ofenzivno.

    Siguran sam da više nema dolazaka nepotrebnih igrača, gomilalo se u klub previše toga...i preskupih Hnl igrača.
    I na taj način smo digli cijene koje traže Hnl klubovi za svoje igrače, preplaćivanjem kojekakvih.
  • nemapredaje
    3.2k
    Siguran sam da više nema dolazaka nepotrebnih igrača, gomilalo se u klub previše togaNORTE

    Vrlo lako se može dogoditi da Torrente, Mmaae ili Cordoba postanu takvi. Toga će uvijek biti. Ne možeš sa svima pogoditi. Svake godine ćeš imati 1 ili 2 promašaja.
  • scooniepenn
    3.3k
    Za Mmaeea se sigurno ne moze dogoditi jer je rijec o dokazano odlicnom igracu koji je kvalitetu pokazao u minimalno slabijem kiubu od Dinama, igrajuci godinama ozbiljne europske utakmice. On moze biti nepoznanica samo onima koji ga nisu nikad gledali.
  • Marley
    1.6k
    Zna li se kakva je tocno ozljeda Maura Perkovica? Grozan video, da bar nisam isla gledat :sad:
  • FrodoJePurger
    96
    https://youtu.be/Afwc7_Ln2Ak?feature=shared
    Jako zanimljiv i dobro napravljen video gdje se uspuređuju državne lige i kompetitivnost unutar njih prema FLI-u(farmers league index). SHNL je 2. po redu po najmanjoj kompetitivnosti dok je recimo PL najkompetivnija.
    Edit: zbog Dinama naravno
    IMG-4438.jpg
  • Dzoni
    616
    Pogledao sam taj video jučer, dobar mu je način računanja samo što njegova formula za izračun ne obuhvaća lige koje imaju mini prvenstva za prvaka i za ostanak, što isključuje sve lige Amerike osim Brazila, većinu Afrike, dobar dio Azije i lige poput Belgijske, Austrijske, Poljske i dr.
    I Kosovska liga je najkompetitivnija s indexom 0.67, dok je Premier league najkompetitvniji među liga 5
    @FrodoJePurger
  • FrodoJePurger
    96
    moje isprike, istina kosovska je najkompetitivnija, gledao sam lige petice.
  • Progressive overload
    81
    Nije nikaj puklo, a jučer je trebao ići na MR da se utvrdi točna dijagnoza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.